Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 2x05 "...And Found"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
16%
 16%  [ 2 ]
8
33%
 33%  [ 4 ]
7
25%
 25%  [ 3 ]
6
16%
 16%  [ 2 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
8%
 8%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 12

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Okt 02, 2006 10:09 pm    Teema: Lost - 2x05 "...And Found" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 3. oktoobril kell 20:30 Kanal2's

"Ja leitud"
Sun on mures kadunud sõrmuse pärast. Michael läheb Walti otsima. Vangistajad käsivad Sawyeril ja Jinil nad pääsenute laagrisse juhatada. Saame teada nii mõndagi huvitavat Suni ja Jini minevikust. Kas ka nende kohtumises on mängus saatuse sõrm?



_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 4:56 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 03, 2006 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle episood üldiselt meeldis. KES ON TEISED?!?!?! Mul hakkab juba närvidele käima, venitatakse jubedalt. Tegelikult osa käiski Sun'i ümber ning kuidas kõik teda lohutasid sõrmuse kaotuse puhul. Locke lohutus mõjus imo kõige rohkem. Kate käitus ebaveenvalt ja Jack'i näost lugesin ma seda: "Ahh ära vingu sa väike aasia rott". Kusjuures ma pole ikka selgeks saanud, kes Sun ja Jin on? Hiinlased, jaapanlased või korealased? Räägiks ka natukene teistest. Ehk siis teistest Oceanicu reisijatest. Ana-Lucia ja Sawyer'i vestlused on nii koomilised ikka. "Ise? Ei ole. Gay?" Laughing Ja Michaeli karjumine keset pärapõrgut teistele, et "tulge aga" oli ka naeruväärselt heroilik. Veel meeldis mulle see koht, kus Jin kala püüdis. Teised mõtlesid, et kutt päris püsti hull aga kui kalakoormat näitas olid kohe suu ammuli. Ja nüüd avaldaks ka arvamust flashbackide kohta. Meeldis. Minu arust Jin oli ülimalt aus ning õiglane, minnes tööle. Ma oleks tahtnud sellele ülemusele lüüa ausaltöeldes. Arvata on, et temast ka mu uus lemmiktegelane saab.

Osa oli sellegipoolest mõnus, 8/10, raske vähem panna. Laughing
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 03, 2006 8:58 pm    Teema: Vasta viitega

Minugi arvates oli tegu täitsa hea osaga, mis oli põnevam, kui eelmise nädala oma. Siiski jääb järele mõeldes sellest episoodist siiski mulje kui osast, kus ikkagi eriti midagi ei juhtunud.
Naljakas oli kuulda, kui öeldi, et parve teeleminekust on möödas vaid 4 päeva. Siin oli ju vahepeal suvevaheaeg, mistõttu see aeg tundus üüratult pikem.
Pudeli osas jääb mulle veidi arusaamatuks see, miks kohe arvati, et merele läinud on hukkunud - igasuguseid õnnestusi võib ju juhtuda, võib-olla näiteks tõmbas kõrgem laine selle endaga kaasa. Pessimism vist hakkab pääsenute seas maad võtma.
Suni sõrmuse otsimise lugu tundus kuidagi mõttetu vahepala ja kohatäitena - kohe alguses oli selge, et see ei saa kadunuks jääda, sest muidu poleks sõrmuse ära kaotamisega üldse vaeva nägema hakatud. Very Happy
Korealaste flashbackid olid see-eest paremini õnnestunud - oma rahvuse poolest on nad juba by default huvitavamad tegelased kui enamus ning see konkreetne episood tõi kultuuride erinevusi väga hästi välja.

Locke, nii vähe kui teda ka näidati, suutis mulle ikka kõige paremini meelde jääda oma sügavamõttelise jutuga "I'm not lost anymore. ..._... I stopped looking." Juba tema mõtteavalduste eest tuleb üks punkt juurde.

Teiste pääsenute jaoks on siis Teised hoopis Nemad (Them)? Kes iganes nad ka poleks, tundub, et päris võsaneegritega siiski tegu pole, sest osad ju kandsid pükse ja ühel oli mängukaru käes - ega see äkki Rousseau laps ei võinud olla?

7 punkti. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 03, 2006 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

Anan 6 punkti.
Minu arvates selles osas midagi erilist polnudki.
6 punkti teenisid selles osas välja Jini ja Suni flashbackid. Need olid tõesti head, saime jälle rohkem nende kohta teada. Cool

See Suni sõrmuse kadumine läks mulle kül tegelikult mingil määral südamesse. Kui su mees on kuskil parvega merel ja sa ei tea tast mitte midagi, siis usun, et see sõrmus on küll inimesele väga kallis. Kuigi selles olin ma raudselt kindel, et ülesse leitakse see nagunii. Smile
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Okt 03, 2006 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Kusjuures ma pole ikka selgeks saanud, kes Sun ja Jin on? Hiinlased, jaapanlased või korealased?

