Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mis teile Ulmefoorumi juures meeldib?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 8:31 pm    Teema: Mis teile Ulmefoorumi juures meeldib? Vasta viitega

Laughing

Kuna peaaegu kõigis foorumites, mida ma külastanud olen, keskendutakse tagasisidega seotud alafoorumites eeskätt probleemidele ja ebameeldivustele, siis tekkis huvi ka midagi positiivset lugeda vahelduseks.
Niisiis, palun kirjutada, mis teile Ulmefoorumi juures meeldib, mida peate positiivseteks külgedeks jne. Smile

Või... äkki ei meeldigi kellelegi siin miski ja käiakse lihtsalt teatavast kohusetundest vaatamas ja kommenteerimas? Very Happy


Mina, olles üks administraatoritest, pole vist küll eriti adekvaatne ega erapooletu selles teemas ise sõna võtma, sest eks foorum ole ju suures osas oma maitse järgi kujundatud. Very Happy Aga siiski ütleks, et minule meeldivad näiteks kasutajad, kes on (enamasti) viisakad ja sõbralikud.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Meeldib kujundus, alamfoorumid on kenasti ära jagatud ning kõige suurem pluss on inimesed. Ega väga tihti ei kohta foorumis nii asjalikke, huvitavaid ning korraliku õigekirjaga inimesi.

Kommuun on juba nagu suur pere. Laughing
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

Lisaks ka omalt poolt, et olen meeldivalt üllatunud just aktiivsete liikmete ülimalt tsiviliseeritud käitumises. Nii sisukaid ja korralikke postitusi ei näe foorumites väga tihti. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldib siin foorumis teemade rohkus ja aktiivsed ning pädevad kasutajad, kelle arvamusi on huvitav lugeda. Alafoorumid on siin ilusti ära jagatud ja ma usun, et enamik leiab endale siit palju huvitavat.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
korraliku õigekirjaga inimesi.

Ja mina veel lootsin, et AlienX ka minu postitusi loeb. Kuid samas - erand kinnitab reeglit.

Mulle meeldib foorumi selgus. Ilus kujundus, silm kohe puhkab, pole liigseid vidinaid. Kõik vajalik on olemas, pole liiga sigri-migri nagu paljud kümnete lisavõimalustega foorumid. Ma pole suur tõlkimise fänn, kuid siia sobib emakeelne interface nagu õlitatult.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 12:00 am    Teema: Vasta viitega

Tõepoolest on siin inimesed väga tsiviliseeritud ja neid nn elumehi, kes igal pool ropendavad ja sõimavad, siin ei sallita. See meeldibki foorumi juures. Lisaks on väga hea lugeda teiste kommentare episoodide kohta, tänu sellele foorumile on mul peaaegu iga päeva lõpus võimalik midagi sarjadest või filmidest vaadata. Näiteks Jericho, Heroes ja Torchwood, poleks nendest sarjadest kuulnudki, kui siin ei käiks.
Iga hommik on 4 linki mida klikin: Ulmefoorum - öö jooksul ikka tuleb midagi huvitavat Smile , ATFoorum - kooliuudised, Autonet - teeinfo ja n bb, ehk siis tööfoorum. Ulmefoorum on alati esimene Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 17, 2006 1:13 am    Teema: Vasta viitega

Inimesed on siin tsiviliseeritumad ja tunnevad õigekirja paremini tänu keskmisest suuremale lugemusele. Ainult filmide-mängudega õige ulmefänn toime ei tule.
Mind köidab siin ikkagi eeskätt temaatika. Pole alati aega mööda netti kolistada ja end uudistega kursis hoida, foorum teeb asja lihtsamaks.
Ning muidugi meeldib mulle kaasfoorumlaste värvikas seltskond.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tume Torn
Nooremleitnant


Liitunud: 25 Sept 2006
Postitusi: 44
Asukoht: Saku

PostitusPostitatud: Püh Dets 17, 2006 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

rincewind kirjutas:
Inimesed on siin tsiviliseeritumad ja tunnevad õigekirja paremini tänu keskmisest suuremale lugemusele. Ainult filmide-mängudega õige ulmefänn toime ei tule.
Mind köidab siin ikkagi eeskätt temaatika. Pole alati aega mööda netti kolistada ja end uudistega kursis hoida, foorum teeb asja lihtsamaks.
Ning muidugi meeldib mulle kaasfoorumlaste värvikas seltskond.

nõustun 100% Very Happy
_________________
Its fangs are in your flesh before its hiss leaves your ears.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Püh Dets 17, 2006 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

ega's pole tõesti midagi rohkem öelda... kõik öeldud! Lahe koht, erineb tõesti tsiviliseerituse poolest! Very Happy 5+
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Dets 18, 2006 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Ulmefoorum, ulmefoorum...

Mis mulle meeldib? Kõigepealt kindlasti see, et tegemist on Ulmefoorumiga. Sellepärast ma ju siin olen. Meeldib, et lisaks ulmesarjade teemadele jätkub siin ruumi ka fantaasia jaoks, kirjanduse jaoks ning ka muude vähem või rohkem ulmega seotud mõtete avaldamise jaoks.

Aga parim asi selle foorumi juures on kindlasti siinne seltskond. Väga harva kohtab avalikes foorumites nii head communityt. Kõik on enamjaolt sõbralikud üksteise suhtes, igasugune sõimamine ja tülinormine puudub, valdavalt tehakse pikki ja sisukaid postitusi ning kasutatakse korralikku õigekirja.

Kiitus ka administratsiooni aadressil. Foorumi ülesseadmisel ja oma käe järgi paika panemisel on tehtud väga korralik töö. Silmale ilus vaadata. Ning loomulikult au ja kiitus neile ka selle pärast, et nemad selle foorumi niisuguseks teinud on, nagu me seda praegu teame. Kasvõi oma pikkade ja põhjalike postituste/aruteludega teistele kasutajatele eeskuju andes.

Applause
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maritaana
Kadett


Liitunud: 19 Nov 2006
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 12:20 am    Teema: Vasta viitega

meelidb sarjade arutelu:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fletcher
Lipnik


Liitunud: 21 Apr 2007
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2007 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

Olen alles uus vant, aga kohe märkasin väikest seltskonda, mistõttu on vähe lärmi. Nii mulle just meeldibki. Uusi postitusi on küll harva, aga minimaalne rahvas on piisav element selle kompenseerimiseks.
Hug

Kasutajate jutt on asjalik ja korrektne, mõnus lugeda.
Kujundus meeldib ka. Ise küll ei kasuta defaulti, vaid SubBlacki.
_________________
http://fletchujafilmid.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group