Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 2x12 "Epiphany"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
18%
 18%  [ 2 ]
9
54%
 54%  [ 6 ]
8
18%
 18%  [ 2 ]
7
9%
 9%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 29, 2005 8:14 pm    Teema: SGA - 2x12 "Epiphany" Vasta viitega

Selles episoodis astub Sheppard läbi ukse, mis viib ta maailma, kus aeg liigub kiiremalt. Ta jääb teisi ootama, aga nad ei tule. Ennustuse kohaselt peaks just Sheppard aitama inimestel jõuda kõrgemale tasemele.


Loodan, et see ei spoilinud niiväga Razz

Episood oli hea, vana hea oldschool Stargate, kuigi idee poolest suht vana (Sg1's on minu meelest juba seda kasutatud). Rodney oli täitsa Rodney.
Erieffektide poolelt oli minu meelest väga hästi välja kukkunud Puddlejumperi alt vaade, täitsa nagu päris. Kui keegi pakuks mulle varianti sellisesse maailma minna, ma vist siiski ei läheks, lihtsalt liiga noor, tuleb veel selles maailmas elada ja ise leida tee teisele tasemele (Sheppardi idee põhimõtteliselt) Razz

Tegelikult oli see maailm tõepoolest hea kaitse wraithide vastu, lähed läbi ukse, jõuad kõrgemale taseme ja wraithid ei jõua veel uksenigi selle ajaga.
9/10, sest ei midagi uuenduslikku :p


_________________
In the name of everything still holy to us


Viimati muutis seda FLT (Kolm Dets 07, 2005 7:31 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2005 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Pole ammu nii igavat osa näinud 8/10



e: 6.5/10 paneks ikka Smile
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn


Viimati muutis seda becks7 (Nelj Dets 01, 2005 8:19 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Apx
Kadett


Liitunud: 8 Juul 2005
Postitusi: 7
Asukoht: Euroopa

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2005 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti minu poolt.
Lootsin rohkem actionit...
Muidu see oli küll hea, kuidas aeg seal kuplis vms jooksis Smile
_________________
..:: ::: :::: :::::££::::: :::: ::: ::..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 02, 2005 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis see osa väga ja just eelkõige sellepärast, et lõpuks ometi kasutati jälle vanade heade Stargate'i episoodide stiili, milles ei ole küll midagi originaalset, kuid mis tuletab sulle alati meelde Stargate'i tegeliku väärtuse. Atlantis oli rajalt veidi liiga kõrvale läinud ning seega sobis see episood kõige uudse vahele äärmiselt hästi.

Teiseks suureks plussiks osa juures pean ma seda, et seekord ei keskendutud liigselt actionile ja eriefektidele, nagu seda on tehtud enamustes Atlantise episoodides, vaid võeti asja rahulikult ning lasti vaatajal kogu kooslust lihtsalt nautida. Kuna pinge tekitamisega ei pingutatud liigselt üle, siis tulid ka näitlejate näitlemisoskused paremini välja ning üle tüki aja oli peaaegu kõiki tegelasi väga huvitav jälgida. Eriti kõrgel tasemel oli minu arust taas Rodney, kes suudab seda laadi episoodides äärmiselt hästi silma paista.

Episood oli mulle täiesti meele järele, kuid kuna tuleb arvesse võtta, et tegu ei olnud siiski uue ideega, siis ma päris kümmet punkti anda ei saa.
Panin episoodile 9/10. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Dets 05, 2005 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Confused umm... well... hmm... njaa... cough-cough-"A Hundred Days"-cough Rolling Eyes

Njah, 7 punkti. Parim selle episoodi juures oli kindlasti selline SG-1 algusaegade atmosfäär, kus tegeldi põhiliselt uurimisega ning mingit erilist pealiini polnud. Selles osas asi kindlasti õnnestus, aga kahjuks oli see hirmus ebaoriginaalne, see koletis kaasa arvatud (tõi meelde SG1 3x09 "Rules of Engagement" ja TNG 5x02 "Darmok")
Muuseas, mis ajast Tyr teiste suhtes nii hoolivaks on muutunud?

Veel, mulle jäi veidi selgusetuks, kuidas nad sealt välja said, sest kui sisse-välja käimine mingi probleem poleks olnud, siis miks Sheppard ise tagasi ei astunud.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 05, 2005 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

Veel, mulle jäi veidi selgusetuks, kuidas nad sealt välja said, sest kui sisse-välja käimine mingi probleem poleks olnud, siis miks Sheppard ise tagasi ei astunud.


Välja tuldi juba puddle jumperiga, McKay oskas ju nüüd planeedi ümber olevat kilpi hetkeks maha võtta. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Dets 06, 2005 12:07 am    Teema: Vasta viitega

Jah krt, mul tuli see endal ka meelde, lihtsalt episoodi vaatamisest on mõnda aega möödas, jõudsin unustada. Tulingi siia kavatsusega see küsimus maha kustutada, aga võta näpust... Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 12, 2005 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Enterprise kirjutas:

Veel, mulle jäi veidi selgusetuks, kuidas nad sealt välja said, sest kui sisse-välja käimine mingi probleem poleks olnud, siis miks Sheppard ise tagasi ei astunud.


Välja tuldi juba puddle jumperiga, McKay oskas ju nüüd planeedi ümber olevat kilpi hetkeks maha võtta. Wink


MacKay ei oskanud seda kilpi maha võtta, need inimesed võtsid selle maha, MacKay oleks osanud selle ära lõhkuda.

Aga mina annan osale 9 punkti, kuidagi mõnusalt nostalgiline oli:)
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Sai just nähtud ning esimest korda koletist nähes/kuuldes tuli mõte, Yautja?

Kas teile ei tundunud sarnane Yautjale?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

Minule tundus see osa olema segu Lostist ja Kadunud maailmast. Kuna idee oli juba kasutatud, siis midagi uut ja üllatavat seal polnud. Ainult et ülestõusid need inimesed kuidagi "odavalt". Oleks natuke põhjalikumat ja usutavamat lahtiseletamist oodanud.
Soliidse teostusega osa kergelt plagiaadi -maitselise sisuga
8/10
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group