Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 9x17 "The Scourge"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
18%
 18%  [ 2 ]
9
36%
 36%  [ 4 ]
8
18%
 18%  [ 2 ]
7
18%
 18%  [ 2 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
9%
 9%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 5:27 pm    Teema: SG1 - 9x17 "The Scourge" Vasta viitega

Ohjah, esimene post läks aiataha, sest aken kustus kui pilti hakkasin panema...

SG1 pannakse valvama diplomaate, kes lähevad Gamma-baasi.

Starship Troopers Very Happy
Landry kommentar alguses missiooni kohta oli väga hea, tiimile masendav Very Happy
Hiinlased, palun tõlkige mida Daniel ja Shen Xiaoyi omavahel rääkisid Smile Mitchelli kommentar selle kohta oli vapustav, kõik jäid suud lahti vaatama Very Happy
Woolsey't oli tore jälle näha, ta ei olegi nii paha tegelane Razz
Ori'd on järgmiseks kavalama relva võtnud, selle asemel, et elanikkond tappa viirusega, näljutavad nad inimesed surnuks ja kes ei sure, see süüakse lihtsalt ära...

Kas hiinlased on ka Atlantisel? Kui ei ole, siis see on meeriklaste poolt küll alatu, ise lubasid ju tehnot jagada...

10/10 sest mul ei olnud igav ja kõik oli nii nagu peab Razz
Järgmine hooaeg muudan hindamissüsteemi Razz

_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 4:33 am    Teema: Vasta viitega

10/10
Osa oli huvitav ja omapärne. Närvidele käis selle konnaõgijast memmepoja halamine. No see tahab veel mees olla... Very Happy Kõige lahedam oli Mitchelli lõpulause, et lähme nüüd Starship Troopersit vaatama... Twisted Evil Nagu oleks putukatest veel vähe olnud... Very Happy
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
OnuVenna
Kadett


Liitunud: 9 Veeb 2006
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Minugi arust väga hea osa, kuigi mitte päris 10-ne vääriline, 9/10.

Kõik killud said juba teiste poolt mainitud niiet selles suhtes pole mul midagi lisada.

Lisaks, selle episoodi ajal hakkasin ma mõtlema, et neil peab kuskil seal olema suur laohoone lihtsalt konfidentsiaalsus lepingutega kuna lihtsalt niipalju inimesi teab ju tegelikult Täheväravast. Mitte ainult SGC ja Pentagon ning poliitikud jne. aga ka inimesed kes neid maaväliseid baase ehitavad (ega teadlased ju seda ei tee) isegi kui need on sõjaväe insenerid, seega "ime", et kolmandat Prometheus või Alec Colson indsidenti pole olnud aga noh eks selles episoodis oli näha, at hiina töötab selle probleemi kallal Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:47 pm    Teema: Re: 9x17 "The Scourge" Vasta viitega

FLT kirjutas:

Starship Troopers Very Happy

[Teal'c]Indeed.[/Teal'c]

Panin 8 punkti, üldiselt oli päris huvitav osa, kuigi tundus, et putukad olid natuke liialt replikaatoritest inspireeritud. Eriti mõned kohad, kus nad peale tungima hakkasid, aga teisalt olid mitmed kohad ka üsna head ja hirmsad. Näiteks kui putukad nende inimeste seest välja tulid. Üldse mulle igasugused satikad eriti ei meeldi ja tekitavad minus nats hirmu ka, nii et päris hea osa selles mõttes.
Muidugi lõpp oli jälle harilik, et viimasel hetkel päästeti ära. Eelmises osas oli alles täpselt samasugune pääsemine, kui nad enne mahalaskmist üles transporditi.

Oli ka juba aeg natuke Tähevärava-programmi rahvusvahelist külge käsitleda. Hiinlaste ja teiste riikide rahulolematus on tegelikult täiesti õigustatud, aga selge see, et USA ei taha kõike päriselt jagada. Aga nagu Jackson mainis, oli lepingus vist kirjas, et jagatakse kogu infot. Huvitav, kas Hiina kavatseb ähvardada programmi avalikustamisega? See oleks päris huvitav areng. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Püh Veeb 19, 2006 3:20 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rothmans
Kadett


Liitunud: 17 Nov 2005
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

Oeh.. pidin pettuma järjekordselt, sisus on edasiminek täielikult pidurdunud.

