Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida sa teeksid, kui...?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 15, 2006 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Väga eluline küsimus...

Sellise variandi puhul on kõik võmalused halvad...
1. Keeldud. Sellisel juhul hakkaba ässitamine mis võib ka õnnestuda(tavaline vale on selline, et naine vahetab antud rollis sinu ja enda ära).
2. Keeldud ja räägid sõbrale. Tõenäoliselt sõber ei usu(arvab, et oled lihtsalt kade, tahad tema naist endale saada või muu analoogne reaktsioon).
3. Lähed mänguga kaasa(tõenäoliselt tuleb sellest lõpuks üks paras supp ja sina jääd ikkagi süüdi).
4. Teeskled, et oled idioot ja ei saa täpselt aru, mis toimub(seda varianti kasutan/kasutaksin mina). Varjuküljed on asjal sellisel juhul, kui kahemõttelisus muutub lõpuks ühemõttelisuseks(siis oled tagasi alguses).
5. on ka variant sõbrast ja sõbranaisest lihtsalt eemale hoida.

Kui sa saaksid ühe päeva karistamatult üks kõik mida teha, mida sa siis teeksid?
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jon Snow
Kommodoor


Liitunud: 3 Aug 2006
Postitusi: 164
Asukoht: Päälinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

Annaks arvatavasti paljudele eesti poliitikutele pasunasse. Kõvasti.

Mis riigis sa tahaksid elada kui sa ei elaks Eestis?
_________________
Lord Jon has spoken!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Esm Aug 21, 2006 7:48 am    Teema: Vasta viitega

Rootsis, U.K.-s või Kanadas.

Mida sa teeksid kui ühel päeval kaoks maailmast kõik elektrooniline, poleks enam elektrit jms.?
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Taliesin
Kadett


Liitunud: 11 Dets 2004
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Sureksin.

Elektromagnetismi ärakadumisega hävineks minu kehas niivõrd palju mehhanisme, et elutegevus võimalik ei oleks.


Mida sa teeksid, kui hommikul, avastaksid, et oled öösel, magades, leidnud pastaka ja oma voodilinad mingeid arusaamatuid valemeid ja jooniseid täis sirgeldanud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arto
Nooremleitnant


Liitunud: 9 Märts 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

üritaksin teada saada mida need asjad tähendavad.

Mida teeksid kui avastaksid, et meie maailm on olnud kunagi võimeline kosmoses rändama ja üpriski arvestatav jõud olnud kuid kodusõja tõttu oleme langenud sellisele tasemele. Ning Sulle pakutakse kohta salaseltsis kes aitab maad oma endisele tasemele areneda aga Sa ei tohi sellest asjast midagi kellegile rääkida.
_________________
We live for the one we die for the one
Understanding is a three-edged sword
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Üritaksin ikka enne välja uurida, et ega see salaselts miskite vaimuhaigete kogum pole...


Mida teeksid, kui selguks, et meie maailm eksisteerib vaid ühe inimese peas ning selgub, et selle inimese tervis juba üsna põhjalikult jukerdab... st. tüüp on suremas ning tema surmaga hävib ka maailm...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ulmeguru kirjutas:
Mida teeksid, kui selguks, et meie maailm eksisteerib vaid ühe inimese peas ning selgub, et selle inimese tervis juba üsna põhjalikult jukerdab... st. tüüp on suremas ning tema surmaga hävib ka maailm...


Aga kas siis mitte mina samuti tema peas ei eksisteeri? Ja sel juhul ei saakski ma ju midagi teha, sest olen kõigest selle inimese kujutlusvõime vili. Razz
Nujah, põhimõtteliselt siis on see vist sarnane kõikide teiste maailmalõpustsenaariumitega, nagu meteoriiditabamus või supernoova. Ega midagi, olen seisukohal, et sellistel asjadel ei tohi oma elu häirida lasta, eriti veel kui ollakse võimetu seda mõjutama. If there's nothing you can do about it, you can just as well just sit back and wait. Smile Jätkaks oma asjatoimetusi kuni lõpuni.


