Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 2x04 "Everybody Hates Hugo"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
7%
 7%  [ 1 ]
9
7%
 7%  [ 1 ]
8
53%
 53%  [ 7 ]
7
23%
 23%  [ 3 ]
6
7%
 7%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 13

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Sept 26, 2006 9:13 am    Teema: Lost - 2x04 "Everybody Hates Hugo" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 26. septembril kell 20:30 Kanal2's

"Kõik vihkavad Hugot"
Sünged hetked Hurley minevikust muudavad tema elu saarel põrguks. Sawyer, Michael ja Jin saavad teada, kes nende vangistajad õigupoolest on. Claire leiab rannast sõnumi, mis parvelt pudeli sees teele pandi.


_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 4:56 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Sept 26, 2006 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

Üldjoontes oli tegu päris rahuliku episoodiga, kuid oli ka üht-teist huvitavat.
Põhiline huvipakkuv tegevusliin seondus siin nn. Teistega. Episoodi jooksul tekkis mul küsimus, et kas seni on nende nimetust ("Teised") kuidagi valesti tõlgendatud? Rousseau emakeel ei ole ju inglise keel ning võib-olla jäi ellujäänutele lihtsalt veidi vale mulje... Kuid võib-olla on need hoopis mingid teised Teised. Very Happy Sest ikkagi jäävad veel need paadiga tüübid, kes parve ründasid.
Igatahes tundub, et nad on organiseeritumad (millele aitab kindlasti kaasa väiksem grupp) kui meie senised peakangelased ja elavad üsna samasuguses maa-aluses jaamas. Huvitav, mitu neid seal saarel veel olla võib. Nagu näha, kahtlustavad ka nemad mingeid Teisi. Ehk on Rousseau mõlemal pool 'tööd' teinud? Very Happy

Põhitähelepanu tundus siiski keskenduvat Hugo/Hurley loole ja seda vaadati vägagi inimliku nurga alt. Tal oli täiesti õigus, et inimesed hakkavad vihkama seda, kes otsustab ressursside jagamise üle ning olles seda juba eelnevalt kogenud, ei tahtnud ta arusaadavalt seda tööd uuesti enda peale võtta. Siiski meeldis mulle väga ka Locke selles osas (kuigi talle palju ekraaniaega ei antud), eriti kui ta ütles Hugole, et "you don't get to quit."
Mulle meeldis ka, et Rose'i taas näidati ja tema usk Bernardi ellujäämisse kinnitust leidis, need olid üsnagi õnnestunud stseenid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kuigi mulle põhimõtteliselt see osa meeldis, oli ta kohati siiski natuke liiga veniv ja igavustunne kippus kallale. Nii et tuleb 6 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Sept 26, 2006 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
...kuigi mulle põhimõtteliselt see osa meeldis... tuleb 6 punkti.

Huvitav hindamine. Smile

Mina naljalt alla 6-7 punkti ei anna. Kui natuke teemast välja minna, siis üldjoones näeb minu hindeskaala välja järgmiselt:
10 - sarja tipp. Kõik töötab, neid osasid võib lõputult uuesti vaadata.
9 - väga hea, kuid midagi jääb nagu puudu. 'Vead' on sees, kõik ei meeldi. Kuid siiski suurepärane osa.
8 - tõeliselt hea osa. Meeldis hästi. Ei kuulu lemmikute hulka, kuid pole ka midagi suurt viga.
7 - midagi jäi puudu. Ei meeldinud. Polnud otseselt halb, kuid midagi head ka mitte. Liiga hall mass selle sõna negatiivses mõttes. Pettumus.
6 - halb. Polnud just ajaraisk, kuid midagi head ka mitte.
alla 5 - siit hakkavad juba episoodid mis tõesti vastu hakkavad (kas oma lollusega või on surmigavad).
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 26, 2006 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

8/10

Osa meeldis, aga polnud üks lemmikutest. Põnevaimad kohad olid nende "teiste Teistega" (nagu Enterprise ütles).

Hetkel pole pikemalt aega kirjutada, kuid Sigma - kas pole siis 5-palli süsteem kasulikum?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Sept 27, 2006 5:52 am    Teema: Vasta viitega

Mulle väga meeldis. Esiteks on Hurley üks lemmiktegelasi ning kuna tema flashbacke sai ka päris tükk aega oodatud, ei valmistanud need pettumust. Teiseks oli Scrubsist ja Road Tripist tuntud D. J. Quallsi nägemine sellises tõsisemas rollis väga värskendav. Eriti meeldejääv oli stseen, kui Hugo nö paljastati ja sõber teda kaamerate tagant mõistmatult vaatas. Tegelikult oli selliseid sügavaid hetki palju. Bernardi ja isegi pähklivõiga.