Nad on korealased. Samuti mõlemad näitlejad on sündinud Koreas.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Okt 04, 2006 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti

Mulle tegelikult täitsa meeldis see osa. Ehkki osa oli nagu eelminegi üsna aeglane, meeldisid mulle selles osas kõik flashbackid erinevalt eelmisest osast. Suni ja Jini minevik on siiamaani üsna huvitav olnud ja seda olid ka eilsed flashbackid. Nägime, kuidas Sun ja Jin esimest korda kohtusid ja mis neid selleni viis. Mõlemad tegelased muutusid selles osas minu jaoks sõmpaatsemaks, eelkõige meeldis mulle selles osas aga Jin.
Jin läks Michaelit otsima, kui too omakorda Walti otsima läks ning tõestas et ta hoolib oma sõpradest väga. Natuke rohkem eetriaega sai selles osas ka uus tegelane Mister Eko, kes mulle siiamaani väga meeldib. Nägime ka Teisi, ehkki seda ainult nende jalgade näol. Sellegipoolest oli tegu huvitava momendiga.
Saare põhiosas ei toimunud midagi erilist peale selle, et Sun kaotas ära oma abielusõrmuse ja otsis seda paaniliselt. Teisel pool saart algas retk saare põhiosa poole Ana-Lucia juhtimisel. Ma pean tunnistama, et tema mulle hetkel ei meeldi, sest ta on minu jaoks liiga ülbe ja ebameeldiv.
Kokkuvõttes oli tegu rahuliku ja aeglase osaga, kust ei puudunud head momendid. Ootan huviga järgmist osa, mis peaks tulema oluliselt tempokam.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Okt 05, 2006 2:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ilmselgelt vahepeala, sissejuhatus. Vaatajat valmistati millekski ette, tõenäoliselt Teisteks. Mitte esialgseteks Teisteks, vaid teisteks Teisteks ehk siis Nendeks, nagu neid vist nüüd kutsutakse. Smile (Oh, seda Lostikest küll...)

Jini ja Suni kultuuriline eripära teebki nad kõige huvitavamaks. Jin, kaluri poeg ja Sun, ülemklassi esindaja. Mõlemad otsimas armastust niivõrd 'mitteläänelikus' ühiskonnas. Kli¹ee, aga see toimib. Smile
Erinevalt eelmistest postitajatest mulle sõrmuse lugu meeldis. Lihtne ja ettearvatav, kuid üldsegi mitte halb ja kohatu. Ja pealegi näidati jälle pea kõiki tegelasi. Ning flashbackid olid ka hästi huvitavad.

8 tugevat punkti.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 05, 2006 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin 7 punkti. Osa ei olnud ühestki vaatepunktist halb, aga ei olnud ka põnev. Selles, kas Sun sõrmuse üles leiab, polnud ju küsimusktki. Flashbackid olid head, kuid Lost ei tohiks endale enam venitamist lubada ja just venitamisena see osa mulle tunduski.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tume Torn
Nooremleitnant


Liitunud: 25 Sept 2006
Postitusi: 44
Asukoht: Saku

PostitusPostitatud: Nelj Okt 05, 2006 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Kahju, et ma olin ainuke, kellele see osa ei meeldinud, andsin 4/10. Arvatavasti tuli see sellest, et teisipäev oli minu jaoks see nädal nii rusuv. Jah, nagu eespool mainitud, olid flashbackid head. KÕIK
_________________
Its fangs are in your flesh before its hiss leaves your ears.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mulle ei avaldanud episood eriti suur muljet. Nagu juba siin mainti, siis oli episood selgelt venitava iseloomuga ja selles ei lahendatud ju tegelikukt ühtegi probleemi. Ainuke tõeliselt positiivne hinnang kuulub minu poolt flashback'idele, sest Jini lugu suudeti väga realistlikult ja samas huvitavalt edasi arendada.

See "Teiste" jutt on küll veel siiani päris põnev, aga hakkab pikkamööda juba iseennast mõnitama, nii kaua lihtsalt ei tohi vaatajaid teadmatuses hoida.
Michael tundub küll valedel jälgedel olema, sest need metsas elavad inimesed nüüd kohe kindlasti Walti ei röövinud.

Ahjaa, ka mulle meeldis episoodis Locke'i lause, mida Enterprise juba eespool ka mainis.

Hindeks 6 punkti, olen seekord veel lahke.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group