Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 9x04 "The Ties That Bind"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
27%
 27%  [ 3 ]
9
63%
 63%  [ 7 ]
8
9%
 9%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 06, 2005 3:28 pm    Teema: SG1 - 9x04 "The Ties That Bind" Vasta viitega

Väga hea episood. Millegipärast on nii Atlantise kui ka SG1 episoodides see nädal selline "kokkukuulumis" teema. Atlantises olid McKay peas koos, SG1s olid energiaväljaga koos. Väga lõbus oli see asjade otsimine :p

Huumorit oli ka piisavalt.
10/10

_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 06, 2005 8:20 pm    Teema: Vasta viitega

Seekord oli tegu sellise läbinisti humoorika ja meelelahutusliku episoodiga, mis tutvustas meile taas lähemalt uusi tegelaskujusid ja tõi esile uued probleemid.

Eriti meeldis mulle episoodi juures see, et Vala ja Daniel jäid selle pika jamamise järel seotuks, see oli minu arust episoodi kõrghetk. Very Happy
Kindlasti saab olema huvitav jälgida, kuidas Daniel peab pideva Vala kohalolekuga vaikselt ära harjuma. Nagu ma aru saan, saab Vala järgmises episoodis ka SG1 liimeks, mis on minu arust väga värskendav. Cool
Vala oli üldse episoodis taas kõrgtasemel, Claudia Black ei väsi ennast heast küljest näitamast.

Oluline oli veel uue kaubitsejate liidu näitamine, mis oli oskuslikult Goa'Uld'ide kadumist ära kasutanud ja loonud endale päris võimsa laevastiku. Olen kindel, et selliseid liite avastatakse veel palju ja on huvitav vaadata, kuidas nendega hakkama saadakse.

Hea oli see, et sarja toodi sisse taas natuke realismi, raha probleemi tõstatamisega, sest arvata võis, et peamised kulud lähevad edaspidi Altantise baasi peale ja USA valitsusel ei jätku enam raha, et kahte baasi täie hooga juhtida. Samuti on põnev jälgida, kuidas SGC peab tõestama, et nende täielik rahastamine on siiani vajalik, kuid ilmselt lahendavad nende eest probleemi Ori'd Wink

Annan episoodile 9/10, mõnus ajaviide oli.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Aug 07, 2005 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

9/10 ka minu poolt.
Ei ole midagi halba öelda, osa oli mõnusalt koomiline ja samas piisavalt realistlik. Mul on tunne, et Stargate SG-1'le on uued tegelased väga hästi mõjunud - vaatamata uutele nägudele on sari ikka sama vana hea olemusega. Back on track, nagu öeldakse.
Kõige parem tegelane on selgelt Claudia Black, kõik stseenid temaga on lihtsalt nii koomilised. Parimatest jäid meelde alguses "Missed me?" ja see, kuidas ta Washingtonis käitus. Very Happy
Siiski pean mainima, et tunnen natuke puudust sellest tiimitööst, nüüd on see juba mitmes osa, kui SG-1 meeskonda ikka veel koos pole.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 07, 2005 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

Varsti on tiim koos, praegu Amanda Tapping on eemal ja seetõttu ei saanud SG1 kokku panna ju (küllap teate isegi juba Razz). Minu meelest on väga hästi tehtud Sam'i eemal olek ja praegune "tiim". Aga kui Sam naaseb, kas siis SG1's on 5 liiget? :S
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Aug 07, 2005 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Aga kui Sam naaseb, kas siis SG1's on 5 liiget? :S


Sellest rääkides... kus oli üldse juttu, et Vala SG-1 liikmeks saab? Vähemalt episoodis selle kohta küll midagi ei öeldud, ja internetist pole mul ka midagi välja kaevata õnnestunud. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 07, 2005 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
FLT kirjutas:
Aga kui Sam naaseb, kas siis SG1's on 5 liiget? :S


Sellest rääkides... kus oli üldse juttu, et Vala SG-1 liikmeks saab? Vähemalt episoodis selle kohta küll midagi ei öeldud, ja internetist pole mul ka midagi välja kaevata õnnestunud. Razz


