Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Timeline

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 2:16 pm    Teema: Timeline Vasta viitega

Timeline (2003)

Lugu grupist noortest, kes jäävad lõksu 14. sajandisse...

Njaa....ei ütleks, et see film eriti huvitav oleks olnud. Osalt on selles muidugi süüdi väike eelarve, kuid seda tüüpi filmide vastu mul nagunii eriline austus puudub e. siis madalaeelarvelised noorte näitlejatega filmid. Näitlejatöö oli nõrk, atmosfäär vale, kõik tundus kuidagi liiga....cheesy.
Sellest filmist oleks korraliku põneviku saanud, kui oleks olnud korralikud näitlejad ja suurem eelarve.

Kui te pole just tõsine ajas rändamise filmide fänn, siis soovitan see teos kõrvale jätta Razz .
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mis näitlejad nii väga tundmatud olid? Seda "lõpusilmaühekõrvata" tüüpi päris mitmes ajaloolistes filmides näinud. Ja paar veel näitlejat on suht tuntud. Film tegelikult endale meeldis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ütelnudki, et nüüd otseselt tundmatud näitlejad oleks olnud (kuigi minu jaoks nad siiski olid), oleks pidanud selgemini väljenduma - kogu film lõhnas minu jaoks amatöörluse järele Confused Ütleme nii, et minu arvates oleks seda kontseptsiooni saanud tunduvalt paremini lavastada. Lisaks jäi mulje, et film ise ka ei teadnud, mis tüüpi teos ta täpselt olla tahab...oli Sci-Fi elemente, ajaloolise seikluse elemente jne....ühesõnaga pudru ja kapsad üheskoos. Razz
No hüva, mul pole kulunud ajast kahju, aga midagi otseselt meeldivad ma ka ei leidnud sealt. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hiidlane
Kadett


Liitunud: 26 Jan 2005
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

1. mina ei vaata kunagi filmi selle järgi, kes seal mängib, kes mitte ning ausalt öeldes tean võibolla ainult 1-e, 2-e hollywoodi näitlejat, kelle nime ja näo oskan seotada....

2. see film oli minu arvamuse kohaselt ikka väga, väga, väga hea...
filmis oli olemas kõik, mis seal peaks olema... kui sinna midagi juurde toppida, siis oleks see just kõik ära rikkunud...

Mulle meeldis film väga ka selle poolest, et seal oli küll mingid suured teaduslikud masinad, aga kuidas nad esialgu selle tööle said - nad ei teadnud, vot see meeldis mulle, mitte ei tulnud mingeid ime seletusi(ma mõtlen seda ussiauku vms..)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

nii, see eelmine post käis vist minu pihta... Very Happy

Ütlen siis veel korra: ka mina ei vaata näitlejate järgi, ja kohe kindlasti ei pea ma tundmatu nimega näitlejaid halbadeks. Väga paljud tundmatute näitlejatega filmid on väga head, nt. Equilibrium. Aga, selles filmis olid nad minu arvates amatöörlikud, see mind häiris.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hiidlane
Kadett


Liitunud: 26 Jan 2005
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
nii, see eelmine post käis vist minu pihta... Very Happy

Ütlen siis veel korra: ka mina ei vaata näitlejate järgi, ja kohe kindlasti ei pea ma tundmatu nimega näitlejaid halbadeks. Väga paljud tundmatute näitlejatega filmid on väga head, nt. Equilibrium. Aga, selles filmis olid nad minu arvates amatöörlikud, see mind häiris.


off:

see ei käinud sinu pihta, lihtsalt ma vaatasin, et te vaidlete näitlejatest, siis ma lisasin oma arvamuse Razz

samas minu arvamuse kohaselt said kõik näitlejad siin vägagi hästi oma tööga hakkama Razz

aga nohh arvamusi on igasuguseid....
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group