Mida sa teeksid, kui sulle pakutaks võimalust saada võime ravida inimesi kõikidest haigustest?
(Et küsimuse point vastajast mööda ei läheks, soovitan tähelepanu pöörata otsuse tagajärgedele teie isiklikule elule.)
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
sofie
Nooremleitnant


Liitunud: 20 Aug 2006
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 1:11 am    Teema: Vasta viitega

Oleksin meelitatud.
Ja aksepteeriks. Kuid teavet ei levitaks. Aga kuna midagi ikkagi kuidagi ilmselt imbub välja, siis mõningase teenitud tasu eest palkan ihukaitsjad ja üleüldse oleks turvasüsteemid väga vajalikud. Igasugused. Ja rändan inkignito. Mine inimesi hulle tea Smile
___
Kuidas veedaksid oma päeva kassina, inimmõistus peas. Ja keegi ei oska aimatagi, et see kass, see oled sina, inimene kassinahas.
Smile
_________________
Ma ei võta narkootikume. Ma olen narkootikum.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 1:33 am    Teema: Vasta viitega

No oleneb kus ja mis kassina, kas omaenda kassina või kuskil õuekassina?

Ilmselt koguksin niipalju informatsiooni kasside kohta kui võimalik, miks nad nurru löövad, miks nad küüntega pehmeid asju sõtkuvad jms. Kui see on võimalik, siis prooviksin ka teisi kasse hoiatada võimalike ohtude eest. Samuti prooviks kassikombel ronida... Eriti tahaks olla enda kassi või ühe õues oleva kassi peas kes meil pidevalt akna all istub...

Muidugi tekib küsimus, mis sai kassimõistusst? See on siis minu kehas?



Kui sa saaksid ühe mittematerjaalse soovi, mis läheks soovimise korral täide ja mille puhul ei saa soovida teisi soove, siis mis see oleks, mida sa teeks?
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 8:51 am    Teema: Vasta viitega

Sooviksin endale ja oma perekonnale raudkindlat tervist.

Millise komöödiafilmi ja rõhutan - komöödiafilmi! - tegelasena tahaksid sa filmi sü¾ee osana oma elust läbi elada? Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Millise komöödiafilmi ja rõhutan - komöödiafilmi! - tegelasena tahaksid sa filmi sü¾ee osana oma elust läbi elada? Smile


Brewster's Millions Cool

Surres avastad, et sul on võimalik rännata mõne teise inimese kehasse ja temana edasi elada. Kas teeksid seda ja kes see inimene oleks?
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 7:10 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Surres avastad, et sul on võimalik rännata mõne teise inimese kehasse ja temana edasi elada. Kas teeksid seda ja kes see inimene oleks?


Ei teeks, sest ma arvan, et mul pole selleks õigust. Mis saaks sel juhul selle teise inimese hingest? Isegi kui ma "istuksin" seal vaid vaatlejana, oleks see siiski tema privaatsuse rikkumine.


Mida sa teeksid, kui sulle antaks võimalus veeta üks nädal (sest üks päev on liialt kli¹eeline Very Happy) ühe tuntud inimese kehas? Kelle sa valiksid ja mida teeksid?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

Mõne filmistaari vist. Siis saaks mul villand kuulsusest ja tähelepanust ja tagasi oma ellu pöördudes ei sooviks ma enam nii kuulsaks saada ja elu läheks paremaks! Smile

Kui sulle antaks sündides valida üht suurt annet, milline see oleks? Valimise hetkel on sul mõistus täitsa kodus ikka.
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
sofie
Nooremleitnant


Liitunud: 20 Aug 2006
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

Et omandaksin väga ruttu (noh, paar nädalat kuni paar kuud, olenevalt raskusastmest) kõik keeled, mille vastu iganes huvi tunnen.

Kui saaksid teada, päris täpselt ja kindlalt, et sured sel ja sel ajal ja sinna on jäänud, ütleme, 2 päeva. Mida teed?
_________________
Ma ei võta narkootikume. Ma olen narkootikum.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
deimos
Lipnik


Liitunud: 28 Aug 2006
Postitusi: 21
Asukoht: põlva

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Võtaks mingi auto kuskilt ja tekitaks adrenaliini.


?Oled parima sõbraga kuskil sügavas metsas seenil/marjul/matkal/kalal jne
kui ühtäkki kukub ülelendava lennuki pealt teie juurde kaubaaluse täis ehtsat raha (ntx 500milj Eurot)
Kuidas toimiksite?
1)Kas annaks teada võimudele ja saaks mingi 3% leiutasu:P
2)Tassiks kiiremas korras kõik minema
3)Võtaks nii palju kui saaks ja läheks koju.
4)...

