Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Independence Day

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 7:03 pm    Teema: Independence Day Vasta viitega

Täna näitas seda filmi TV3 ja otsustasin seega selle kohta eraldi teema teha, sest inimesed on seda värskelt näinud. Smile

See film oli siis uus versioon filmidest nagu "The War of the Worlds" ja "Earth vs. Flying Saucers" ning peaks ütlema, et päris hästi välja kukkunud.

Filmi kõige suuremaks plussiks on 10/10 eriefektid, enam paremaid lahingustseene ja tulnukate laevu annab välja mõelda. Cool
Lisaks on film tempokas ja huvitav vaadata, eriti kui vaatad esimest korda.

Siiski filmi suureks miinuseks on see, et tal ei ole eriti head sisu ja film on pigem tehtud patriotismi ellu äratamiseks. Eriti on filmi vigu näha siis, kui oled seda juba enne näinud, sest sa juba tead mis filmis juhtub. Razz
Seega ei ole see film just mingi pärl, vaid lihtsalt üks mõnus kahe tunnine vaatamine ulmehuvilistele. Smile

Annaksin sellele filmile 7/10.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2005 11:06 am    Teema: Vasta viitega

Tõesti, patriootlikusest nõretav, kuid heade eriefektidega. Mulle meeldis. Järjekordne eneseohverdus võttis aga siiski pisara silma.

Annaksin 7,5/10. Mitte päris kaheksat, aga mitte päris seitset ka.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.


Viimati muutis seda Wendelh (Kolm Veeb 22, 2006 3:25 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

Kokkuvõttes võib öelda, et mulle see film meeldis. Põhiliseks tõmbenumbriks olid muidugi eriefektid, aga ka peaosaline neeger oli lahe, eriti meeldis mulle see, kuidas ta peale vaenlase allakukutamist käitus Very Happy , see on üks filmiajaloo naljakamaid hetki.
Aga jah, patriootlikkusega oli pisut (ok, mitte ainult "pisut") liiale mindud, samas kui see välja jätta, oli tegu täiesti hea tükiga.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks on nii, et film on väga hea nii nagu ta praegu on Very Happy No see patriotismi lugu on nagu on kuid eriefektid olid selle aja kohta väga head. Pealegi on Roland Emmerich´i filmid väga head. Näiteks 1994 Stargate, Godzilla ja alles hiljuti kinodes olnud The Day After Tomorrow on supper filmid. Aga filmile annab oma niinimetatud võlu Will Smith´i poolt mängitud Steven 'Steve' Hiller´i iseloom, enesekindlus ja huumori meel.
Nagu Enterprise kirjutas:
...eriti meeldis mulle see, kuidas ta peale vaenlase allakukutamist käitus Very Happy

Seda kohta ma ei unusta kunagi. Täna selle peale mõeldes hakkan ikka naerma Very Happy Laughing

Nii et minu poolt hinne 8/10
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 4:31 am    Teema: Vasta viitega

Vaatasin, nautisin ja tugevad 6/10 saab ära. Meeldisid eelpool nimetatud asjad ja ei meeldinud need asjad mis on juba eelppol negatiivsete asjade seas välja toodud.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 22, 2006 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

Sellel filmil olid tõesti head eriefektid ja ka head näitlejad, aga kohati oli film igavavõitu ja minu meelest oli see film ka natuke liiga pikk - ligi 2,5 tundi. Seetõttu tunduski, et asi venis liiga palju ja alles filmi teine pool muutus põnevaks.

6,5/10
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 23, 2006 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Hea film. Kuigi nõretab patriotismist nagu Starship Troopers. Mul on siiamani meeles , kuidas ta omal ajal "nagu lambist" edetabeleid vallutas. Umbes nagu Star Wars paarkümmend aastat varem.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
egomon
Nooremleitnant


Liitunud: 30 Juun 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 23, 2006 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ja se patriotism-minumeelest troopersis oli se pigem väga sarkastiline ja meelega ülepaisutatud et naeruvääristada seda -ja Independence Day oli minumeelest lihtsalt selline kerge ulmeline meelelahutus mõeldud väga laiale vaatajaskonnale. Minuarust erilist mõtet sealt ostida küll pole aga töitsa tore vaadata:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 23, 2006 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Väga heade eriefektidega film. Mulle meeldis. Ja Will Smithi tulnukaga kõrbes ringi kakerdamine oli lahe. Ainuke ulmefilm mida mul ema vaadanud on. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Täna näeb seda TV 3 15:35
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

Film on eriefektide poolest küll väga hea, aga see ameeriklaste ülistamine häirib... Briti vägedest vist keegi ütles sellepeale kui nad said teate, et ameeriklased on leidnud viisi kilbi maha võtmiseks, et on ka viimane aeg. Ehk siis jäi mulje, et kõik ootavad ameeriklastelt kaitset jne. Muu maailm mõtleb ju ka.

Muusika meenutas mulle õudselt palju Stargate'i oma ja kui üle kontrollisin, siis pole midagi imestada Razz http://www.imdb.com/name/nm0003417/
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Muusika meenutas mulle Star Warsi. Eriti oli see Lõppu diitritel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
Muusika meenutas mulle Star Warsi. Eriti oli see Lõppu diitritel.


