Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ENT - 4x12 "Babel One"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
60%
 60%  [ 3 ]
9
20%
 20%  [ 1 ]
8
20%
 20%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 5

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 8:23 pm    Teema: ENT - 4x12 "Babel One" Vasta viitega

Tegu on järjekordse superepisoodiga! Cool

Episood oli põnev, heade efektidega ning taas oli näitlejatöö tasemel. Cool

See osa meeldis mulle nii väga eelkõige sellepärast, et lõpuks ometi hakati käsitlema tellarite'ide ja andronian'ide vahelisi suhteid ning sillutatakse vaikselt teed föderatsiooni loomiseni. Samuti meeldib mulle see, et näidatakse kui vaevarikas ja raske see protsess on ning millistest eelarvamustest tuleb üle saada.

Teine super asi selles episoodi juures on see, et sarja toodi romulanid, sest enne on neid ju näidatud ainult natuke. Seega on sellised osad väga olulised Star Treki timeline'i seisukohast, sest natuke peale Enterprise'i aega pidi tulema ju sõda romulanidega.

Eriti märkimist väärt on osa lõpp, kus saame teada, et romulanid ei olegi tegelikult oma laeva peal, vaid hoopis Romulusel.
Minu jaoks tõeline üllatus. Smile

Lisaksin veel, et Archer ja Shran sobivad ideaalselt kokku ja ma ei tea veel sellist osa, kus nende kokkumäng ei oleks õnnestunud. Kõik osad andorianidega on üldse tasemel.

10 punkti lendab taas. Wink

Jään huviga ootama jätku...
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

Vosem Smile Jälle mingi intriig.. hea seegi, et Romulanid vähemalt. Selline käsitlus peaks paika pidama ka ST: TOS-i ajakavaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti.
Minu arvamus Enterprise'ist aina paraneb. Jube kahju oleks, kui nad nüüd pärast sellist suurepärast hooaega pillid kotti panema peaks.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 8:58 pm    Teema: Vasta viitega

nii-nii, 10 punkti muidugi.

Föderatsiooni loomise algus, Maa-Romuluse sõda...kõike seda ma olengi oodanud.
Andoorlased on üldse mu ühed lemmiktulnukad (neil on nii lahedad antennid Very Happy ), samas tellariidid mulle ei meeldi eriti, kuigi tegelikult oleks pidanud neid juba varem näitama hakkama, sest Föderatsiooni loomine 2161. aastal pole enam kaugel, ja kui kiiresti siis loodetakse juba nii head suhted saavutada? Selline poliitika peaks ikka olema pikk ja vaevaline protsess, mis võtab isegi ehk aastakümneid, eriti arvestades seda, et osapooli on ju mitu ja kõik on erinevadki.
Episood ise oli võimas, piisavalt tempokas ega jäänud kusagil venima. Huvitav, kes küll on selle kiivri all peidus? Very Happy

Jah, loodaks parimat, et ENT ikka jätkub ka traditsiooniliselt seitsmenda hooaja lõpuni, kuigi kahjuks paistab asi vaatajareitingute põhjal üsna kurb. Sad
Igatahes, isegi kui ENT lõpetatakse peale seda hooaega, saame me olla vähemalt uhked, et see seriaal lahkus oma kvaliteedi tipul olles. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group