Tundub nii Razz.
Vb ei saa ka, sest alguses on ju Special Guest Claudia Black.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 08, 2005 9:28 am    Teema: Vasta viitega

Nii... Meeldib see, et uued näitlejad elavad järjest paremini rolli sisse. Samas tundb, nagu oleks SG1-e eelarve läinudki Atlantisele, sest kuidagi tühjaks on see baas jäänud ja erilisi efekte ka nagu ei pakuta enam.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Esm Aug 08, 2005 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

Osa oli tõesti peaaegu sama koomiline kui Atlantise Duet ja kohati jäi mulle mulje, et tegu oleks nagu ühe Indiana Jones'i seiklusega Razz Vala suhtes ütleks, et ma oleks mõnda tema välja mõeldud juttu isegi uskuma jäänud, aga ainult peaaegu Smile Eriti seda kus ta hakkas Daniel'i toast lahkuma Laughing

Selle jutu kohta, et Vala saaks SG1 liikmeks ei tohiks ju mingeid vastuväiteid olla. Arvestades minevikuga, teame, et SG1 on juba varem väga kaua ära olnud ja kui Daniel oleks nüüd rohkem kui tund aega Valast eemal, siis poleks Danielil erilist mõtet SG1 jälle liituda. Minu järeldus, juhul kui seda sidet nende vahel ei saa katkestada, siis Vala võetakse SG1 Very Happy Very Happy

9/10

velz83 kirjutas:
Samas tundb, nagu oleks SG1-e eelarve läinudki Atlantisele, sest kuidagi tühjaks on see baas jäänud ja erilisi efekte ka nagu ei pakuta enam.

Võib olla, et suurem osa rahast investeeritakse hooaja viimase poole mingiks suuremaks hetkeks mis peaks nagu 8 hooaja lõpus kõiki ülatama Smile
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 08, 2005 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Hunky kirjutas:
Osa oli tõesti peaaegu sama koomiline kui Atlantise Duet ja kohati jäi mulle mulje, et tegu oleks nagu ühe Indiana Jones'i seiklusega Razz Vala suhtes ütleks, et ma oleks mõnda tema välja mõeldud juttu isegi uskuma jäänud, aga ainult peaaegu Smile Eriti seda kus ta hakkas Daniel'i toast lahkuma Laughing

Selle jutu kohta, et Vala saaks SG1 liikmeks ei tohiks ju mingeid vastuväiteid olla. Arvestades minevikuga, teame, et SG1 on juba varem väga kaua ära olnud ja kui Daniel oleks nüüd rohkem kui tund aega Valast eemal, siis poleks Danielil erilist mõtet SG1 jälle liituda. Minu järeldus, juhul kui seda sidet nende vahel ei saa katkestada, siis Vala võetakse SG1 Very Happy Very Happy

9/10

velz83 kirjutas:
Samas tundb, nagu oleks SG1-e eelarve läinudki Atlantisele, sest kuidagi tühjaks on see baas jäänud ja erilisi efekte ka nagu ei pakuta enam.

Võib olla, et suurem osa rahast investeeritakse hooaja viimase poole mingiks suuremaks hetkeks mis peaks nagu 8 hooaja lõpus kõiki ülatama Smile


Sweet dreames are made of these, who are i'm to disagree.... Smile
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 22, 2006 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Erilist kobisemist osa kohta pole, kuigi Vala võib oma ekstsentrilise käitumisega ära ka tüüdata. Käesideme ralli tuletas muinasjutte meelde, kus kangelane pidi nooruse õuna ( või muu kraami ) saamiseks tooma "Lauake kata end", hankima kiire hobuse ning päästma Imekauni Vassilissa. Värskendav , et selle sagimise peale jäid nendel kangelastel tühjad (seotud) pihud.

SGC kompleks tundub jah tühjavõitu , nagu koolimaja suvel.

Hea ajaviide oli, aga on olnud ka paremaid episoode.
8/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group