See, et nad viimasel sekundil JÄLLE ära päästeti oli tõsiselt mage

Suhteliselt igav oli vaadata kuidas nad 30 minutit lihtsalt maad lasid

Aga vähemalt oli osas paar koomilist kohta

Huviav muidugi mida Hiina teha plaanib, ja suhtelist viimane aeg oligi et hakkaks vaikselt teistest riikidest rääkima, sest preagu toimub maa esindamine täielikult USA dikteerimise läbi. Tore oleks kui Hiina saaks mingi võimsa spaceshipi.

5/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

9/10 minu poolt.

Loomulikult oli see episood suures osas filmi Starship Troopers 2 idee koopia ning samuti oli nendele putukatele lisatud replikaatorite omadusi, nagu Enterprise mainis. Kuid osa oli põnev ning kuna lõpus tegi ka Mitchell otsese vihje eelnevalt mainitud filmile, siis selle kopeerimise eest ma punkte maha ei võtaks. Samuti oli Mitchelli soovitus väga koomiline, sest tõepoolest oli arvatavasti kõigil juba putukatest villand. Very Happy

Episoodi suurimaks probleemiks pidasin ma seda, et kõik nö. olulised tegelased taaskord pääsesid ning veel nii meeletult napilt. See tekitas sellise veidi ebaloogilise mulje ning elimineeris suure osa episoodi tõsidusest. Selge see, et ka idee ja sisu ei olnud teab mis originaalne, kuid mulle meeldis. See on Stargate kõige ehtsamas vormis, nagu see oli oma alguses ning mina sellest ei väsi. Sellelt sarjalt ei maksagi oodata midagi deepi, vaid võtta seda kui puhast meelelahutust. Sügavuse otsimiseks tuleb vaadata natuke teisi sarju. Wink

Delegatsiooni mängu toomine oli siiski väga hea idee, sest lõpuks ometi hakati taaskord käsitlema teiste maailma riikide huvi Stargate'i progammi vastu, mida ei oldud pikalt tehtud. Mina poodaks selles olukorras muidugi USA'd, sest mõelge ise mis juhtuks, kui selline kahtlane riik nagu Hiina peaks enda käsutusse saama sellise jõu.
Ka Woolsey't oli jällegi meeldiv ekraanil näha, sest pean teda äärmiselt heaks ja meelelahutuslikuks näitlejaks. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti annan selle pädevusega, mis mulle SG-valdkonnas antud.

Tundus korralik, idee polnud küll kõige originaalsem, aga pakkus natuke pinget küll. Sattusin peale puhtjuhuslikult ja see oli ka esimene kord, kui ma nägin SG-1 peale TV3-e ja tundus huvitav. Kui juhtub, siis vaatan ka järgmisi osi.
Ja muide, ärge lööge mind, mis juhtus O´Neilliga, keda mängis R.D.Anderson? Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
9 punkti annan selle pädevusega, mis mulle SG-valdkonnas antud.

Tundus korralik, idee polnud küll kõige originaalsem, aga pakkus natuke pinget küll. Sattusin peale puhtjuhuslikult ja see oli ka esimene kord, kui ma nägin SG-1 peale TV3-e ja tundus huvitav. Kui juhtub, siis vaatan ka järgmisi osi.
Ja muide, ärge lööge mind, mis juhtus O´Neilliga, keda mängis R.D.Anderson? Razz


O'Neill on nüüd kindral. Päriselus oli asi muidugi selles, et ta tahtis rohkem aega perega veeta ja alates 8. hooajast osales piiratud arvus osades aktiivselt, asendades Hammondit baasi juhina. 9. hooajast lahkus ta põhimõtteliselt sarjast, võib-olla mõned külalisesinemised teeb ikka veel. Tema asemele toodi siis Cameron Mitchell (ehk Ben Browder, kes tuntud seriaalist Farscape).
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 7:14 am    Teema: Vasta viitega

Ja baasi juhib tema valitud Landry (Beau Bridges).
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 12, 2006 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest 9 hooaja seni kõige nõrgem osa. Ebaoriginaalne, etteaimatav jne, Rahvusvahelised diplomaadid olid loomulik ja hea käik, aga muud positiivset ma siin ei leidnud. Pidev maapinna kõmmutamine näiteks. Mis teeb kuul prussakale, või noh... olgu 500 kuuli. Leegiheitja , elekter, lõhkeaine või jaffade relvad oleksid paremad olnud.
Seekord siis natuke punnitades 7/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group