Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Computer Games
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
neo
Kadett


Liitunud: 15 Jan 2005
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2005 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

Minu lemmik on Solitaire. Alati winiga kaasas ja ei nõua 3d kaarti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2005 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Shatterhand kirjutas:
Mis see HOMM 3 on (arvatavasti tean tegelikult ja vist isegi mänginud...aga mälu on mul selline nagu ta on)?


HOMM3= Heroes Of Might and Magic 3.

Equ, MM seeria suur austaja Razz
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 12:53 am    Teema: Vasta viitega

OK...olen seda mänginud ja vat see ei meelid mulle!!! Aga see on muidugi ainult minu arvamus.
Tsiteerin::
Equ, MM seeria suur austaja
Ja sellest nüüd järgmine loll küsimus:mis on MM?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 10:41 am    Teema: Vasta viitega

Kui nüüd ma ei eksi siis MM on Might and Magic. Mnjaa, Might and Magic on alati endale meeldinud.
Stoori on hea sel mängul, tulnukatega. Peab varsti hakkama Might and Magic VII mängima hakkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2005 11:32 am    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
OK...olen seda mänginud ja vat see ei meelid mulle!!! Aga see on muidugi ainult minu arvamus.
Tsiteerin::
Equ, MM seeria suur austaja
Ja sellest nüüd järgmine loll küsimus:mis on MM?


Jah..MM= Might and Magic..see on sama tootja 3DO mäng..aga veidi teise nurga pealt..sisaldab queste ja story on taga mängul..ja küllalt vana mäng ka MM1-MM9 on seni tehtud.. Ise olen läbi aegade aktiivselt MM6-9 mänginud..varasemaid olen ka proovinud Smile MM6-te pean seni parimaks.

Sellel mängul on ainult üks häda - aega kulub meeletult Razz MM6 läbimängimiseks mõõduka mängimise juures kulus mul 6 kuud.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2005 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

Lemmik arvutimäng ongi siis "StarCraft", mis on ühtlasi ka strateegiamäng ja need meeldivadki mulle kõige rohkem. Parim arvutimängufirma on siiski Blizzard ja kõige tähtsam on mängu ülesehitus. Veel meeldib "Unreal Tournament" (sihuke mõnus stressi maandamise mäng - lased paar pead otsast ja tuju jälle hea Very Happy ). Sims'i ka vahelduva eduga. Väga ei köida, kuid süüa kõlbab küll.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.


Viimati muutis seda Wendelh (Kolm Okt 12, 2005 8:51 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2005 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt mulle meeldivad ajaloolise taustaga strateegiad. Eriti 20 sajandiga( 1 pool) seonduvad mängud ntx Blitzkreig. Väga head on ka FPS'id nagu Call of Duty ja MOH-seeria.
Vanasti oli lemmik Homeworld (mäng, mille video mind tõsiselt häiris, kui seda 1's korda nägin)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 12:18 am    Teema: Vasta viitega

Üks uus nimi lemmikute hulgas on Soldier Of Fortune 2Gold Edition...ja nüüd küsikski kas on mõni Eesti server kuhu alati saaks sisse ja poleks mingit tohutut mängueelset downloadimist...type:team deathmatch. Selle mängu kohta ütleks veel, et parim AI Medal Of Honour Allied Assault kõrval ja võrgutugi on tasemel kuigi oskan vähe võrrelda (mängin lisaks sellele netis veel ainult WWP-d ja AvP2 ja Primal Hunti ehk kah proovin millalgi).
Võiks ju ka üldise nimekirja uuesti nimetada ehk siis firmad:Blizzard ja Sierra ning Eidos.Ja mängud:Commandos seeria peale kõige esimese ja Hitman 2,3.AvP2 ja Primal Hunt,Half Life Seeria(kui Counter Strike:Condition Zero kätte saaks oleks see kah arvatavasti siin nimistus),Red Alert 2 Yuris revenge...hetkel üritan saada kusagilt mõlemi installikaid,siis Warcraft III ja Frozen Throne...ja rohkem vist nagu polegi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2005 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Hey....

