Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 9x16 "Off the Grid"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
16%
 16%  [ 2 ]
9
41%
 41%  [ 5 ]
8
41%
 41%  [ 5 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 12

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 12:35 pm    Teema: SG1 - 9x16 "Off the Grid" Vasta viitega

Lucian Alliance (note: ma ei hakka nimesid tõlkima) võtab SG1 kinni, kui "tehing" läheb halvasti ja planeedi tähevärav kaob.

Tundub, et CGI dude-idel on kergem elu, seoses sellega, et eelmises osas hävitati Prometheus ja selles osas on Daedaluse kaksik Deep Space Carrier U.S.S Odyssey kohal. Päris hea episood oli, aga Baali saatused jälle lahtised. Vähemalt 4 ju sai surma...

Lõpp oli hea Razz "I'm going to see the doctor" oli vist meelega sisse kirjutatud Very Happy. See küsimus oli ka hea, et kuidas õnnestus asukoha määraja Neruga? kaasa panna ja vastus oli "Piece of cake" Razz

Ei tea palju punkte panna, hea episood oli, mitte midagi ei häirinud (kui välja arvata see, et Odyssey on Daedaluse koopia, aga see loogiline ka tegelikult, mille jaoks hakata uut disaini tegema, kui üks töötav (ja tõhus) on olemas. Laeva roll ongi vist lihtsalt hävitajate lahingusse vedamine (Deep Space Carrier). Anname 10 punkti :p

_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 2:01 pm    Teema: Re: 9x16 "Off the Grid" Vasta viitega

Panin 8 punkti, sest peale eelmist episoodi on väga raske millelegi uuesti 10 panna. Ok, ma tean, et panin seal hindeks 1, aga see oli hetkeemotsioonist tingitud. Very Happy Nii et nüüd hakkan karmimalt hindama.
Seekord oli jälle palju Stargate'ile omast huumorit ja päris hästi oli tehtud nalja Jacksoni ja Mitchelli sarnase välimuse üle, mida muuseas ka enne 9. hooaja algust paljud fännid juba märkasid. Ja kõige parem tsitaat muidugi Mitchellilt Carteri kohta: "Mary Poppins isn't even in the running!" Laughing
Odyssey kohta ei ütle ühtki head sõna, hale katse odavalt läbi ajada Daedaluse siseruume ja CG-mudelit kasutades. Vähemalt kaptenisillal muudeti see valgustus rohelise asemel oran¾iks. Muuseas, laeva märgile oli kirjutatud U.S.S. Odyssey. Kas lühend U.S.S. ei ole mitte mereväe jaoks? Minu teada on need kosmoselaevad ikka Õhujõudude kontrolli all. Razz

Kui SG-1'e vangis hoiti, siis panin tähele, et oldi poliitiliselt korrektsed. Seda, kuidas Jacksonile ja Mitchellile vastu lõugu anti, nägime küll, aga Carteri põsel oli vaid tagajärgi näha. Very Happy No c'mon... ma tean küll, et naisterahvast ei sobi lüüa, aga ...

Nerus mõjus küll mingi koomiksitegelasena järjekordselt. No nii idiootne ei saa lihtsalt üks valitseja olla. Ja üleüldse, kas ta kordagi riideid ka vahetanud on peale vangistamist? Oli nagu täpselt samasugused kui varem. Very Happy Ei suuda ette kujutadagi, kuidas see kong haiseda võis... Shhh

FLT kirjutas:

Lõpp oli hea Razz "I'm going to see the doctor" oli vist meelega sisse kirjutatud Very Happy.


Märkasin ka, jah. Very Happy Päris leidlik lause oli.
Kes aru ei saanud, siis dr. Lami mängiv Lexa Doig on päriselus Michael Shanksi naine. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 2:20 pm    Teema: Re: 9x16 "Off the Grid" Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Muuseas, laeva märgile oli kirjutatud U.S.S. Odyssey. Kas lühend U.S.S. ei ole mitte mereväe jaoks? Minu teada on need kosmoselaevad ikka Õhujõudude kontrolli all. Razz


Peaks olema jah, Atlantises Caldwell ütles, et 2 mereväelast kaitsevad Naquada generaatorit. Järelikult on asi Õhujõududest edasi läinud ja järgmine laev on juba täielikult Mereväe käes. Daedalus on USAF Daedalus ja Odyssey on U.S.S Odyssey. Üldse see viimane laev on spetsilt Oride vastu võitlemiseks tehtud, aga relvad on samad ju mis Daedalusel. Huvitav, kas ka Asgard on pardal Razz?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Selles osas oli nii mõndagi uut: laev, SG-1e relvad ja Carteri riietus Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt 8/10.