Mulle küll eriti mitte Razz Aga SG "mõjutus" oli täiesti tuntav Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 03, 2006 12:55 am    Teema: Vasta viitega

Independence Day on väga hea dokumentaalfilmi Hollywoodism: Jews, Movies and the American Dream andmetel üks vägagi sionistlikku sõnumit kandev linateos. Mäletate kui rabi palub kõiki palvetama. Väitele, et USA riigiametnik pole juut vastab rabi: "Keegi meist ei ole täiuslik."

Mõtlesin teile seda propaganda hetke meelde tuletada, kuna "õiglaste" tapatalgud Liibanonis jätkuvad ja lootust verejanulisi elajaid peatada hetkel ei ole. Täna oli juba kuulda, et Iisreal rihib hoopis Wazzani jõe allikaid, sest vesi on sealkandis strateegilise tähtsusega maavara.

Topicusse tagasi. ID hinne 2/10
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Nelj Aug 03, 2006 8:39 am    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Mõtlesin teile seda propaganda hetke meelde tuletada, kuna "õiglaste" tapatalgud Liibanonis jätkuvad ja lootust verejanulisi elajaid peatada hetkel ei ole.

Inimesed on ellujäämiseks valmis kõigeks. Igal riigil on õigus oma eksistentsi kaitsta.

Filmist niipalju, et kui ma seda filmi 10 aastat tagasi kinos nägin, sai see minu lemmikfilmiks. Kui aga ma seda paar aastat tagasi üle vaatasin, ei meeldinud see mulle enam üldse. Hindeks panen 6/10.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Aug 03, 2006 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Mäletate kui rabi palub kõiki palvetama. Väitele, et USA riigiametnik pole juut vastab rabi: "Keegi meist ei ole täiuslik."


Very Happy Mäletan küll, kuigi mulle ei jätnud see küll mingit propaganda muljet, pigem oli tegu sellise eneseiroonilise tsitaadiga.

Sigma kirjutas:
Inimesed on ellujäämiseks valmis kõigeks. Igal riigil on õigus oma eksistentsi kaitsta.


Põhimõtteliselt nõus, aga antud konflikti näol on asi siiski igasugustest piiridest väljunud. Kokku on praeguseks ligi 1000 surnud tsiviilisikut - neist üle 900 Liibanonis. Aga tegelikult on see teema üks paras can of worms ja see teema ei ole õige koht selle lahkamiseks. Kui keegi on huvitatud arutamisest, siis võib teha teema Vaba Arutelu alla.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 03, 2006 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Rabi episood on küll kõike muud kui propaganda, mõeldud oli ta vaimuka killuna, aga mis , nagu nali tavaliselt , kõigile kohale ei pruugi jõuda. Wink Pigem ülistab see film USA ülimuslikkust maailmas, aga seda on tehtud ülepingutatult. Ameeriklane vaatab ja rind paisub uhkusest oma riigi üle, eurooplane itsitab habemesse.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 03, 2006 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

rincewind kirjutas:
Rabi episood on küll kõike muud kui propaganda, mõeldud oli ta vaimuka killuna, aga mis , nagu nali tavaliselt , kõigile kohale ei pruugi jõuda. Wink


Juut kirjutab teise juudiga kahasse stsenaariumi sellest kuidas juut ( ja neeger ) päästab maailma, lavastab juudi rahade eest hulga juudi näitlejatega filmi. Filmi mainib juudi re¾issöör ( kes on ka varem juutide elust filmi vändanud ) oma dokumentaalfilmis mis räägib judaismi mõjudest Hollywoodi filmidele läbi sajandi ja põhineb juudi kirjaniku raamatul, kui ehedat näidet sionismist kinolinal.

Stop!!! Poisid pistke pillid kotti ! Te olete kõigest valesti aru saanud ! Te võite küll olla juudid, kuid olete ka jänkid ja sellepärast väga rumalad. See oli lihtsalt nali, mis teile kohale ei jõudnud. Te panite oma filmi sisse kogemata nalja ja see loll lavastaja Simcha Jacobovici kah ei saanud aru. Võttis ja näe, kasutas nalja hoopis vales kontekstis. Aga meie eestlased (eurooplased) saime kohe aru, naersime Iseseisvuspäeva vaadates ja naerame ka dokumentalisti rumaluse üle. Taiplik eestlane leiab nalja üles isegi kui pommitatakse Gazat, Liibanoni, Läänekallast. Huumor oli eestlase jaoks ka Jenini põgenikelaagri veresaun ja tapetud palestiina laste laibad tõid tõsistele maameestelegi muige huulile.
Ära muretse rincewind , saame naljast aru küll. Ainult millegipärast on selles ID naljas sionismi algprint - juudi ja goyim´i vahe. Kogemata arvata võib ?

Head objektiivset dokki "Hollywoodism: Jews, Movies and the American Dream" saab tellida näiteks SIIT
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 04, 2006 7:09 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult meenutas see päästmine (õhujõudude piloodi ja nohikust teadlase poolt) SG'd, kus piloodiks on O'Neill ja teadlaseks (ok ta päris pole) Jackson. Idee järgi oligi nii tegelt. Filmid Tähevärav ja Iseseisvuspäev on ühe ja sama mehe looming...
Sellest kirjutati alles hiljuti kui plaaniti teha järgmist Tähevärava filmi esimese filmi järjena, juu näeb mis saab.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group