Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Cylon Centurion - vana vs uus, kes võidaks?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Cylon Centurion - vana vs uus, kes võidaks?
Vana mudel
37%
 37%  [ 3 ]
Uus mudel
25%
 25%  [ 2 ]
Ei tea
37%
 37%  [ 3 ]
Kokku Hääli : 8

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 6:54 pm    Teema: Cylon Centurion - vana vs uus, kes võidaks? Vasta viitega

Mul tekkis mõte teha selline küsitlus peale seda, kui nägin üht pilti. Igastahes, mis arvate, kumb mudelitest võidaks võitluses? Ise ausalt ei tea. Very Happy

Edit: Panin pildi uuesti, sest vana oli ära kustutatud. Enterprise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas võtta. Objektiivselt peaks muidugi uuem mudel võitma, sest neil on ju ka integreeritud kuulipildujad, vanadel mudelitel aga relvi küljes polnud. Samuti olid originaalseeria külonid tunduvalt kohmakamad kui uued, nii et manööverdusvõimelt teevad uued neile kindlasti ära. Rääkimata muidugi tõenäoliselt edasi arenenud sensoritest ja muust tehnoloogiast.
Pealegi tuleb mulle meelde, et ühes uue BSG osas mainiti, et ka vanad mudelid on veel alles ning pole eriti mõtet kahelda selles, et mõeldi vana BSG küloneid, sest miniseerias oli üks selline ühes Galactica angaaris asuvas muuseumis nähtaval. Vaevalt siis, et uus mudel vanemast kehvem tehti.

Aga originaal on siiski originaal ja minu arvates näeb tunduvalt lahedam välja, nii et vana võidab.
Innocent
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Kuidas võtta. Objektiivselt peaks muidugi uuem mudel võitma, sest neil on ju ka integreeritud kuulipildujad, vanadel mudelitel aga relvi küljes polnud. Samuti olid originaalseeria külonid tunduvalt kohmakamad kui uued, nii et manööverdusvõimelt teevad uued neile kindlasti ära. Rääkimata muidugi tõenäoliselt edasi arenenud sensoritest ja muust tehnoloogiast.
Pealegi tuleb mulle meelde, et ühes uue BSG osas mainiti, et ka vanad mudelid on veel alles ning pole eriti mõtet kahelda selles, et mõeldi vana BSG küloneid, sest miniseerias oli üks selline ühes Galactica angaaris asuvas muuseumis nähtaval. Vaevalt siis, et uus mudel vanemast kehvem tehti.

Aga originaal on siiski originaal ja minu arvates näeb tunduvalt lahedam välja, nii et vana võidab.
Innocent


Aga samas vanad Cylonid olid isemõtlevad ju. Uutel Centurionitel on küll tehisintelligents, kuid nad on mõeldud ainult inimcylonite teenimiseks, uued Centurionid ei oma Cylonite ühiskonnas erilist tähtsust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, siin tuleb tegelikult muidugi üldse mängu see temaatika, et vanas sarjas ei olnud külonid inimeste poolt ehitatud, vaid ise ennast selliseks teinud reptiilide rass. Uue sarja ajaloo järgi aga seda eeldada ei saa, sest faktina on teada, et külonid loodi inimeste poolt.
Võime iseseisvalt mõelda ei anna siiski veel mingit garantiid, et kahevõitluses asi kuidagi paremini edeneks - kui füüsilised võimed on piiratud, on ilma abivahenditeta väga raske tugevama vastase vastu midagi ära teha. Pealegi olid ka vanad külonid siiski loodud teenimiseks - nende põhiliseks repliigiks oli ju "By your command." Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Ju uutel ka ikka BattleMode on ja nad hävitavad kõike mis ette jääb?

Ma vastasin "Ei tea", sest tõepoolest, vanad suudavad ise "mõelda", aga uutel on rohkem "mänguasju".
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelt tahaks kunagi sellist võitlusstseeni näha sarjas. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Tegelt tahaks kunagi sellist võitlusstseeni näha sarjas. Very Happy


Mäletan, et lugesin kunagi ühest võõrkeelsest foorumist ühe fänni mõtet, kus ta soovis näha järgmist:
Võiks olla nii, et inimesed satuvad mingi ammu unustatud või maha jäetud koloonia/kosmoselaeva peale, kus on veel alles vanad külonid, kes pole pahaks pööranud ning tervitavad inimesi. Siis aga jõuavad järgi pahad uued külonid, kes neid ründama asuvad ning siis vanad külonid võitlevad nende uutega, et inimesi päästa.