Episood tekotas minus väga vastakaid emotsioone.
Esiteks tuleb osa kiita muidugi suhteliselt omapärase sisu eest ja pean tõdema, et põnevusest küll episoodis puudu ei tulnud. Samuti oli tervitatav käik uue laeva U.S.S. Odyssey mängu toomine ja mulle meeldis isegi väga, et see oli Daedalus klassi laev. Miks ehitada pidevalt uut tüüpi laevu, kui selline äge masin valmis on? Minu arust oli tegu ülimalt loogilise käiguga.

Mis puudutab osa üldist atmosfääri, siis mõnes kohas astuti seekord suhteliselt raskelt pange ning tekkis isegi tahtmine panna hindeks jälle midagi 5 punkti ümber. Tegelaste käitumine oli episoodis kuidagi odav ja jättis mitmes mõttes lihtsa actionfilmi mulje, mille omandamiseks eriti mõtlema ei pea. Samuti oli raskelt üle pingutatud komöödiaga ning minu arust muutus osa kõikide tegurite koosmõjul lausa pilaks. Jätame siinkohal Nerusi kõrvaliseks tegelaseks, rohkem häirisid mind SG-1 meeskonnaliikmed ja see kui tobedalt nad kohati käitusid.

Veelgi enam tuleb tegijatele ette heita hooaja ülesehitust. Eelmises osas üritati mängida ülimalt tõsist sarja ning seekord tehti kõigest nali ja tookord tekitatud "sügavusest" ei olnud nüüd jälgegi. Niimoodi ei saa lihtsalt karata, tuleb ära otsustada, millise sarjaga on tegu. Evil or Very Mad

Njah, nüüd hakkan oma kaheksat punkti juba kahetsema, aga episoodi põnevus on ka midagi väärt, kuigi selleks võiks ka tavalist thrillerit vaadata.

Hakkan järjest lähemale jõudma järeldusele, et SG-1 on liiga pikaks veninud ja on kaotamas oma mõtte. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:

Hakkan järjest lähemale jõudma järeldusele, et SG-1 on liiga pikaks veninud ja on kaotamas oma mõtte. Razz


Alles nüüd!? Ma jõudsin sellele järeldusele juba hooaja alguses, vahepeal muidugi vaatasin, et pole väga vigagi.

-e-
Antud osa juurde tulles... ei oskagi kohe midagi öelda, tore oli see, et veidi lahinguid näitas, aga samas jäi asi kuidagi hmm... kaugeks. panin 9 punkti, aga nüüd juba kahetsen, oleksin pidanud veidi vähem panema.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:

Alles nüüd!? Ma jõudsin sellele järeldusele juba hooaja alguses, vahepeal muidugi vaatasin, et pole väga vigagi.


Ma juba ammu mainisin, et tase on langenud. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 12, 2006 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mind häiris "kangelase sündroom" Baàli laeva pardal toimunud tulevahetuse ajal. Kinnises ruumis lendas ringi palju tina ja tuld , kuid "headest "keegi märkimisväärselt viga ei saanud. Neruse pideva õgimisega pingutati ka üle. Alguses oli selline tegelane uus ja huvitav, siis naljakas ja lõpuks muutus tüütavaks. Häirivalt tihti eksponeeritakse ka järjekordselt pigisse sattunud SG1 seisukohta - Oh, juba jälle! - näol kindel teadmine , et stsenaristid nad jälle välja päästavad.
Laevade suhtes ei oska seisukohta võtta, minu isiklik ammune ja muutumatu lemmik on "vana" Galactica.Põrsapõlves sai sellest Kass Arturile isegi pilt joonistatud ja seda näidati telekas. VoH!
Üldiselt ma ei leia , et sarja tase drastiliselt langenud oleks, lihtsalt RDA ja Goa`uldide puudumine on sarja muutnud ning Orid pole suutnud tervet hooaega üheks siduda.
8/10
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group