Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 2x11 "The Hive"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
38%
 38%  [ 5 ]
9
38%
 38%  [ 5 ]
8
7%
 7%  [ 1 ]
7
15%
 15%  [ 2 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 13

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 22, 2005 10:28 pm    Teema: SGA - 2x11 "The Hive" Vasta viitega

Sheppardi meeskond võeti wrathide poolt vangi ja nad püüavad põgeneda. Rodney aga üritab oma valvurite käest põgeneda.

Ma annan 10 puntki. Miks? 1. Sest ma pole sellist osa üldsegi oodanud. Arvasin, et tavaline põgenemine jne. 2. Eriefektid olid head, näiteks see koht kus Daedaluse kilbi pihta tulistati ja vaade oli Daedalusest seest. Wraithide omavaheline kemplemine oli üllatus ja väga hea idee. Episoodist selgus ka, et wraithide vastu saab ka teisiti kui ainult püssi ja kuuliga.
Tegelikult meenus 1 pisiasi: kuidas Rodney nii kiirelt paranes? Või möödus sellest mingi aeg (ntx paar päeva)?


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 23, 2005 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti. Tõesti oli hea osa. See oli tegelikult esimene kord kui me nägime Wraithide maailma lähedalt. Võimuvõitlus Wraithide vahel, Wraithide inimspioonid jne.
Meeldis kuidas Sheppard ässitas yhe Queeni teise vastu ja osa lõpus oli lahing lahe. Lihtsalt väga võimas oli nähe sadu Darte Hive Shippidest välja lendamas. Tõesti ilusad efektid. 2 hive Shippi yksteist hävitamas Very Happy Ma nii lootsin, et Ford naaseb lõpux Atlantisesse ja saab jälle meeskonna liikmeks. kahjuks nii ei läinud. Selles osas nägime jälle "vana" Fordi kui ta käskis Sheppardil minna ja ise järgneda. vahepeal muutus ta tegelaskuju natuke tumedaks aga sisimas oli ta ikka hea.
Ma nii loodan et ta ikka elus on. Kahjuks Ei näe me teda enam teises hooajas rohkem:

"Rainbow said that outside of those episodes that will be shown after the winter break ("The Hive"), he will not be seen throughout the rest of Season Two. "As of the end of Season Two, I [Ford] am alive with the possibility of being dead," he revealed. The situation will allow for the producers to bring him back in the future, but with no guarantees that he really has survived.
Francks recently reported the same news at his GateWorld blog -- that he won't appear in Season Two after "The Hive," the season's eleventh episode and the first to air in January following the rerun break."

Loodetavasti tegijad otsustavad kolmandas hooajas ikka Fordi elusolemise kasuks. kindel on ka see et Rainbow Sun Francks ei naase kolmandasse hooaega tavalise tegelasena(regular cast member). Kyll aga naaseb näitleja Jason Momoa "Ronon Dex"ina. Kahju, Ford oli palju parem tegelane. Crying or Very sad

P.S. McKay oli meeletult naljakas kui ta ensüümi mõju all Atlantisesse naasis. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 23, 2005 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:

P.S. McKay oli meeletult naljakas kui ta ensüümi mõju all Atlantisesse naasis. Razz


Jah, see oli koom, kord sai aru et ta sonib, ja siis jälle Very Happy

"Kas sellepärast, et ma saan kõik naised ja sina ei saa?" :d see oli küll valus koht Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 25, 2005 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

See osa meeldis mulle väga ning tuli mulle äärmiselt meeldiva üllatusena, vahepeal tundus juba, et Atlantis kaotab vaikselt oma võlu, kuid seekord pöörduti tõesti tagasi algse taseme juurde. Episoodi suurim pluss on see, et see on hästi kirjutatud ning peaaegu alati kui sisu on paigas, tuleb ka osa tervikuna väga hästi välja.

Kõige rohkem muljet avaldas mulle see, et tegijad võtsid lõpuks vaevaks hakata wraithide sisemist struktuuri natuke lähemalt uurima ning selle käigus saime teada päris mitu huvitavat fakti. Esimene ootamatu asi oli see, et wraithidel on olemas inimestest teenrid, keda nad ei tapa, algne mulje oli ju selline, et kõik inimesed nende valduses tehakse lõpuks eineks. Seda liini saab kindlasti väga huvitavalt edasi arendada. Wink
Lisaks tuli üllatusena, et wraithidel on nö. klannid, millest igal oma oma kuninganna ning mida polegi nii raske omavahel tülli ajada. Selle juures meeldib mulle eelkõige fakt, et selline lähenemine jätab hulga reaalsema mulje.

Episood oli pingeiselt üles ehitatud ning samas oli näha, et keskenduti päris hoolikalt ka näitlejatööle, eriti peaks esile tooma McCay käitumise, kui ta oli ensüümi mõju all. Smile
Eriefektid olid samuti muljetavaldavad, eriti wraith dartide armee ning kahe hive shipi omavaheline võitlus.

