Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TOS - 1x06 "Mudd's Women"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
11%
 11%  [ 1 ]
9
11%
 11%  [ 1 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
44%
 44%  [ 4 ]
5
11%
 11%  [ 1 ]
4
22%
 22%  [ 2 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 9

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 10:07 pm    Teema: TOS - 1x06 "Mudd's Women" Vasta viitega

Enterprise päästab kahtlase isiku nimega Harry Mudd, kellel on kaasas kolm kütkestavat naist. Kas kõik on ikka nii nagu paistab?

Osas tegeletakse galaktilise inimkaubanduse ja naiste eneseusuga, mängus on nii salarohud kui tõelised tunded.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 12:30 am    Teema: Vasta viitega

Tähelepanekud:

Uhural oli kollane munder
J-klassi kaubalaev oli Ka ENT'is
Nimetati liitiumkristalle, hiljem on selleks diliitiumkristallid, kuna vist saadi aru, et liitiumi ei anna niimoodi kasutada. Very Happy

Üldiselt pidasin seda üheks halvimaks osaks üldse, kuid nüüd täna ETV'st jälgides tundus ta isegi päris vaadatav. Razz Muddi ma lihtsalt vihkan, ta on tõeliselt ebameeldiv tegelane ning kohe kuidagi valus on teda vaadata. Razz
Siiski pole tegu hea osaga, nii et annan 5 punkti.

Kaameratöö oli päris hea seekord...
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 10:40 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Andsin 6 punni. Üldiselt ja vigadest kubises see osa Very Happy ja selline prostitutsiooni teema nagu ei sobi trekiga kokku Razz Nu ütleme, et on tunduvalt paremaid osi..aga jah ega ta nüüd kehv ka polnud väga. Mingi point oli ikka sees. Valedetektor oli hea koht - mehed higistavad, pulss on kiire Razz..hehe

Equ
_________________
Live long and prosper!


Viimati muutis seda Equ (Teis Dets 07, 2004 10:43 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 10:41 am    Teema: Vasta viitega

Ka mina pidasin seda alguses üheks nõrgimaks TOS'i episoodiks üldse, kuid eile minu arvamus natuke muutus. Razz

Muidugi ma nõustun Enterprise'iga, et Harry Mudd on üks tüütu tegelane ning sobiks pigem klouniks, kui Star Treki tegelaseks.
Ma avastasin aga selles osas ka õpetliku joone, mis üritas meile öelda, et ilu pole alati kõige olulisem ning inimesel on ka muid väärtusi. See tõstis mõneti minu arvamust sellest osast.
Samuti tuleks ära mainida kaubalaeva ning diliitiumkristallide kasutamine, mis omakorda lisab osale mõned punktid (nagu seda mainis ka Enterprise).

Lõpuks panin planeeritud nelja punkti asemel kuus. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 10:46 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Ahjaa..ärgen unustagem, et tutvustati natuke lähemalt ka vulkanlaste füsioloogiat Wink Mainiti ka probleeme tunnete vallas..icic Kuigi Spock kippus ikka vahepeal imelikke emotsioone välja näitma daame jälgides ja isegi naeratas..mis ilmselt ei oleks vulkanlasele kohale.. Ok..temas on ka inimeste verd..see ilmselt muudab natike asja.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 12:25 pm    Teema: Vasta viitega

Njah, ma mõtlen veel, kui palju see episood punkte peaks saama aga ma olen kindel, et üle 6 kindlasti mitte.

Mis mulle kindlasti ei meeldinud, oli see naistega äritsemine. Ausõna, mulle meeldib näha Star Trekis tugevaid, enesekindlaid, tahtejõulisi, intelligentseid jne naiskaraktereid, mitte selliseid laksu all olevaid mõttetuid ullikesi Twisted Evil Hm, btw, need tabletid oleksid üsna kasulikud iseenesest - vähe sellest, et tegid ilusaks, ka meik ja kunstripsmed tekkisid nagu nõiaväel Mr. Green
Üsna ¹ovinistlik oli tegelikult see kõik. Ja päris vastik mõelda, et ka nii kauges tulevikus inimestega äritsetakse.

Liitiumi teema - aru ma ei taipa, miks nad neid kristalle siis pikaks teekonnaks suuremal hulgal ei varunud. Sel korral jah vedas, et liitiumikaevandus oli lähedal ja olid olemas ka naised, keda liitiumi vastu vahetada, aga mis siis, kui ei oleks olnud? Kuna tegu ikkagi elutähtsa ainega, siis sel juhul ei saaks midagi juhuse hooleks jätta.
Ahjah. Kui mu mälu mind ei peta, siis hilisem diliitium oli hoopis metall aga ma ei ole päris kindel.

Ja siis see koht oli veidi naljakas kui Mudd võttis kaevuritega salaja ühendust, ilma, et laeval oleks seda kuidagi märgatud. Mu meelest peaksid laeva seadmed sellised asjad ju fikseerima, või ma eksin? Seda enam, et Mudd oli ju arestis - aga sellele vaatamata organiseeris oma "äriasju" rõõmsalt edasi.

Tsiteerin::
Kuigi Spock kippus ikka vahepeal imelikke emotsioone välja näitma daame jälgides ja isegi naeratas..mis ilmselt ei oleks vulkanlasele kohale.. Ok..temas on ka inimeste verd..see ilmselt muudab natike asja


Just nii see on. Spock on pooleldi inimene ja tal on emotsioonid täiesti olemas. Lihtsalt ta on näinud terve elu kurja vaeva, et käituda vulcani kombel ja oma inimlikku poolt nii palju varjata, kui vähegi võimalik. Aeg-ajalt see lihtsalt ei õnnestu nii hästi Mr. Green Aga just see ongi see, mis tema karakteri huvitavaks teebki.

Ahjah, ja üksi asi veel, mida ma juba ammu tähele olen pannud. Kas selles laevas keegi oma kajutiuksi ei lukusta? Ausalt öeldes peaks vähemalt kapteni kajut olema selline koht, kuhu igaüks sisse ei pääse iga kell Mr. Green
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin siis 6 punkti. Mul on täna hea tuju Mr. Green
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Nov 06, 2006 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei teagi, alguses tundus suht valus vaadata, kuid hiljem muutus talutavaks, kuigi sellegipoolest oli moraal kuidagi liialt peale pressitud. Ja irw, kui endasse uskumine teeks näoga sellist ime, siis oleksid kõik modellid vist. Laughing Suht lolli ideega osa, kuid hea kaameratöö ning mõjuv näitlemine lappis kuidagi selle sisu kokku. 6/10.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group