Või mis selle rahaga üldse peale hakkaksite?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna sellesse, et ma raha võimudele üleandmisel leiutasu saaks, mul igasugune usk puudub, siis see variant jääks ära. Pealegi ei sooviks ma igasugu sellega kaasnevat kuulsust (SL Õhtulehe esikaas: "Nupust nikastanud seeneline andis leitud 500 miljonit eurot üle politseile"), intervjuusid jne.

Kuna kaubaalusetäis raha kaalub üsna palju, siis seenele minnes vaevalt selle kõige kojuvedamiseks vahendid kaasas oleks. Ja selles võib ka üsna kindel olla, et raha omanik hakkab varem või hiljem selle asukoha vastu huvi tundma. Ja see, et tegu "puhta" rahaga on, oleks enam kui ebatõenäoline. Kuna ma maffiat enda jälgi ajama ei taha, siis on ka teine variant üsna halb.

Mingi väiksema (aga siiski märkimisväärse) osa rahast endale võtmine tundub kõige mõistlikum olevat. Tõenäoliselt loobiks ma auto pagasiruumi raha täis ja teeks kiiremas korras vehkat. Hiljem võib kusagilt ohutust kohast politseile anonüümse vihje anda. Sel juhul jääb muidugi oht, et tegu on siiski mingi mittekuritegelikul teel teenitud ja kusagil arvel oleva rahaga, mis seletamatutel põhjustel sinna metsa kukkus. See tähendaks jällegi, et siis oleks mul politsei sabas ja otsiks mind kui puuduva osa varast. Kindlasti hoiaks ma tükk aega madalat profiili (tegelikult igavesti, et maksuamet liigset huvi tundma ei hakkaks minu vastu), kasutaks raha mõistlikult ja ilma laristamata ning kindlasti ei läheks kogu summat korraga panka viima vaid hoiaks sularahana kodus, et siis vajaduse korral rahavahetuspunktide või pangakontorite abil osade kaupa kroonideks teha.

Muidugi, kui raha peaks märgistatud olema, siis oldaks mul suht kiiresti jälil ja selle vastu mingit mõistlikku plaani vist välja mõelda ka pole võimalik. Vaevalt et üks tavaline seeneline (st. mina) suudaks mingi hea rahapesuskeemi välja mõelda.

Kas sai piisavalt põhjalik vastus? Very Happy


Oletame, et teadlased loovad mingi ravimi (kapsli, tableti vms), mille tarbimisel võib inimene elada kuni 20 aastat tavalisest kauem. Tablett sisaldab kõiki eluks vajalikke toitaineid ja vajadus igasuguse söömsise järele kaob. Tegelikult muutub söömine hoopis vastunäidustatuks ja selle meeldiva tegevusega kasvõi väiksesel määral tegelemine surmavalt ohtlikuks. Samuti kaob vajadus magamise järele (ning ka võime magada). Küsimus: kas oleksid nõus 20 aastat pikema elu nimel söömisest ja magamisest loobuma.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 2:09 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik oleneb. Kui seda asja võtta kui olen juba vana ja haige siis kes teab. Oleneb ka kas see kaotab kõik mu tervisehädad või jään ma oma astma, alzheimeri, aidsi, vähiga edasi kulgema? Noorena küll seda võtta ei taha ja ei usugi et enne 60 eluaastat nt. Aga kes teab. Võtan asja ära ja jään auto, trammi, trolli, lennuki, laeva alla.. oli nüüd siis kasu sellest:D
Mõne sõnaga.. kaaluks asja siis kui olen vana ja suremas..

Las keegi teine küsib midagi. Mul aju hetkel natuke surnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Mida sa teeksid, kui oleksid ühes lennukis, mis põrutas wtc-sse?
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Eeldan, et sellisel juhul olen USAs Very Happy
Mis seal ikka teha, helistaks perele ja siis hakkaks eeldatavasti moslemitele vastu (United 93).

Mida teeksid, kui sulle pakutakse võimalust saada kiirelt rikkaks (peaaegu mitte midagi tehes), aga ainus konks on asja juures, et äripartner on pätt/kaabakas ja võib sind igatepidi tõmmata ja mõttetute asjad pärast kohtusse kaevata? (Päriselt juhtunud asi Very Happy)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Teis Okt 10, 2006 9:03 pm    Teema: Vasta viitega

Igatahes ei nõustuks. 1) see ninapidi vedamine näib üsna tõenäolineja
2) enda töö vili on palju magusam, kui ebaausal teel saadud raha.

Kas tahaksid igavesti elada? Põhjenda!
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group