Mainimist väärt on ka asjaolu, et leitnant Fordi näidati natuke paremast küljest ning nüüd on arusaadav, et kõik ei ole tema jaoks veel kadunud. Ta võib veel kunagi ensüümi mõjust toibuda, kuna tundus, et ta hoolib oma endisest meeskonnast siiani ja on valmis neid kaitsma. Loodan, et teda selle episoodiga ära ei kaotatud.

Panin osale 9 punkti! Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 27, 2005 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea milles viga, aga kuidagi ei häälestunud lainele 8/10 Vist oli liiga pikk vahe sees. Omad momendid muidugi olid.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 27, 2005 5:19 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Ei tea milles viga, aga kuidagi ei häälestunud lainele 8/10 Vist oli liiga pikk vahe sees. Omad momendid muidugi olid.


Kui vaataks SciFi pealt, siis oleks isegi pikem vahe...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Nov 28, 2005 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 9 punkti, võrreldes eelmise jaoga tunduv edasiminek. Üldse oli väga hea tunne üle pika aja uut Stargate'i osa näha, isegi teatav nostalgiatunne tuli. Very Happy

Nagu juba mainitud, meeldis ka mulle, et tutvustati lähemalt wraithide sisemist süsteemi. Teisalt, selline klannidesse jaotamine minu arvates muudab nad vähem hirmsaks. Ma näen juba ette, kuidas varsti sõlmitakse Atlantise meeskonna ja mingi wraithi hõimu vahel mingisugune mittekallaletungi- või liiduleping. Razz Ja siis üks pooltest lööb teisele lõpuks noa selga.
McKay oli muidugi tavapäraselt hea ja kogu see technobabble tundus jälle paraja Treki paroodiana, eriti see koht, kus wraithi laevade hävimine Daedaluse sillal pealtvaatajaid pimestas. Very Happy
Episoodi ainuke nõrk külg oli Ford, no ei ole veenev see tüüp. Huvitav on see, et noored mustanahalised näitlejad ei suuda mulle kunagi muljet avaldada, sama näiteks Star Trek: Enterprise'i Anthony Montgomeryga. Razz Loodetavasti on viga minus.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Apx
Kadett


Liitunud: 8 Juul 2005
Postitusi: 7
Asukoht: Euroopa

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2005 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Mis siin ikka.. 10p minu poolt.
Punktid sellised, sest osa oli huvitav. Mainimata ei saa jätta ensüümi süstimist ja selle mõju Rodney'le
_________________
..:: ::: :::: :::::££::::: :::: ::: ::..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult suht hilja võtan sõna, kuid ise nägin just selle osa ära (olengi praegu hetkel siin). Ehk keegi ainult ütleks, kas Ford on ilmunud kolmandas hooajas, lihtsalt öelge, ärge spoilige? Lemmiktegelane Atlantises mul ja sada korda parem kui Ronon Dex, vot seda meest ma vihkan.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Tegelikult suht hilja võtan sõna, kuid ise nägin just selle osa ära (olengi praegu hetkel siin). Ehk keegi ainult ütleks, kas Ford on ilmunud kolmandas hooajas, lihtsalt öelge, ärge spoilige? Lemmiktegelane Atlantises mul ja sada korda parem kui Ronon Dex, vot seda meest ma vihkan.


Ega see, millal kommenteerida, pole tähtis. Tähtis on see, et kommenteeritaks. Very Happy
Ja et vastata sinu küsimusele, siis Fordi pole kolmandas hooajas näidatud. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Senistest osadest üks lemmikuid. Episoodi vaadates tekkis väga palju erinevaid mõtteid, kahetsen et pliiatsit-paberit läheduses polnud. Osa oli väga hästi kirjutatud. Kui tekkis enese kordamise või muidu deja vu tunne osati teravamad nurgad ära siluda. Häiris ainult paar asja. Nagu Auroragi meeskond uskusid ka wraithid Sheppardit poolelt sõnalt. Ka hakkab mind ajapikku häirima wraithide anonüümsus. Minu mäletamist mööda ei tea mitte ühtki liidrit nime järgi. Või näiteks mõnda ülejooksikut . Arvatavasti on see taotluslik, et suurendada sarnasust Maa mesilaste ja sipelgate kogukondade vahel, kus indiviid on tähtsusetu ja kõik tegutsevad kuninganna juhtimisel ühise eesmärgi nimel.
Olid ka mõned traditsioonilised nipid. Algusest peale oli selge , et Kanayo võõrutusravi üle ei ela. Ka möödusid võõrutusnähud kõigil väga lobedalt, omad piirid seab muidugi episoodi pikkus.
Ning muidugi , McKay rules. Mõnest episoodist on tulnud juba pea ühemehe show.
Oodates klounide rünnakut panin
10/10
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group