Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 3x09 "Unfinished Business"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
42%
 42%  [ 3 ]
7
14%
 14%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
14%
 14%  [ 1 ]
4
14%
 14%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
14%
 14%  [ 1 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 7

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 12:18 pm    Teema: nuBSG - 3x09 "Unfinished Business" Vasta viitega

Adama taastab sõjaväe traditsiooni, kus meeskonna liikmed võitlevad boksiringis auastmest hoolimata, et leevendada pingeid laeva pardal.

Täiesti vaheepisood, suhteliselt igav ka. Flashbackide teed on mindud, näidati, mis toimus esimesel? öhtul New Caprical. Näitlemise poolt peab küll kiitma... Millegi muuga see episood eriti ei hiilanud...

Näitlemise eest 3, tehnilise poole pealt pole midagi hinnata ja sisu eest annaks 2 puntki.
Kokku: 5
Puntkide järgi ka suht keskpärane episood, vist kõige madalam hinne, mis ma BSGle andnud olen...


_________________
In the name of everything still holy to us


Viimati muutis seda FLT (Laup Dets 02, 2006 8:02 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

Karmilt hindad FLT. Annan 8 punkti. Ise ma ei loeks seda osa vaheepisoodiks. BSG-s pole mitte ükski osa mõttetu. See oli vajalik Kara ja lee probleemide lahendamiseks. Näitlemine oli väga hea, siu oli normaalne ja igas osas polegi vaja näha mingeid meeletuid lahinguid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Hinne võis karm olla, aga keskpärane episood oli ikka, minu jaoks suhteliselt igav ka, niiet samal ajal mässasin FreeBSDs...

Tegelikult pole hinne karm olnud, karm oleks kui oleks pannud 1-3 Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Hinne võis karm olla, aga keskpärane episood oli ikka, minu jaoks suhteliselt igav ka, niiet samal ajal mässasin FreeBSDs...

Tegelikult pole hinne karm olnud, karm oleks kui oleks pannud 1-3 Razz


Hmm, ei tea. Ma ei tahaks ennast nüüd 'fanboy'ks kah lugeda, kes kõigega rahul on. Asi on juba selles, et BSG on minu lemmik ulmesari. Peale selle ei viitsi ma kunagi siia eriti pikalt kirjutada mis viga oli osaga ja mis oli hästi. See juba sajas muus foorumis kirjas. Ja kõik on suhteline. Näiteks mõne Stargate'i osa võib kah tembeldada 'vaheepisoodiks' (neid päris korralikult) aga ikkagi pannakse rohkem punkte kui mõnele BSG osale, sest ootused on erinevad. Ehk ei ole hea, et BSG algas nii suurepäraselt. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tean, et BSG'l on viimasel ajal reitingutega probleeme olnud... ja nüüd veel selline osa? Nii kehva BSG osa ma ei mäletagi. Paistab, et 22 episoodi ühes hooajas on tegijatele tõesti halvasti mõjunud. Yelling

Episood oli lihtsalt kohutavalt igav ning ei pakkunud midagi huvitavat. Jah, okei, tore teada, et New Caprical oli mingil ajal ka tore elada ja Roslin ning Adama said omavahel hästi läbi, aga see oli ka vähene lohutus, sest flashback-episoode ma üldiselt ei salli (v.a Lost) ning siin ei toimunud ka "reaalajas" midagi peale poksimise.
Adamast oli natuke kahju, kui Tyrol ta läbi peksis, aga pealtvaatajatele jäi admiral oma kõne tõttu lõpus kindlasti paremini meelde, nii et põhimõtteliselt võiks ta moraalseks võitjaks lugeda.

