Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

BloodRayne

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Reede Apr 14, 2006 11:33 pm    Teema: BloodRayne Vasta viitega

http://www.imdb.com/title/tt0383222/
IMDB punktid 2.2/10 (!!!!!!!)

Hea:
- Mulle vampiiriteema üldiselt meeldib (näiteks Angel on väga hea sari), kogu taustaloo eepilisus oli filmi üks ainukesi häid osi. Kahju ainult, et seda potentsiaali ära ei kasutatud.
- Film oli ilus vaadata ja kuulata.
- Oli päris tore Michael Madseni sõrmusteisandalikus osas näha.
- Kristanna Loken...

(Väga) Halb:
- ... kuid mitte tema näitlejaoskuse pärast.
- Kli¹eed. Asi oli halb, väga halb.
- Sisu. Siin mõtlen eelkõige käsikirja, materjal oli hea (muidugi mõne väga suure mööndusega) kuid seda ei suudetud ära kasutada.
- Vampire in training. Halb.
- Dialoog. Sad
- Näitlejad. Oli uudne Michael Madsenit sellises osas näha, kuid ta ei sobinud sinna päris hästi. Samas oli ta näitlejatest parim. Tõele au andes peab siiski tunnistama, et kui antakse ette selline skript siis pole mingit võimalust heas valguses paista.
- Seksistseen. Miks see veel sisse topiti? (<- tegu oli retoorilise küsimusega) Sad
- Lõpp. Ei tea kohe kas nutta või naerda.

Punktid 0.5/10.
Film pole minu vanusegrupile mõeldud (tegemist on teismelistele poistele suunatud teosega), kuid arvan et isegi 10 aastat tagasi poleks ma seda kõrgelt hinnanud. Viimaseaja kõige halvem film mida ma näinud olen. Ja sellisele asjale kulutati $50 miljonit dollarit, pole lihtsalt sõnu. Sad
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 12:26 am    Teema: Vasta viitega

Esimene kommentaar, mis ma IMDB-s nägin oli: "Man, this movie blows"
Re¾issööritoolil üllatus-üllatus Uwe Boll. Rolling Eyes
Ma ei vaata vist ühtegi tema filmi enam, kuigi ei ole veel ühtegi näinudki. Vennikest tehtakse igal pool nii maha, et vähe pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 2:10 pm    Teema: Vasta viitega

Mõned Uwe Bolli pärlid wikipediast:

*
Referring to film nudity, Boll stated in the Alone in the Dark DVD commentary: "What is disappointment, disappointment for all the fans is that Tara Reid is not losing her bra but this is a typical prude U.S. thing. The actresses are not willing to play nudity normally and it's very disappointing for us Europeans and for the U.S. audience, I think. Good that Kristanna Loken in BloodRayne is fully naked."

**
"They were better than actors. We looked for local Romanian actresses, but there they are all from the theater and act very broadly. For 150 euros a piece the whores would be naked and do as they were told. It was better.” - Uwe Boll (in an interview for Bloodrayne: The Movie talking about why he chose to use prostitutes instead of actual actresses).

Pole lihtsalt sõnu.

Oma olemuselt on BloodRayne indie st. keegi Suurest Kuuikust (Buena Vista, Warner, Universal, Fox, Paramount, Sony) pole filmi tegemisega seotud. Kahju. Film oleks vajanud rangemat kontrolli stuudio poolt. Mõnda stseeni poleks mitte mingil juhul tohtinud praegusele kujule jätta.

Olen kindel, et 50 aasta pärast tehakse film Bolli eluloost ning tema filmidest saavad sellised klassikud nagu Ed Woodi Plan 9 from Outer Space. Ta teeb puhast filmiklassikat.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm, huvi pärast vaataks vist isegi ära, pole ammu nii madala reitinguga filmi näinud, pluss need pärlid teevad oma töö.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ei julge seda vaadata, pärast kaob eluisu ära. Alone in the Dark oli ainult sellepärast vaadatav, kuna Slater on mu lemmiknäitlejatest.

Loodame, et ta Far Cry'd tegema ei hakka. Confused
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kain
Laevastikuadmiral


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 318

PostitusPostitatud: Laup Mai 20, 2006 11:58 am    Teema: Vasta viitega

Sain ka lõpuks ära vaadatud ja peab ütlema et Boll kohe oskab halbu filme teha.Kehv sisu, kehv näitlejatöö = 2/10.

Tsiteerin::
Loodame, et ta Far Cry´d tegema ei hakka.

IMDB andmetel ta vähemalt plaanib.
_________________
If hope is the engine of soul,
Then duty is the navigator...
And love is the fuel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group