Vot sellist asja tahaks küll näha. Clapping
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:
Tegelt tahaks kunagi sellist võitlusstseeni näha sarjas. Very Happy


Mäletan, et lugesin kunagi ühest võõrkeelsest foorumist ühe fänni mõtet, kus ta soovis näha järgmist:
Võiks olla nii, et inimesed satuvad mingi ammu unustatud või maha jäetud koloonia/kosmoselaeva peale, kus on veel alles vanad külonid, kes pole pahaks pööranud ning tervitavad inimesi. Siis aga jõuavad järgi pahad uued külonid, kes neid ründama asuvad ning siis vanad külonid võitlevad nende uutega, et inimesi päästa.

Vot sellist asja tahaks küll näha. Clapping


Nõustun sinuga 100% See oleks lahe. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav huvitav, varem kritiseeriti sõna "külon" TV3 poolt mitu korda, nüüd kasutate seda koguaeg. Laughing
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Huvitav huvitav, varem kritiseeriti sõna "külon" TV3 poolt mitu korda, nüüd kasutate seda koguaeg. Laughing


Mulle hakkas meeldima. Innocent
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
AlienX kirjutas:
Huvitav huvitav, varem kritiseeriti sõna "külon" TV3 poolt mitu korda, nüüd kasutate seda koguaeg. Laughing


Mulle hakkas meeldima. Innocent


Mina endiselt ütlen Cylon (hääldan siis 'sailon'). Ei meeldi külon, aga ei häiri kui teised seda sõna kasutavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Enterprise kirjutas:
AlienX kirjutas:
Huvitav huvitav, varem kritiseeriti sõna "külon" TV3 poolt mitu korda, nüüd kasutate seda koguaeg. Laughing


Mulle hakkas meeldima. Innocent


Mina endiselt ütlen Cylon (hääldan siis 'sailon'). Ei meeldi külon, aga ei häiri kui teised seda sõna kasutavad.


Sama siin, eriti ma selle sõnaga rahul ei ole ja kasutan inglisekeelset varianti, kuid ka mina ei pane pahaks, kui seda foorumis näen. Paremat eestikeelset vastet hetkel lihtsalt pole. Very Happy
Kuigi sailon kõlab päris meeldivalt. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 3:43 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Nojah, siin tuleb tegelikult muidugi üldse mängu see temaatika, et vanas sarjas ei olnud külonid inimeste poolt ehitatud, vaid ise ennast selliseks teinud reptiilide rass. Uue sarja ajaloo järgi aga seda eeldada ei saa, sest faktina on teada, et külonid loodi inimeste poolt.
Võime iseseisvalt mõelda ei anna siiski veel mingit garantiid, et kahevõitluses asi kuidagi paremini edeneks - kui füüsilised võimed on piiratud, on ilma abivahenditeta väga raske tugevama vastase vastu midagi ära teha. Pealegi olid ka vanad külonid siiski loodud teenimiseks - nende põhiliseks repliigiks oli ju "By your command." Very Happy

