Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Battlestar Galactica muusikavideo SciFi ametlikul leheküljel

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 06, 2006 10:20 pm    Teema: Battlestar Galactica muusikavideo SciFi ametlikul leheküljel Vasta viitega

http://www.scifi.com/battlestar/video/index.php?cat=features&vid=35344

"A New Crew in Town" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ma pole enam ammu nii meeletult naerda saanud. Videos näidatakse klippe nii vanast kui ka uuest sarjast. Laulusõnad on spetsiaaalselt selle video jaoks tehtud. Ma palun, et te seda vaataksite. Ma garanteerin, et te saate korralikult naerda. Razz Cool


Parim rida:
"Sorry Dirk Benedict, don't want you to lose face, but I'd rather share my space with Kara Thrace" Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Okt 06, 2006 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing
Naljakas oli küll, kuigi nii ülevoolavalt vaimustuses, kui SinkaVonka, ma ka polnud. Very Happy Laulusõnad olid leidlikud ja katkendid vanast sarjast ka, aga kuna mulle vana BSG ka meeldib, siis tundus see natuke uue sarja promomisena. Kuigi mis ma ikka pahandan, see video oligi promoks tehtud. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 06, 2006 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Laughing
Naljakas oli küll, kuigi nii ülevoolavalt vaimustuses, kui SinkaVonka, ma ka polnud. Very Happy Laulusõnad olid leidlikud ja katkendid vanast sarjast ka, aga kuna mulle vana BSG ka meeldib, siis tundus see natuke uue sarja promomisena. Kuigi mis ma ikka pahandan, see video oligi promoks tehtud. Very Happy



Ma muideks mõtlesin selle üle, et kas vana sarja fännid võtavad seda videot kui head nalja või on pahased, et video teeb (küll naljaga) vana BSG-d veidike maha ja ülistab uut sarja. Ja mulle lähevad alati kõik sellised naljaga pooleks videod hästi peale. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

Päris koomiline :d
Mul kahjuks pole päris korralikult mänginud, on kusagil äkist olemas tõmmatavad versiooni?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Dets 17, 2006 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

Üks naljakas video, mis kujutab New Caprica lahingut ilma arvutiefektide abita Wink
http://www.youtube.com/watch?v=Db6j09_s6q4
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group