Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 2x07 "Instinct"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi
10
20%
 20%  [ 2 ]
9
50%
 50%  [ 5 ]
8
10%
 10%  [ 1 ]
7
20%
 20%  [ 2 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 9:03 am    Teema: SGA - 2x07 "Instinct" Vasta viitega

Tegu oli üpriski huvitava episoodiga. McKay vestlus lapsega oli koomiline, jääb mulje, et McKay ei salli lapsi üldse...
McKay käib koguaeg "action"-is ja ta ei saa hakkama ohtlike olukordadega kus peab relva kasutama, Dr. Beckett aga istub enamusajast oma laboris ja käsitseb relva ka hästi Razz

Selles episoodis saime teada, et wraithid on noorena üsna inimese sarnased, kui tuleb murdeiga, siis nad muutuvad "pahadeks".

10/10 Eelloo kohta pole paha Razz

_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt siis 9 punkti, seekord olid Stargate SG1'he ja Atlantise episoodid suhteliselt samal tasemel.

Mulle meeldivad alati episoodid, millega tuuakse kellegi või millegi kohta esile uut ja huvitavat infromatsiooni ning see osa nende hulka kindlasti kuulub. Selles episoodis tehti meile selgeks, et Wraithid on pooleldi inimesed ja kui neist sai inimese osa ära kaotada, siis ei lähe ka ilmselt kaua kuni Dr. Beckett suudab neid inimeseks muutva rohu välja mõelda.
Seega Wraithide lõpuks pakukski ma seda, et kõik muudetakse lõpuks inimesteks, aga eks paistab, igatahes praegu tundub küll nii, et seda episoodi asjata selliseks ei tehtud.

Kahtlemata ei olnud tegijad seekord valinud kerget teed ja üritasid midagi teistsugust välja mõelda, hetkel ei tule mulle küll ükski Stagate'i episood meelde, mis oleks sellega väga sarnane olnud. Wink

Osa oli põnev jälgida, kuid näitlejatöö meile seekord just midagi erilist ei pakkunud ja ei saa ka öelda, et see oleks olnud päris võrdne Atlantise paari parima episoodiga. Siiski originaalsus maksab ja tänu sellele otsustasin seda episoodi ka nii kõrgelt hinnata.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 2:57 am    Teema: Vasta viitega

booo... boooring
7/10

Jälle kli¹eesid täis topitud episood, "looja hukkub loodu läbi". Üldse mulle ei meeldi sellised osad, kus põhitegevus on metsas ringi jooksmine ja kellegi taga ajamine. Lisaks oli episoodi lõpp ka väga ettearvatav, minu jaoks oli juba alguses selge, et kumbki neist kahest ellu ei jää.
Natuke pani mõtlema ka see, et kui palju wraithe siis ühe darti peale ikkagi mahub? (ma eeldan, et see asi, mis alla kukkus, oli ikka dart) Ma saan aru, et vähemalt kaks või kolm tapeti ära ja tehti grillipidu, aga siis jäi veel kaks ellu? Minu meelest ei ole dart nii suur sõiduk, et sinna selline seltskond ära mahuks. Üldse, miks neil laps kaasa oli? Laupäevane perepiknik?

Paar kergendavat asjaolu siiski oli: meeldis, et wraithidele läheneti teisest küljest, kui muidu tavaks on ning Sheppardi vigastus annab lootust põneva järjeloo jaoks.
Ja veel, tore oli siiski näha, et Sheppard ja McKay veel sõbralikult läbi ei saa, see litakas vastu pead Sheppardilt oli päris hea näide ja meeldetuletus.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 30, 2005 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ise virutasin kah 7/10, põhjused enamvähe samad, mis eelkõnelejal... dart'i mahtuvuse kohta aga niipalju, et võibolla mõned vennad sõidavad ka molekulaarses olekus, nagu need inimesed, keda transporditakse.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 31, 2005 12:22 am    Teema: Vasta viitega

!!!SPOILERID!!!

Vott see koht kus see noor Wraith haavas Sheppardi kätt osa lõpus, see on tähtis sest Sheppard nakatub retro-viirusega ja hakkab ise moonduma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 31, 2005 6:42 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Vott see koht kus see noor Wraith haavas Sheppardi kätt osa lõpus, see on tähtis sest Sheppard nakatub retro-viirusega ja hakkab ise moonduma.


Seda kirjuta Spoileritesse Smile (BTW Gateworld on jah abiks Razz )
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2006 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Eriliselt originaalne osa polnud, ka lõpp oli tõepoolest etteaimatav. Samas oli huvitav wraithe ka väljaspool "lõunalauda" näha. Kui nad alguses sinna pimedasse kõrtsi astusid meenutas asi mulle Tolkieni. Hakka või Rühkijat nurgast otsima. Very Happy
Oleks pannud 9, aga et Jewel Staite näolappi sealt kummimaski alt näha ei saanud (seetõttu mõjus tuttav hääl dublaazhina), siis võtan punkti veel maha.
8/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group