Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kaardimängud

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas soovite kaardimängude arutelu?
Jah
27%
 27%  [ 3 ]
Ei
72%
 72%  [ 8 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 8:51 pm    Teema: Kaardimängud Vasta viitega

Meile tuli ühelt kasutajalt palve teha kaardimängude alafoorum, kus saaks jagada infot ulmeteemalistest kaardimängudest. Sinna alla kuuluks ka ostmine, müümine, vahetamine jne.

Otsustasime seega, et juhul kui foorumis on veel mõni huviline, võime lisada mängude alafoorumi alla ka kaardimängude arutelu.

Lisasin teemale küsitluse, palun hääletage.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ei oskagi seisukohta võtta, minu kaardimängu oskus piirneb Linnade põletamise ja Musta Notsuga. Arvestades meie foorumi väikest aktivistide hulka ei omaks vastav alafoorum kahjuks elujõudu. Oleksin rõõmus kui eksiksin.
Nii et pigem ei.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Olen B5 CCG'd mänginud (suurepärane mäng, B5 õhkkond on väga hästi mängus sees), kuid viimasest mängust on ka juba 4-5 aastat. Kaardid on veel alles (koguvad riiulil tolmu).

Ma jätan hääletamata. Üheltpoolt nagu rincewind mainis, pole aktiviste (tühja alafoorumit pole ka mõtet teha, mina enam kaarte ei osta/müü/vaheta), kuid samas võiks olla koht kus sellist infot postitada.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna minu kogemused on sellel alal väiksed ja ka arvan, et siin pole just palju huvilisi/liikmeid vähe, ütlen ei. Samas kui väga vaja, võiks ju teha teema ja selle kleepsuks teha.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

Olen ka ise seda meelt, et antud alafoorum ei õigustaks ennast, kuid kuna palve tuli, siis otsustasime siiski teie käest üle küsida.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Kaldun ka arvama, et eraldi alafoorumit ei ole küll mõtet teha. Pigem võiks ehk mõelda Ulme Arvutimängude laiendamisele ka muid mänge hõlmavaks. Sest on ju ka ulmelisi lauamänge, näiteks "Reis Kuule", mida ma lapsena mängisin. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 04, 2006 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ei, kuigi TCG-d mulle üldiselt meeldivad. Kardan, et tuleks tühi ja sisutu alafoorum (nagu neid siin vähe oleks).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 04, 2006 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Ei, kuigi TCG-d mulle üldiselt meeldivad. Kardan, et tuleks tühi ja sisutu alafoorum (nagu neid siin vähe oleks).


Muidu olen nõus, aga tahaks teada mitu tühja ja sisutut alafoorumit siin on? Minu arust on kõigil oma eesmärk. Ok, paar tühja alafoorumit on, nagu Star Treki filmid näiteks, aga paluks veel mõnda näidet. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 05, 2006 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Muutmist midagi ei vaja, aga lihtsalt mõned alafoorumid on sündinud surnuna. Kuigi BSG foorumiosas on väga palju poste, leian, et see idee läks vett vedama. Viimased kolm ST alafoorumit on ka natuke nukrad.
Samas on ajast, mil ma esmakordselt foorumit külastasin, olukord paremaks läinud ja kui igas sarja alafoorumis on vähemalt 2-3 tõsist fänni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 05, 2006 12:20 am    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Muutmist midagi ei vaja, aga lihtsalt mõned alafoorumid on sündinud surnuna. Kuigi BSG foorumiosas on väga palju poste, leian, et see idee läks vett vedama. Viimased kolm ST alafoorumit on ka natuke nukrad.
Samas on ajast, mil ma esmakordselt foorumit külastasin, olukord paremaks läinud ja kui igas sarja alafoorumis on vähemalt 2-3 tõsist fänni.


BSG osas olen kindlasti nõus, kuid nagu teame rikkus selle ilusa plaani meil ära TV3, kes otsustas sarja kell 3 öösel näitama hakata. Nüüd on juba suur hulk teemasid olemas ning neid ei ole eriti võimalik mujale ümber paigutada. Parim lahendus oleks ehk foorum jõuga sisukamaks teha. Näiteks iga kord kui keegi vaatab BSG episoodi, lisab teema juurde kommentaari. Smile

Star Treki osas olen samuti nõus, kuid kuna ka seal on juba suur hulk teemasid olemas, milles on päris mitu sisukat posti, siis ka neid eemaldada oleks äärmiselt raske. Lisaks säilib lootus, et kunagi hakkab mõni Eesti kanal ka teisi treki sarju näitama. TOS'i ja TNG osas on meil head kogemused olemas ning eks ETV kunagi ka teisteni jõuab. Cool

Seega arenemisruumi on alati, kuid ilmselt on praegu kõige targem vanadesse raamidesse jääda ning üritada vaiksemad alafoorumid järgi aidata.

Mis puutub sellesse teemasse, siis oleme vist juba kõik aru saanud, et antud alafoorumist ei tule midagi välja, ootan veel paar päeva ja sulgen teema.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group