Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG-1 9. hooaja (10. ka?) intro

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 8:59 pm    Teema: SG-1 9. hooaja (10. ka?) intro Vasta viitega

Mis arvate introst, mis 9ndal hooajal oli. Mulle meeldis, VA see CG Stargate käkk, tunne nagu oleks mingi kummist ring. Muidu on väga kena, eriti see kus näitab Danielit ja Ori preestrit. Kõige parem see vist ikka ei ole, 7nda või 8nda oma oli veidikene parem. Kusjuures Teal'c näeb uues välja kuidagi vana või noh, imelik. Siis kui ta vaatab hämmastunult intros. Mulle meeldis rohkem see, kus ta naeratas. Kõige igavam intro on kindlalt see, kus näitab mingit Egiptuse jumala (vist?) pead.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Link kah neile, kel kohe meelde ei tule:
http://www.youtube.com/watch?v=v3mo4mugBZ8

Ojaa, "kummist" tähevärav on suhteliselt rõve nähtus. Olgugi, et niimoodi saab kasutada kaameranurki, mis päriselus oleksid raskesti saavutatavad, on arvutimudeli kvaliteet minu arvates väga kehv, see isegi ei sarnane "päris" täheväravaga.
Ka see koht, kus tuleb kiri "Stargate SG-1", oli minu arvates kehvem, kui 6.-8. hooajal - siis oli ta selline mõnusat sinist värvi ja dünaamiline:

See uus roosakassinine värvilaik ei ole üldse nii võimas.

9. hooaja intro juures mulle meeldisid need läbipaistvad klaasjad kujundid, mis suurelt üle ekraani käisid aeg-ajalt.

Nõustun veel selles osas, et originaalne vaarao pega intro on kõige kehvem. Minu teada sarja näidanud telekanal lasigi sarjale telekas näitamiseks uuema action-intro teha, mida me kindlasti TV3-st mäletame. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

9nda oma oli päris hea, 10ndal on natuke muudetud. Väga meeldib see effekt kus F302 lendab mingi laeva (Prometheus vist) eest läbi ja see tulistab. Väga pro näeb välja. Üldse mulle meeldivad tegelikult rail-gun'i effektid, Atlantise 1se hooaja viimaseid osi ma täiega nautisin sellepärast.
10nda hooaja intro lõpus on Vala ka.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, need klaasjad kujundid on väga hästi saavutatud. Kõige paremini näidatakse just Cameroni, eriti see kus ta vaatab läbi selle Star Mapi vms.

Kusjuures lähen vist korra teemast välja, aga miks muudeti mudu ussiauku? Minu arust oli see veidi teistsugune, mitte selline nagu praegu. Confused
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Okt 21, 2006 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Kusjuures lähen vist korra teemast välja, aga miks muudeti mudu ussiauku? Minu arust oli see veidi teistsugune, mitte selline nagu praegu. Confused


Minu teada muudeti seda vist sellepärast, et taheti SGA omaga sarnasemaks teha, kuigi ma kindlalt ei julge midagi väita. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group