Ah kurat, 4 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Ma tean, et BSG'l on viimasel ajal reitingutega probleeme olnud... ja nüüd veel selline osa? Nii kehva BSG osa ma ei mäletagi. Paistab, et 22 episoodi ühes hooajas on tegijatele tõesti halvasti mõjunud. Yelling

Episood oli lihtsalt kohutavalt igav ning ei pakkunud midagi huvitavat. Jah, okei, tore teada, et New Caprical oli mingil ajal ka tore elada ja Roslin ning Adama said omavahel hästi läbi, aga see oli ka vähene lohutus, sest flashback-episoode ma üldiselt ei salli (v.a Lost) ning siin ei toimunud ka "reaalajas" midagi peale poksimise.
Adamast oli natuke kahju, kui Tyrol ta läbi peksis, aga pealtvaatajatele jäi admiral oma kõne tõttu lõpus kindlasti paremini meelde, nii et põhimõtteliselt võiks ta moraalseks võitjaks lugeda.

Ah kurat, 4 punkti.


Lol. Mul hakkab juba imelik tunne, et ma andsin sellele osale 8 PUNKTI. Very Happy Kas ma olen imelik? Kuigi osal tõesti mingit suuremat mõtet ei ole, siis vähemalt läks mulle peale kogu see poksimine. Lihsalt tahtsin näha kuidas Lee ja Starbuck üksteist vigaseks peksavad. Very Happy Tegelikult meenutas mulle see osa nagu mingit seebikat mõneti, lihtsalt poksimisega, aga osad, mis keskenduvad tegelastele on mu lemmikud.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Laup Dets 02, 2006 10:00 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

No minu arust oli see poksimine lihtsalt igav, sest muud midagi nagu ei toimunudki. Kui nad oleksid üksteist surnuks peksnud, siis oleks sel episoodil ehk rohkem mõtet olnud, aga praegu ma ei näe põhjust kõrgemat hinnet panna. Very Happy

Pealegi on hindamine ju ikkagi sügavalt subjektiivne asi ning olekski äärmiselt kummaline, kui kõik täpselt ühtmoodi arvaks. Cylon
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
No minu arust oli see poksimine lihtsalt igav, sest muud midagi nagu ei toimunudki. Kui nad oleksid üksteist surnuks peksnud, siis oleks sel episoodil ehk rohkem mõtet olnud, aga praegu ma ei näe põhjust kõrgemat hinnet panna. Very Happy


Kusagilt kuulsin, et üks peategelane sureb vms, millegipärast arvasin, et keegi sureb just boksiringis, aga kahjuks nii ei läinud...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav-huvitav, kes siis küll surra võiks... Arvestades selles episoodis juhtunut, oleks muidugi väga "mugav" kui Anders oma osta leiaks, et siis Lee ja Kara saaksid jälle koos olla. Aga ma loodan, et seda ei juhtu. Pigem võiks Karast lahti saada, ta on selline tüütu tegelane. Very Happy

Ja muuseas, eesti keeles ei ole sellist sõna nagu "boksimine". Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Huvitav-huvitav, kes siis küll surra võiks... Arvestades selles episoodis juhtunut, oleks muidugi väga "mugav" kui Anders oma osta leiaks, et siis Lee ja Kara saaksid jälle koos olla. Aga ma loodan, et seda ei juhtu. Pigem võiks Karast lahti saada, ta on selline tüütu tegelane. Very Happy

Ja muuseas, eesti keeles ei ole sellist sõna nagu "boksimine". Smile


Jah, ma juba parandasin oma vea, see on see kui eesti keel jääb unarusse. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu näete on minu eeldused tõeks saanud, tegijatel on ideed otsas ja hooaja kiire alugs oli väike viga. Eriti Pegasuse hävitamine. Wink

Siiski suhtun mina hetkel toimuvasse isegi positiivsemalt kui paljud teised siin.
Kõik eelnevad osad, kaasaarvatud käesolev, on vaatamata nähtavale ideede puudusele näidanud ennast heast küljest just teostuse poole pealt.
Alati ei peagi pidevalt actionit saama ja mulle täitsa meeldivad episoodid, mis lasevad välja tuua just nimelt tegijate ja näitlejate meisterlikkuse. Sisu ei pea alati olema tihe, kui see on hästi edasi antud.