SILENT HILL 1,2,3,4 osa..................
Üks parimaid õdus mänge minu arust

ka Half-Life 2 Arrow
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn


Viimati muutis seda becks7 (Nelj Jan 27, 2005 2:41 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2005 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arvates on seni parim psycho-mäng Manhunt.
http://www.rockstargames.com/manhunt/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2005 2:11 am    Teema: Vasta viitega

Minu lemmikuks on RPG mängud, sellele järgneb strateegia, aga austan ka mõningaid muid mänge.

Lemmikud läbi aegade:

1. Fallout ja Falout 2(Parim RPG, mis kunagi tehtud)
2. Starcraft, eriti Brood War(parim strateegia mäng üldse, mängin juba aastast 1999, siiamaani ei tüdine)
3. Half-life ja Half-Life 2(klassika)
4. AOE 2
5. Max Payne Max Payne 2 (hea story ja visuaalsus)
6. Civilisation 3
7. Warcraft 3
8. HOMM3 (4 ei meeldinud)
9. Resident evil 3
10. Silent Hill 2(3 on momendil pooleli)

Need on siis esimesed kümme head mängu/mängude seeriat, mis meelde tulid.

Arvuti mängudes on minu arvates kõige tähtsam sisu, näiteks mängisn veel hiljuti päris hea meelega streeti, kuigi mäng on tehtud 1980-nendatel, seega mingit graafilist imet oodata pole.

Lemmik firmad on: Black Isle, Blizzard, Valve

Krt kuidagi ei saa piirduda ühe hea asja nimetamisega, alati tuleb mingi pikk list
Rolling Eyes
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 04, 2005 11:53 pm    Teema: Vasta viitega

RPGd on ikka ainukesed tõeliselt head mängud. Very Happy
Praegune lemmikjärjestus:
1.Arcanum
2.TES3:Morrowind
3.Diablo 2
4.Icewind Dale, Baldurs Gate, Grandia 2, Temple of Elmental Evil jt.

Aga muidu head mängud ka:Vietcong,Desperados,Hitman:Contracts,
Monkey Island ja Runaway,Ghost Recon, Tony Hawks pro skater jne.

Mängufirmad eriliselt ei koti, aga peab ikkagi mainima Black Isle ja Blizzardit.Ja Sierrat (tänu Arcanumile mitte CSile).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede Veeb 18, 2005 12:00 am    Teema: Vasta viitega

"Muretsesin" endale Lord Of The Rings Battle For Middle Earth ja...pole sugugi hull, küllap lasen küll varsti maha aga seda ainut kuna ootan korralikuks mängimiseks paremat arvutit (praegu pelan maas resoga)...kuidas sellesse mängu suhtutte?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 18, 2005 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

Mängisin aga müstilisel kombel kadusid kõik selle mängu failid mu arvutist ära. Keegi ei teinud uninstalli ja kadunud. Aga kuna mul praktiliselt puudub videokaart(Matrox Crying or Very sad ) siis ei olnud ilus graafika.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup Veeb 19, 2005 2:25 am    Teema: Vasta viitega

Minul oli selle mänguga veel selline asi, et enne format-c oli graafika täiesti maas ja mängu läks 5 min, ja missiooni laadis 25 min...siis tegin formati ära ja mega detailiga 800* resoga ei hakkinud, kuid oli aeglane (laadimiskiirused olid väga head)...seega võite nii proovida kui aeglane kuid nõuete poolest peaks nagu välja võtam küll arvuti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 1:55 am    Teema: Vasta viitega

