Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Hades X-505 Destroyer Class Vessel

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Briefing Room
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 2:18 pm    Teema: Hades X-505 Destroyer Class Vessel Vasta viitega




Väidetavalt pole tegu fan-art'iga. See küll alles conceptual art, aga räägitakse, et näeme Hadest (või isegi rohkem X-505'i) 10. hooajas. Hades näeb välja nagu Daedaluse ja Prometheusi hübriid, mis on ülisuur. Smile Eks see vist on Oride vastu sõdimiseks mõeldud. Igastahes mulle meeldib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Väga ilus tõepoolest, tahaks loota, et selle ka viimase hooaja jooksul ära näeme. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Väidetagu mida tahes, aga see pilt meenutab küll koledasti mõne fänni ideed. Esiteks on minu arusaama kohaselt proportsioonid valed. Daedalus-klassi laevad võivad küll üldjoontelt meenutada X-303'e, kuid on mõõtmetelt suuremad, nii et see arusaadavalt modifitseeritud Prometheuse pealisehitis on pildil liiga suur. Samas tundub uus laev lühem, kui Daedalus-klassi alused, mis tähendab, et ruumala poolest peaks ta väiksem olema. Aga miks on sel juhul neli mootorigondlit? Kindlasti pole neid niipalju tarvis.
Pealisehitise koha pealt veel niipalju, et Daedalus-klassi laevad olid ju edasiarendus ja loomulikult parandati sellega ka eelmise laevaklassi vigasid. Tundub kummaline, et nüüd pöördutaks tagasi vanema konfiguratsiooni poole, mis arusaadavalt paljastab laevast vastasele suurema pinna ning muudab kaitsmise ebatõhusamaks.

Lisaks tuleks muidugi mainida seda, et on ebaloogiline, et inimesed ehitaks laevaklassi, mis sisuliselt kopeerib, võib-olla vaid veidi täiendab Daedalus-klassi laevu. Nagu näha, on samuti vaid kaks angaari, mis tähendab, et kui need just oluliselt suuremad pole (aga ei saa olla, võttes arvesse X-303'e pealisehitust), mahub neisse samapalju hävitajaid.
Pigem julgeks arvata, et uue laevaklassina tehtaks midagi väiksemat ja mobiilsemat, mille jaoks pole tarvis niipalju ressursse kui suure laeva tarvis.

Kui see nüüd kõrvale jätta, siis minu arvates on tegu üsnagi õnnestunud, isegi ilusa disainiga, kuid kui palju ma Prometheust ka taga ei igatseks, usun ma, et pigem on tegu mõne fänni soovunelmaga näha Prometheust mingis vormis taas ekraanil.

Ja btw, kas ei peaks olema mitte X-305? Sest surmatiiburitest ehitatud hävitaja oli ju X-301, F-302 eellane oli X-302, Prometheus X-303 ja Daedalus vist BC-304?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

@Enterprise: Muidu olen sinu argumentidega nõus, välja arvatud sellega, et laev ei saa olla pikem kui Daedalus. Disain ei määra ju suurust ning pildi taustal ei ole näha ühtegi objekti, mis selle laeva suuruse defineeriks.
Seega vabalt võib olla tegu ülimalt suure alusega.
Akende arv viitab muidugi laeva väiksemale suurusele, kuid samas on võimalik, et need on samuti uute mõõtmetega. Razz

Mis puutub muidugi laeva loogilisse aspekti, siis ei ole võimalik vastu vaielda, disain ja suurus ei oleks kumbki eriti loogilised, kuid kas seda ongi vaja Täheväravalt nõuda. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

Esimest korda vaatasin, tuli meelde kohe Omega-X Babylon 5st Razz

Disain on kena ja loodetavasti pole fänartiga tegu, kuigi arvatavasti ikkagi on...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 22, 2006 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

Uus laev tuleb... Apollo, arvatavasti Daedalus-klassist
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Uus laev tuleb... Apollo, arvatavasti Daedalus-klassist


Lugesin ka et tuleb uus laev, aga miks see ei võiks olla just selline? Natuke on mõttetu koguaeg sama laeva kasutada ja lihtselt nimesid muuta. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

Uue laeva tulek paneb mõtlema, et kas seetõttu hävib vahepeal Daedalus või Odyssey?

@SinkaVonka
Ühesuguseid laevu on lihtsam ning odavam toota ja hooldada; uue tüübi kasutuselevõtul kaasnevad sellega igasugused erinevad kulud, alustades uute osade testimisest ja lõpetades meeskonna treenimisega. Näiteks võib meeskonnaliikmete vahetamine kahe eritüübilise aluse korral olla raskendatud.

Ja pealegi, mida rohkem ma seda pilti vaatan, seda enam see mulle fännilaeva meenutab - sarjaga tõsiselt seotud inimesed üldiselt ei lasku laevade disainimisel kitbashide tegemise tasemele. Siin on lihtsalt selgelt kokku kleebitud Prometheuse ja Daedalus-klassi aluste osad. Pealegi jääb mulle mulje, et komandotorn on kas tahapoole kaldu või on angaarid kaldu ettepoole. Nende detailide ebasobivus on minu meelest natuke liiga suur, et seda lihtsalt perspektiivist tekkivaks valemuljeks lugeda.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

@Enterprise:
Ma lihtsalt ütlen, et see võib väga vabalt pooleldi valmis concept-art olla. Ma ise olen Daedalusest ja Odysseyst tüdinenud. Mulle on alati Prometheus kõige rohkem meeldinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Uue laeva tulek paneb mõtlema, et kas seetõttu hävib vahepeal Daedalus või Odyssey?


Kui, siis ainult Odyssey, sest Daedalus pidavat jääma... Kuna SG1 lõpetatakse, siis pole Odysseyl enam ju mõtet...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Briefing Room Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group