Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Constantine (2005)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Dets 12, 2005 3:36 pm    Teema: Constantine (2005) Vasta viitega

Ma ei olnud kindel, kuhu täpselt see teema teha, kuid lõpuks leidsin ikka, et see kaldub rohkem fantasy kui sci-fi poolele. Loomulikult võib alati teema ümber tõsta, mina ei pahanda. Smile

Lühidalt: linateos räägib "üleloomulikust detektiivist" John Constantine'st, kes on näinud palju rohkem kui tavainimene. Ma ei ole kindel, kas film on juba Eestimaa kinodes olnud või tuleb sinna, kuid mina olen veendunud, et ma ei kaotanud midagi kui vaatasin selle ära oma arvuti monitoril. Cool Kõige rohkem paelus mind isiklikult just kogu selle juures teemade südamelähedus. Põrgu, Jumal, Saatan, Gabriel, vaimude väljaajamised - iseloomustavad vaid kõike seda põgusalt. Keanu Reeves, kes mängis peaosa, sai samuti suurepäraselt hakkama.

Lõpp oli võibolla üks parimaid, mida ma üle pika aja näinud olen.
9.5/10.


Veel. Selline arvustus oli üleval imdb-s. See esitab ainult ühte seisukohta ja kõik, kes leiavad, et selliste asjade lugemine tekitab eelarvamusi, siis palun seda mitte lugeda. Mina aga näiteks naersin. Smile

Tsiteerin::
/-/ The movie fails on many fronts, including the main character that is the most underdeveloped character in the film and the script that lacks any sense what so ever. /-/ Too bad the script really focuses on the lousy lead character instead of her [Rachel Weisz] and that's where the movies biggest problem is. You don't really give a damn about the main character at all and you really don't give a damn about his kid sidekick, who is just the most annoying character in the entire film. /-/

_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 12, 2005 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ammu juba nähtud, eesti kinodes on ta jooksnud küll. Filmi kohta pole midagi halba öelda 10/10 oma ala parim Smile

Üks hea lause sellest filmist.


"u die young coz u have been smokin 30 cigarets per day from the age 15. and u go to hell coz u killed a man... u're fu*ked - ^.^ Laughing
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Dets 12, 2005 7:30 pm    Teema: Re: Constantine (2005) Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Ma ei olnud kindel, kuhu täpselt see teema teha, kuid lõpuks leidsin ikka, et see kaldub rohkem fantasy kui sci-fi poolele. Loomulikult võib alati teema ümber tõsta, mina ei pahanda. Smile

Lühidalt: linateos räägib "üleloomulikust detektiivist" John Constantine'st, kes on näinud palju rohkem kui tavainimene. Ma ei ole kindel, kas film on juba Eestimaa kinodes olnud või tuleb sinna, kuid mina olen veendunud, et ma ei kaotanud midagi kui vaatasin selle ära oma arvuti monitoril. Cool Kõige rohkem paelus mind isiklikult just kogu selle juures teemade südamelähedus. Põrgu, Jumal, Saatan, Gabriel, vaimude väljaajamised - iseloomustavad vaid kõike seda põgusalt. Keanu Reeves, kes mängis peaosa, sai samuti suurepäraselt hakkama.

Lõpp oli võibolla üks parimaid, mida ma üle pika aja näinud olen.
9.5/10.


Veel. Selline arvustus oli üleval imdb-s. See esitab ainult ühte seisukohta ja kõik, kes leiavad, et selliste asjade lugemine tekitab eelarvamusi, siis palun seda mitte lugeda. Mina aga näiteks naersin. Smile

Tsiteerin::
/-/ The movie fails on many fronts, including the main character that is the most underdeveloped character in the film and the script that lacks any sense what so ever. /-/ Too bad the script really focuses on the lousy lead character instead of her [Rachel Weisz] and that's where the movies biggest problem is. You don't really give a damn about the main character at all and you really don't give a damn about his kid sidekick, who is just the most annoying character in the entire film. /-/


Mina ei naernud, vaid nõustusin tema jutuga. Pikemalt ei kommenteeriks, pole ammu näinud.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Esm Dets 12, 2005 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

Kaua aega tagasi nähtud. Kokkuõttes päris hea, kuid samas ka mitte midagi väga erilist. Nn. superhero filmides eelistan Batman Begins'i, mõlemaid Spiderman'e ja X-Men'e. Asetaksin filmi samale pulgal näiteks Hellboy'ga.

Kui mingit hinnet panna, siis 7.5/10.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 15, 2005 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:

"u die young coz u have been smokin 30 cigarets per day from the age 15. and u go to hell coz u killed a man... u're fu*ked - ^.^ Laughing


Jah, see oli hea koht :d. Lõpp oli ka suht hea, ootamatu :p

Ma annaks sellele 8/10'st, sest ta ikka eristus teistest usa filmidest... natuke :p
PS! ma ülteks, et lõpp ei olnud õnnelik :p
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 1:03 am    Teema: Vasta viitega

Soovitan vaadata sarnast filmi The Prophecy - www.imdb.com/title/tt0114194/ . Millegi pärast omab see minu jaoks teatud võlu. Oskuslik religiooni teema?
Constantine oli keskpärane. 4 /10
PS. Üllatav oli näha Tilda Swintonit Gabrielina. Oh yeah you sexy mama !!!
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Püh Sept 03, 2006 1:55 am    Teema: Vasta viitega

Pärast kinoskäiku ei osanudki kuidagi seisukohta võtta. Väljendasin seda teatavat segadust ka oma blogis: http://ulmeguru.blogspot.com/2005/04/constantine-2005.html

Nüüd, kus filmi ka paar korda DVD-lt vaadatud... nüüd on asjad suht-koht paigas.

Tegu on visuaalselt mõnusa filmiga... sisu on aga suht jabur ning läbimõtlematu... pretensioonikas, aga lihtsakoeline ajaviide. Samas DVD ostmist ei kahetse, sest sellist filmi võib ikka teinekord vaadata... või siis vähemasti parimaid juppe sellest... eelkõige Gabrieli-wärki!
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group