Endale RPG ei istu, mul pole vist niipalju kannatust, et koguaeg edasi tagasi käia mingi skilli täis saamiseks. Siiski on olemas üks väga hea online sci-fi RPG nimega "Anarchy Online", see peaks vist veel tasuta olema. Mina seda ei mängi, üks kord mängisin ainult, rohkem lihtsalt ei viitsi. Aga kui ma teaks, kuidas seda teha, siis võiks ma ju oma tasuta konto kellegile ära anda, kui mul vaid andmed kuskil kirjas on ja kui see piraatlus pole. Vabandan väga, kui tegemist on piraatlusega, kuid kuna mina sain selle tasuta ja annan ära ka tasuta, siis vast ei ole, kuid kui on piraatlus, siis ma vast seda ei tee*.
Kunagi ammu sai siiski "Heroes II" mängitud, tõsi küll, enamik ajast veetsin ma seal oma kaarte ehitades.
Olgugi, et mulle edasi-tagasi käimine ei istu, meeldib mulle kui jutustatakse mingit lugu ja kui mäng on põnev. Mulle meeldib lahendada värvikaid ülesandeid ja sealt ka sümpaatia Click Adventure mängude suhtes. Meelde on jäänud selline mäng nimega "Syberia", mõlemad osad, see oli lihtsalt vapustav. Siiski on sügavam austus vanemate mängude suhtes. Hiljuti sai just lõpetatud "Sam & Max: Hit the Road" mis hiilgas oma vägivaldse koomikaga väga hästi. Meelde on jäänud ka "The day of the Tentacle", mida ma mängisin esimesena omanäolistest. Ning meelde on jäänud selline kompanii, nagu seda on Lucas Arts oma täies hiilguses, olgugi, et uuemat kraami ma mänginud ei ole, aga kuulnud olen, et see pidi hea olema. Pakatan ka ise ideedest ja joonistan vaikselt retrostiilis graafikat mängudele, mulle meeldib see. Ainult tahaks lõpuks lõpetada ka midagi...
Eriti meelde on jäänud need nn "telekamängud" nende kollast värvi kassettidega. Kuna ma seda seadet juba ammu enam ei oma ja kassetid sai ka kõik ära antud, siis jooksutan asju emulaatori peal, kurat teab kui illegaalne see on. Igatahes SNES, NESjms asjad on lahedad.
RTSi mängisin ka kunagi, kah sellist ulmelisemat. "Red Alerti" kõik osad läbi proovitud. Esimene RTS oli vist "C&C: Tiberian Sun" mis jättis väga hea mulje. Paraku ei saanud ma seda oma uuel arvutil korralikult tööle ja sinnapaika ta jäigi. Lisaks käib mulle närvidele enamike RTSide stiil mis kujutab kõike ebareaalselt, suured laevad ja majad on pea, et sama suured kui inimesed jms... Mul on alati mingi hälve sellega olnud -- Kõik peab olema visuaalselt reaalne, noh, väljaarvatud "Steel Panthers" ja "Allied General" stiilis mängud mille mängitamatuse põhjuseks oligi just seesama graafikapuudus. Samuti eelistan ma vanemaid mänge modernsele 3Dle eelkõige sellepärast, et viimasel esineb palju buge mis võivad vahel parajalt närvi ajada, rikkudes nii gameplay kui ka visuaalse ilu, pluss igasugustel online FPSidel on igasugused konfiguratsioonid mis rikuvad mängu ära ja alles jääb ainult mõttetu fräägimine ja punktide tagaajamine.
Kuid mõned FPSid siiski on, mida ma mängin. Üheks nendest on "Half life"'i mod "Natural Selection" mis on väga ulmeline ja meenutab "Alieni themet", seda eriti oma metallsusega. Kuid arenemisruum ja võimalused on hoopis teistsugused kui mingisuguses "AvP"s vms mängus. Siiski hakkab see üpris ära läbustuma. Varem olid selle mängu kohta pikad arutelud ja mõtteavaldused, lugude jutustamised ja 4 tundi pikkade lahingute kirjeldused, nüüd on jäänud järele ainult punktide kogumine ja niisama läbustamine. Siiski on alles veel üksikud kommuunid mis klassikalisele mängule tuginevad, kuid neid on vähe. Igatahes, kavatsen ma selle kohta mängude rubriigi alla pikema teema teha kunagi kui piisavalt aega ja viitsimist leian, loodame, et see ka juhtub.
Muidu olen viimasel ajal taas vahetevahel "CS"'i ja "ET"'d ka mängima hakanud. Kusjuures, "CS" hakkab taas normaalseks minema, enamik rahvast on vist juba "CS: Source"'i peale üle kolinud.
Okei, jälle hakkab post pikaks venima, lõpetan selle siinkohal ära. Kes see ikka viitsiks nii palju lugeda? Mina küll mitte. Very Happy
Pealegi, loen ma "Ulmefoorum" pealkirja "Unefoorum" laadis juba...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ok, eelneva kirja lõppsõna vaimus teen lühidalt. Sain lõpuks kätte nii Starcraft kui ka BroodWar originaal versioonide rip-id ning olen väga rahul.Tegemist on suurepärase mänguga hoolimatta vihast mis tundub olevat igal Blizzardi mängul minu arvuti vastu kui jutt läheb multyplay peale. Videod on piisavalt korralikult tehtud, mida aga ei saa ütleda selliste mängude kohta nagu Diablo II mille videodes olevad inimesed on küllaltki sürr välimusega.
Videodega seoses tahaks küsida sellist asja: nimelt märkasin BroodWar algusvideos Zergide ja Xenomorphide vahel lausa hirmuäratavat sarnasust kui vaadat neid nt hetk enne seda kui neid rakketiheitja kaasabil seinavärvina kasutatakse...mängule on etteheita siiski ainult seda, et mitte mingit strateegilist formatsiooni ei paista sõdalastel olevat liikumisel. Kõik kenasti sasipuntras koos ning enamasti kõige kiiremad aga kõige nõrgemad ikka eespool nagu igale kuulile ihukaitsjatena ette hüppamas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 2:59 pm    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
mängule on etteheita siiski ainult seda, et mitte mingit strateegilist formatsiooni ei paista sõdalastel olevat liikumisel. Kõik kenasti sasipuntras koos ning enamasti kõige kiiremad aga kõige nõrgemad ikka eespool nagu igale kuulile ihukaitsjatena ette hüppamas.