Episoodi poksimatš ja tegelaste tagasivaated New Caprica elule, sobisid minu arust väga hästi kokku. Lõpuks ometi näidati meile ka meeskonna tegelikke probleeme lähikaadris ja saime ka teada, millisel viisil nad need probleemid ära lahendada saavad. Admiral Adama kõne oli minu arust üks viimaste episoodide kõrghetki. Selline minevikust õppimine saab mõjuda ainult reaalselt.
Lisaks tuleb ära märkida Lee ja Kara ülimalt reaalne näitlejatöö, mis ei tundunudki mängimisena.

Seega hoolimata etteaimatud ideede nappusest, on tegijad suutnud teha midagi, mida mina ei osanud ette aimata. Nad on suutnud praktiliselt olematust välja pigistada mitu head episoodi.

Hindeks 8, juba originaalsus maksab midagi, mulle meeldis. Cool

PS. Natuke kritiseeriks taaskord uut hindamissüsteemi...kas eriefektide puudumine võtab episoodilt teie arvates tõesti kohe 3 punkti maha. Rolling Eyes
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Nagu näete on minu eeldused tõeks saanud, tegijatel on ideed otsas ja hooaja kiire alugs oli väike viga. Eriti Pegasuse hävitamine. Wink

Siiski suhtun mina hetkel toimuvasse isegi positiivsemalt kui paljud teised siin.
Kõik eelnevad osad, kaasaarvatud käesolev, on vaatamata nähtavale ideede puudusele näidanud ennast heast küljest just teostuse poole pealt.
Alati ei peagi pidevalt actionit saama ja mulle täitsa meeldivad episoodid, mis lasevad välja tuua just nimelt tegijate ja näitlejate meisterlikkuse. Sisu ei pea alati olema tihe, kui see on hästi edasi antud.

Episoodi poksimatš ja tegelaste tagasivaated New Caprica elule, sobisid minu arust väga hästi kokku. Lõpuks ometi näidati meile ka meeskonna tegelikke probleeme lähikaadris ja saime ka teada, millisel viisil nad need probleemid ära lahendada saavad. Admiral Adama kõne oli minu arust üks viimaste episoodide kõrghetki. Selline minevikust õppimine saab mõjuda ainult reaalselt.
Lisaks tuleb ära märkida Lee ja Kara ülimalt reaalne näitlejatöö, mis ei tundunudki mängimisena.

Seega hoolimata etteaimatud ideede nappusest, on tegijad suutnud teha midagi, mida mina ei osanud ette aimata. Nad on suutnud praktiliselt olematust välja pigistada mitu head episoodi.

Hindeks 8, juba originaalsus maksab midagi, mulle meeldis. Cool

PS. Natuke kritiseeriks taaskord uut hindamissüsteemi...kas eriefektide puudumine võtab episoodilt teie arvates tõesti kohe 3 punkti maha. Rolling Eyes


Olen päri sinuga. Selle osa tegid minu jaoks märkimisväärseks just tegelased ja nende omavahelised konfliktid.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Püh Dets 03, 2006 3:59 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 12:22 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:

PS. Natuke kritiseeriks taaskord uut hindamissüsteemi...kas eriefektide puudumine võtab episoodilt teie arvates tõesti kohe 3 punkti maha. Rolling Eyes


Nagu ma varem õelnud olen, siis 10 on ainult täiusliku episoodi puhul, ja eriefekid annavad sellest 3 punkti. Kui need puuduvad ei tähenda see seda, et episood halb oleks, vaid lihtsalt ta ei ole nn täiuslik. Ka väga hea episood võib olla 7 punkti vääriline Wink
Ja keegi ei käsi ega keela mu hindamissüsteemi kasutada :p
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 12:59 am    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
TrekRanger kirjutas:

PS. Natuke kritiseeriks taaskord uut hindamissüsteemi...kas eriefektide puudumine võtab episoodilt teie arvates tõesti kohe 3 punkti maha. Rolling Eyes


Nagu ma varem õelnud olen, siis 10 on ainult täiusliku episoodi puhul, ja eriefekid annavad sellest 3 punkti. Kui need puuduvad ei tähenda see seda, et episood halb oleks, vaid lihtsalt ta ei ole nn täiuslik. Ka väga hea episood võib olla 7 punkti vääriline Wink
Ja keegi ei käsi ega keela mu hindamissüsteemi kasutada :p


Ega ma ei tahagi seda süsteemi halvustada, aga tuua lihtsalt välja asjaolu, et episood võib olla tehniliselt väga hea ka ilma eriefektideta. Wink
Muidugi oleneb vaatenurgast.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 1:08 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
FLT kirjutas:
TrekRanger kirjutas:

PS. Natuke kritiseeriks taaskord uut hindamissüsteemi...kas eriefektide puudumine võtab episoodilt teie arvates tõesti kohe 3 punkti maha. Rolling Eyes


Nagu ma varem õelnud olen, siis 10 on ainult täiusliku episoodi puhul, ja eriefekid annavad sellest 3 punkti. Kui need puuduvad ei tähenda see seda, et episood halb oleks, vaid lihtsalt ta ei ole nn täiuslik. Ka väga hea episood võib olla 7 punkti vääriline Wink
Ja keegi ei käsi ega keela mu hindamissüsteemi kasutada :p


Ega ma ei tahagi seda süsteemi halvustada, aga tuua lihtsalt välja asjaolu, et episood võib olla tehniliselt väga hea ka ilma eriefektideta. Wink
Muidugi oleneb vaatenurgast.


Jah, kas näiteks kogu see Poksimine Very Happy ei lähe tehnilise alla?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 1:22 am    Teema: Vasta viitega

Ma soodustan siin nüüd küll offtopic arutelu, aga ikkagi tahaks veel midagi mainida. Embarassed

Tahtsin seda öelda, et see kuidas inimesed on julgemalt oma tunde järgi hindama hakanud, on tervitatav. Varem panid kõik punkte ühte auku, aga nüüd pannakse enda arust nõrgemale/paremale episoodile enda hinne, mis on foorumile väga kasulik. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 3:27 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei ütleks, et tegijatel on ideed otsa saanud...Pigem on selline aja maha võtmine tervitatav.Vähemalt seletati nüüd lahti Kara-Lee vahel süvenenud antipaatia, millest eelmise hooaja viimases seerias mõhkugi aru ei saanud.Ühesõnaga selgitati vaatajatele natuke tausta ja ma arvan, et me näeme selliseid osasid veelgi, sest New Caprical toimunust on veel paljugi teadmata... Clapping
Minu poolt 8 punni... Laughing
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 10:44 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
FLT kirjutas:
TrekRanger kirjutas:

PS. Natuke kritiseeriks taaskord uut hindamissüsteemi...kas eriefektide puudumine võtab episoodilt teie arvates tõesti kohe 3 punkti maha. Rolling Eyes


Nagu ma varem õelnud olen, siis 10 on ainult täiusliku episoodi puhul, ja eriefekid annavad sellest 3 punkti. Kui need puuduvad ei tähenda see seda, et episood halb oleks, vaid lihtsalt ta ei ole nn täiuslik. Ka väga hea episood võib olla 7 punkti vääriline Wink
Ja keegi ei käsi ega keela mu hindamissüsteemi kasutada :p


Ega ma ei tahagi seda süsteemi halvustada, aga tuua lihtsalt välja asjaolu, et episood võib olla tehniliselt väga hea ka ilma eriefektideta. Wink
Muidugi oleneb vaatenurgast.


Sellepärast ongi eriefektide asemel kirjas tehniline Cylon
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group