Võin küll eksida, aga mitte kohe ei meenu, et vana sarja Cylonid oleks loodud reptiilide poolt... Think Minu mäletamist mööda loodi ka seal nad inimeste poolt ja tõstsid siis mässu. Ja ka vanad Cylonid jagunesid kolme gruppi: sõdurid, n.n. ohvitserid ja eliit, kes olid siis kõige arukamad.Aga asi, millest ma uues sarjas aru ei saa, on see, et miks kasutavad nii Cylonid kui ka inimesed kuulipildujaid ja püsse...?Loogiliselt võttes peaks rass, kes on jõudnud sellisele tasemele, kasutama energiarelvi, sest need ei vaja ju sellist tohutut tooraine hulka, nagu püssirohul põhinevad relvad.Ja kuidas saab integreerida robotisse sellised tulirelvad, mis vajavad padruneid? Need uued Cylonid peaks olema pealaest jalatallani padrunilinte täis topitud... Very Happy Ja kuidas üldse vaakumis püssirohi plahvatab?Või on padrunites hapnikuampull kaasas...? Very Happy
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 3:55 am    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Võin küll eksida, aga mitte kohe ei meenu, et vana sarja Cylonid oleks loodud reptiilide poolt... Think Minu mäletamist mööda loodi ka seal nad inimeste poolt ja tõstsid siis mässu. Ja ka vanad Cylonid jagunesid kolme gruppi: sõdurid, n.n. ohvitserid ja eliit, kes olid siis kõige arukamad.Aga asi, millest ma uues sarjas aru ei saa, on see, et miks kasutavad nii Cylonid kui ka inimesed kuulipildujaid ja püsse...?Loogiliselt võttes peaks rass, kes on jõudnud sellisele tasemele, kasutama energiarelvi, sest need ei vaja ju sellist tohutut tooraine hulka, nagu püssirohul põhinevad relvad.Ja kuidas saab integreerida robotisse sellised tulirelvad, mis vajavad padruneid? Need uued Cylonid peaks olema pealaest jalatallani padrunilinte täis topitud... Very Happy Ja kuidas üldse vaakumis püssirohi plahvatab?Või on padrunites hapnikuampull kaasas...? Very Happy


Seda olen ise ka mõelnud, et kui palju kuule on ühel Centurionil ja kus nad kehas asuvad? Kuskil käe sees või õlas vast, aga laskemoona ei tohiks eriti palju olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 10:45 am    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:

Võin küll eksida, aga mitte kohe ei meenu, et vana sarja Cylonid oleks loodud reptiilide poolt... Think Minu mäletamist mööda loodi ka seal nad inimeste poolt ja tõstsid siis mässu.


http://en.battlestarwiki.org/wiki/Cylons_%28TOS%29 Cylon
Okei, natuke eksisin, aga külonid vanas BSG-s ei olnud inimeste looming.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Enterprise kirjutas:
Nojah, siin tuleb tegelikult muidugi üldse mängu see temaatika, et vanas sarjas ei olnud külonid inimeste poolt ehitatud, vaid ise ennast selliseks teinud reptiilide rass. Uue sarja ajaloo järgi aga seda eeldada ei saa, sest faktina on teada, et külonid loodi inimeste poolt.
Võime iseseisvalt mõelda ei anna siiski veel mingit garantiid, et kahevõitluses asi kuidagi paremini edeneks - kui füüsilised võimed on piiratud, on ilma abivahenditeta väga raske tugevama vastase vastu midagi ära teha. Pealegi olid ka vanad külonid siiski loodud teenimiseks - nende põhiliseks repliigiks oli ju "By your command." Very Happy

Võin küll eksida, aga mitte kohe ei meenu, et vana sarja Cylonid oleks loodud reptiilide poolt... Think Minu mäletamist mööda loodi ka seal nad inimeste poolt ja tõstsid siis mässu. Ja ka vanad Cylonid jagunesid kolme gruppi: sõdurid, n.n. ohvitserid ja eliit, kes olid siis kõige arukamad.Aga asi, millest ma uues sarjas aru ei saa, on see, et miks kasutavad nii Cylonid kui ka inimesed kuulipildujaid ja püsse...?Loogiliselt võttes peaks rass, kes on jõudnud sellisele tasemele, kasutama energiarelvi, sest need ei vaja ju sellist tohutut tooraine hulka, nagu püssirohul põhinevad relvad.Ja kuidas saab integreerida robotisse sellised tulirelvad, mis vajavad padruneid? Need uued Cylonid peaks olema pealaest jalatallani padrunilinte täis topitud... Very Happy Ja kuidas üldse vaakumis püssirohi plahvatab?Või on padrunites hapnikuampull kaasas...? Very Happy


Mina arvatavasti sellisel juhul seda ei vaataks, sari poleks pooltki nii hea kui praegu on (Exodus, part 2, mulda lendab) Cylon
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group