Irw. Umbes nii jah. Kõige rohkem häirib mind aga Medicute tegevus, kuna neil see puudub ja neid on täiesti võimatu juhtida... Cool
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Irw. Umbes nii jah. Kõige rohkem häirib mind aga Medicute tegevus, kuna neil see puudub ja neid on täiesti võimatu juhtida...

Kõige suuremad probleemid selle mängu juures ongi seotud vägede juhtimisega...kohe näha, et Warcraft III on uue taseme mäng võrreldes Starcraftiga...ise olen alles esimese episoodi juures seega medicutest ei tea peale nende olemasolu mitte midagi, nad ju alles Brood Waris.
Liikumise koha pealt on võrdlus just siis näha kui nt warcraft III saab töölised (sõltuvalt rassist siis kas Peon, Pesant,Apocalyte või Wisp) panna automaatselt parandama nii ehitisi kui ka mehaanilisi üksuseid...väga tunnen sellest võimalusest puudust Starcraftis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
Tsiteerin::
Irw. Umbes nii jah. Kõige rohkem häirib mind aga Medicute tegevus, kuna neil see puudub ja neid on täiesti võimatu juhtida...

Kõige suuremad probleemid selle mängu juures ongi seotud vägede juhtimisega...kohe näha, et Warcraft III on uue taseme mäng võrreldes Starcraftiga...ise olen alles esimese episoodi juures seega medicutest ei tea peale nende olemasolu mitte midagi, nad ju alles Brood Waris.
Liikumise koha pealt on võrdlus just siis näha kui nt warcraft III saab töölised (sõltuvalt rassist siis kas Peon, Pesant,Apocalyte või Wisp) panna automaatselt parandama nii ehitisi kui ka mehaanilisi üksuseid...väga tunnen sellest võimalusest puudust Starcraftis.


See just ongi selle mängu ilu, et kõike tuleb juhtida manuaalselt. Kui vaatada multiplayeris mõne venna mängu, jääb suu ka lahti.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 20

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group