Plusspunkt on, et näidati pea kõiki tegelasi. Charlie vastuhakk aga 'võimudele' või siis 'bossidele' on mõneti üllatav. Selge see, et ta tunneb ennast väljajäetuna, kuid näib, et ta esindab üldist arvamust ja seni on küll paistnud, et ellujäänutele meeldib lasta end juhtida.

Teisi on, paistab, küll kaks tükki. Very Happy Ehk isegi kolm? Razz

9 tugevat punkti.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Sept 27, 2006 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Enterprise kirjutas:
...kuigi mulle põhimõtteliselt see osa meeldis... tuleb 6 punkti.

Huvitav hindamine. Smile


6 on ikkagi üle keskmise hinne. Very Happy
Mulle lihtsalt hakkas ühel hetkel tunduma, et on tobe hinnata 10-palli süsteemis pidevalt ainult viie hindega (6-10), kui tegelikult võiks hindeid ühtlasemalt jaotada.
1 - eriti saast osa, seal peab lisaks olema ka mingi oluline viha tekitav detail.
5 - keskmine osa, kus midagi huvitavat ei ole, aga ei ole ka midagi eriti halba.
10 - super-hüper-ultra-mega-üli-eri-über-cool osa, millesuguseid esineb sarja eluea jooksul vaid mõnel korral.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Sept 27, 2006 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

7 punkti

See osa mulle eriti ei meeldinud, sest et sündmustik oli väga aeglane ja igav. Hurley flashbackid mulle paraku samuti ei meeldinud, sest need olid kuidagi sisutühjad. Siiski kõige viimane flashback mulle meeldis, kus Hurley sõber Johnny avastas, et Hurley ongi võitnud 156 miljonit dollarit.

Selles osas tuli siis lõplikult välja, et Ana-Lucia ja teised on samuti Oceanic 815 lennu ellujääjad, kes olid lennuki tagaosas. Müstiline oli ka see, et neid oli alles jäänud 5, ehkki neid oli algul 23. Saare põhiosas ei toimunud midagi erilist ja see tegevusliin oli igav.

Ehkki mulle osa kokkuvõttes nii väga ei meeldinud, meeldis mulle siiski viimane pikk stseen, kus Hurley jagas toitu laiali ja kõik olid õnnelikud. Tõeliselt võimas oli osa viimane minut, kus Rose'i abikaasa Bernard teada sai, et Rose on elus. Rose teadis kogu aeg, et Bernard on elus, kuid Bernardi kergendust ning rõõmu oli väga liigutav jälgida.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 27, 2006 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Minule meeldis antud osa väga. 10 punkti. Veidi raske on küll lostile alla 7 punkti panna, sellisel juhul mõnele teisele seriaalile lendaksidki ainult 1-ed. Isegi losti kõige nõrgem osa on rohkem väärt kui mõne teise üllitise parim osa.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Panen 8.p
Suht hea osa oli.Kuigi ma väga enam ei mäleta, mis seal osas toimus siis jäid meelde Hurley toidujagamine, teistega kohtumine, ning üks toredamaid kohti oli, kui Rose sai uuesti jkokku Bernardiga. Smile
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tume Torn
Nooremleitnant


Liitunud: 25 Sept 2006
Postitusi: 44
Asukoht: Saku

PostitusPostitatud: Laup Sept 30, 2006 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

panin 8 suht rahulik osa oli ja noh kõik on enam-vähem üleval juba kirjutatud.
_________________
Its fangs are in your flesh before its hiss leaves your ears.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 01, 2006 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

7 punkti.

Tõepoolest oli tegu väga rahuliku osaga, mis ei olnud iseenesest halb, aga milles ei olnud ka eriti midagi põnevat ja meeldejäävat. Hurley minevikku oli küll jällegi päris lõbus vaadata, aga samas ei olnud sellel tema olemuse seisukohalt eriti suurt tähtsust, need flashbackid oleks võinud ka olemata olla. Seega põhiliselt oli Hurley'le keskendumise näol järjekordse võimalusega tegevusliini venitada.

Sawyeri, Michaeli ja Jini näitamine oli juba huvitavam ning lõpuks ometi saime rohkem teada saare teistest asukatest, kes ei ole siiski ilmselt need "Teised", keda on korduvalt mainitud. Nende arvu suur vähenemine tekitas palju uusi küsimusi, mis on muidugi Lostile juba ülimalt tavaline nähtus. Very Happy Aga jah, nendest inimestest tahaks tõesti rohkem teada saada ja vähemalt minu jaoks lisas nende mängu toomine uut pinget.

Episood oli minu jaoks tervikuna alla keskmise, aga teiste saareelanike huvitava käsitlemise eest saab osa minu käest paar punkti juurde.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group