Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 9x09 "Prototype"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
22%
 22%  [ 2 ]
9
22%
 22%  [ 2 ]
8
33%
 33%  [ 3 ]
7
11%
 11%  [ 1 ]
6
11%
 11%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 9

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 9:42 am    Teema: SG1 - 9x09 "Prototype" Vasta viitega

SG1 leiab Anubise prototüüp-sõduri ja avastab, et sõdur on loodud.... (spoiler Razz)

Igatahes, väga hea osa oli, väga meeldis see "kilp" väraval, see näitab, et alati ei pea inimesi tapma selleks, et neid mitte planeedile lasta Razz
Kahju, et Oridest midagi eriti ei olnud... Lõpp oli küll üsna "Matrix"

10/10


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 12:33 pm    Teema: Vasta viitega

Panin kaheksa punkti.

Täiesti tavaline osa oli minu arust, päris põnev, aga midagi uut ja erilist see küll välja ei toonud. Taas leiti võimalus kuidas üks vana teema üheks episoodiks elustada ja hooaega natuke venitada.

Muidugi oli episood suhteliselt hästi tehtud ja põnevalt üles ehitatud. Oligi loogiline, et Anubis jättis veel endast midagi maha, sest tal olid alati varuplaanid. Kõige rohkem meeldis mulle selle episoodi juures näitleja, kes mängis seda Anubise 'poega', sest ta tegi seda kõike väga ehtsalt ja usutavalt. Samuti olid eriefektid episoodis päris kõrgel tasemel.

Siiski jällegi on näha, et sarja loojad teevad kõik selleks, et sarja võimalikult pikaks venitada ja see ei anna just sarja tuleviku osas eriti suuri lootusi. Tekib juba tunne, et sarja võiks ära lõpetada, enne kui asi päris põhja käib. Razz
Tahaks veel lisada, et see ei tähenda kaugeltki seda, et sari minu meelest põhjas oleks, lihtsalt ma kardan, et see võib peagi juhtuda, parem on lõpetada tipus.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

Uhh, kurat, jälle polnud oridest midagi kuulda. Evil or Very Mad

Siiski, minu poolt läheb 10 punkti. Very Happy
Oli väga põnev osa, ja kuigi ehk mõneti ümbertöödeldud, suutis ta end siiski piisavalt eriliseks teha, et mingid vanad episoodid kummitama ei hakkaks.

Näitlejatöö oli hea, kindral Landry näitas end väga otsusekindla ja kiirelt tegutseva mehena. Probleemi ilmnemisel lõpetati värava kasutamine jne... Daniel oli kuidagi omast elemendist väljas ja nagu ta ka ise mainis, oli harjumatu näha teda kellegi tapmist nõudmas. Samas kukkus tal see osatäitmine hästi välja.
Anubise "poega" mänginud näitleja sobis oma ossa tõepoolest, kuigi märkasin seda, et ta nägi väga selle nn "täiusliku aarialase" moodi välja. Very Happy Ei teas, kas see pidi nüüd väljendama sarja tegijate mõtteviisi täiuslikust inimestest või oli hoopis väike iroonia Hitleri aadressil. Very Happy

Nagu näha, on vanast heast püstolist ikka rohkem kasu, kui zatist, millega tüüpi maha võtta ei õnnestunud.
Paar kohta tekitas küsimusi: Öeldi, et need anomaaliad läbi tähevärava reisimises olid iga 8,5 sekundi tagant; kas tõesti kestab läbi värava minek nii kaua? Ja kas Prometheusel ei pidanud nüüd olema uus mootor, millega saab mõne nädalaga galaktikate vahel reisida ja nüüd läheb järsku 2 nädalat, et ühele oma galaktika planeetidest jõuda?

Lõpetuseks tahaks küsida seda, et miks sarja nimi endiselt Stargate SG-1 on... pole nagu sellega enam midagi tegemist.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2005 11:53 pm    Teema: Vasta viitega

Nii sai ka ära vaadatud... Midagi erilist ma selles osas ei leidnud, aga vaadata kõlbas küll.
8/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 29, 2006 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Uhh, kurat, jälle polnud oridest midagi kuulda. Evil or Very Mad
Näitlejatöö oli hea, kindral Landry näitas end väga otsusekindla ja kiirelt tegutseva mehena. Probleemi ilmnemisel lõpetati värava kasutamine jne... Daniel oli kuidagi omast elemendist väljas ja nagu ta ka ise mainis, oli harjumatu näha teda kellegi tapmist nõudmas. Samas kukkus tal see osatäitmine hästi välja.
Anubise "poega" mänginud näitleja sobis oma ossa tõepoolest, kuigi märkasin seda, et ta nägi väga selle nn "täiusliku aarialase" moodi välja. Very Happy Ei teas, kas see pidi nüüd väljendama sarja tegijate mõtteviisi täiuslikust inimestest või oli hoopis väike iroonia Hitleri aadressil. Very Happy


Et Oridest midagi kuulda polnud on hea. Kosmosemisjonärid on hea leid, kuid mulle siiani eriti ei meeldi.
Näitlejatöö oli jällegi hea ja juba teist osa järjest meeldis mulle kõige rohkem Mitchell.
Ka minul meenus "Anubise poega" nähes Hitleri superinimesed. Kui see nii paljudele tundub ju oli see tõesti taotluslik. Ilma hõõguvate silmadeta suutis näitleja olla hirmuäratavam kui kui hunnik kassisilmade ja kulinaid täis riputatud Goaùlde.
Ning mis minu jaoks peamine - osas oli küllalt põnevust , viimasel ajal kahjuks see nii sageli ei ole.
9/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group