Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Freelancer

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 10, 2005 7:29 pm    Teema: Freelancer Vasta viitega

Kas keegi mängib või mängis ka seda?
Sa oled Edison Trent intergalaktiline "jack-of-all-trades". Sinu missioon: Ükskõik mida tahad. Hakka salakaubavedajaks või halastamatuks kosmose röövliks. Laevastiku kangelaseks või kaubavahetajaks. Põikle läbi asteroidi pilve oma eliit kosmoselaevaga.
Märul ning põnevus on lõputu. Seikle läbi 48 teatud tähe süsteemi.Ahnus, kaastunne, viha... Mis iganes sind motiveerib, dünaamiline universum vastab sellele.
Mäng meeldib väga, just selle suurte võimaluste. Kosmos on tehtud lihtsalt nii loogiliselt. Ainult mängu stoori jääb nõrgaks. Ning väga hea on ka võrgusmäng!
Aga ikkagi, soovitan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 11, 2005 11:11 am    Teema: Re: Freelancer Vasta viitega

Jedi Riddick kirjutas:
Kas keegi mängib või mängis ka seda?
Sa oled Edison Trent intergalaktiline "jack-of-all-trades". Sinu missioon: Ükskõik mida tahad. Hakka salakaubavedajaks või halastamatuks kosmose röövliks. Laevastiku kangelaseks või kaubavahetajaks. Põikle läbi asteroidi pilve oma eliit kosmoselaevaga.
Märul ning põnevus on lõputu. Seikle läbi 48 teatud tähe süsteemi.Ahnus, kaastunne, viha... Mis iganes sind motiveerib, dünaamiline universum vastab sellele.
Mäng meeldib väga, just selle suurte võimaluste. Kosmos on tehtud lihtsalt nii loogiliselt. Ainult mängu stoori jääb nõrgaks. Ning väga hea on ka võrgusmäng!
Aga ikkagi, soovitan.


Jah täitsa mänginud..ja mängin ka hetkel..ütleme nii, et on pooleli pikka aeg Razz kuna tegemist on väga mahuka mänguga ja see nõuab kõik aega Wink . Juba ammustest aegadest saadik kui tuli välja selline mäng nagu Privateer, olen ma seda tüüpi mänge vaikselt ikka piidelnud. Kes teavad need teavad. Freelancer on Privateeri kloon heas mõttes - suurem, parem graafika. Igatahes "valik" neile kes seda tüüpi mängudest lugu peavad.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 11, 2005 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

Freelancer on üks mu lemmikutest ja ma ei mõista kuidas ma sain unustada sellest teema teha Razz
Igatahes mulle meeldis Freelancerit moodida ka Very Happy. Siis kui Stargate Atlantis välja tuli ja seal neid Atlantise inimeste Puddle Jumpererid ja nende relvi näitas, moodisin Freelanceri raketid ka lõpututeks (olgugi, et SGA's ei olnud neid lõputult) ja hakkasin kõike purustama Razz. BTW mu nimi, FLT, on ka Freelanceri järgi (Freelancer Tom <---Tom on mu õige nimi Razz)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

Mängu mänginud ei ole, kuid kas see sarnaneb EOSile? IW osadel on alati lugu ka taga olnud, ja seal on tegelikult kindel ülesanne ka, kuigi ringi saad vabalt liikuda. Põhiline millele on rõhku pantud, on kosmoselaeva simulatsioon, seda on lihtsalt võimatu ilma joystickuta mängida, ning viimane on vibraga veel eriti hea.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 03, 2005 6:40 am    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Mängu mänginud ei ole, kuid kas see sarnaneb EOSile? IW osadel on alati lugu ka taga olnud, ja seal on tegelikult kindel ülesanne ka, kuigi ringi saad vabalt liikuda. Põhiline millele on rõhku pantud, on kosmoselaeva simulatsioon, seda on lihtsalt võimatu ilma joystickuta mängida, ning viimane on vibraga veel eriti hea.


Freelanceris on kosmoselaeva juhtimine toimub hiire abil. Lahendus on väga hea tegelikult. Peale Freelanceri läbi tegemist tahtsin kõigis kosmosemängudes laeva hiirega juhtida Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group