Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

"oma filmid"
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 29, 2006 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm, tea kas sellisest sõjafilmist vaadatavat saab, aga kui tegemiseks läheb ja võimalused olemas, olen nõus abistama küll, ükskõik kas siis helieffektide, näitlemisega või väikese animatsiooniga.

Ise olen tahtnud juba pikemat aega metsas üht õudukat teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Hmm, tea kas sellisest sõjafilmist vaadatavat saab, aga kui tegemiseks läheb ja võimalused olemas, olen nõus abistama küll, ükskõik kas siis helieffektide, näitlemisega või väikese animatsiooniga.

Ise olen tahtnud juba pikemat aega metsas üht õudukat teha.


Heh, ise kah mõnda aega tagasi mõtlesin õuduka peale metsas, niisiis otsisingi selle teema üles ja postitan siin siis nüüd. Vana-Vigala metsas on üks mahajäetud maja, õudselt lagunenud, kuid see asja põnevamaks teebki, viimati käisin seal umbes 4 aastat tagasi, siis oli maja veel püsti, aga praeguse kohta ei oska midagi kobiseda.
Ideesid on mul ikka jõhkralt palju, kuid jälle üks jama viga: "kaamera" puudub! niisiss, on mul kange himu mingisuguse videokaamera vastu.
Siiamaani mul üks hea õudusfilmi mõte, arvatavasti on keegi kindlasti sarnast filmi näinud. Raudselt.

Mingisugune kamp noorukeid võiks minna sinna vanasse majja, jooma, suitsetama, mis iganes, eksole?
Ühtäkki võiks keegi tulla hullu idee peale: hakata välja kutsuma vaime.
Kõik saab teoks! Üsna peagi hakkavad öösel sündima majas hirmuäratavad sündmused, keegi ilmutab end, keegi kolistab millegagi, keegi TAPAB kedagi? Shocked
Jajah, raudselt, kõik on filmides võimalik.
See Õudne tegelane ei pea olema keegi muu, kui kahvatu näoga valges kena neid keset ülimusta metsa. On ju hirmus.?
Raudselt lisaks ühte õudukasse põnevust mitukümmend säravat küünalt.

Siiamaani on kõik okei?
Olen hetkel koolis, ega saa edasi kirjutada, jõuan koju, lülitan oma uue arvuti tööle, ning vatran edasi, seniks aga Wink Bye!
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Mitte et varem olen näinud, kuid äärmiselt äraleierdatud teema küll jah. Indie filmide üks häid omadusi peakski minu arvates olema idee, mida tavalised Hollywoodi kõvad tegijad ei prooviks. Neid leierdatud teemasi saab ka teha Hollywood ning kõvasti paremini kui mõni iseseisev.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, üks tuttav, filmiringi juht pakkus välja kunagi sellise idee, et noored jäävad metsa pimeda peale, eksivad ära ja leiavad ühe vana maja. Maja on kõik pime ja tühi, põleb ainult üks küünal. Paratamatult kustub või kustutatakse küünal mingil põhjusel ära ja midagi hakkab juhtuma...

Minu enda idee ei sisalda aga mitte mingisugust müstikat ega vaime, mulle meeldib lihtsalt ¹okk, mida tõepärasem, seda parem.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Noh, üks tuttav, filmiringi juht pakkus välja kunagi sellise idee, et noored jäävad metsa pimeda peale, eksivad ära ja leiavad ühe vana maja. Maja on kõik pime ja tühi, põleb ainult üks küünal. Paratamatult kustub või kustutatakse küünal mingil põhjusel ära ja midagi hakkab juhtuma...

Minu enda idee ei sisalda aga mitte mingisugust müstikat ega vaime, mulle meeldib lihtsalt ¹okk, mida tõepärasem, seda parem.


kuradi huvitavaid asju seal toimub?
Filmiring?, olen su peale kade Rolling Eyes
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

Samas mind täitsa huvitavad need ulmekate "ruumid"
Kui palju nendega vaeva on nähtud, mis materjalid kasutusele tulid jnejne..
ise on mul paar plaani täitsa peas. kohe sellised täitsa kahtlased hõbedad koridorid... täpselt nagu star trekis! Wink
Täitsa huvitav oleks ehitada näiteks sellist ruumi:
http://www.ex-astris-scientia.org/gallery/bridges/delta-bridge.jpg

või siis sellist:

http://www.utopiaplanitia.info/ships/prom/sickbaypic.gif

Ka roboteid on kerge teha, nagu näiteks star warsi R2D2



Vaja on ainult fantaasiat ning ei mingi "allaandmist"





vot, selline juba tekitaks raskusi!
Kuid ka see on raha eest võimalik..







meeskonnakostüümidega tuleks kah veidi vaeva näha, kuid usun, et neid oleks huvitav ning lõbus teha.

_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

vicebarbar kirjutas:
tint kirjutas:
Noh, üks tuttav, filmiringi juht pakkus välja kunagi sellise idee, et noored jäävad metsa pimeda peale, eksivad ära ja leiavad ühe vana maja. Maja on kõik pime ja tühi, põleb ainult üks küünal. Paratamatult kustub või kustutatakse küünal mingil põhjusel ära ja midagi hakkab juhtuma...

Minu enda idee ei sisalda aga mitte mingisugust müstikat ega vaime, mulle meeldib lihtsalt ¹okk, mida tõepärasem, seda parem.


kuradi huvitavaid asju seal toimub?
Filmiring?, olen su peale kade Rolling Eyes


No enamasti käib seal filmiringis üks naljategemine. Muidu tänaseks sai mulle täielikult selgeks, kui aeganõudev ja väsitav võib üks stseeni filmimine olla... 4 tundi tööd ja 5 min filmi...
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
vicebarbar kirjutas:
tint kirjutas:
Noh, üks tuttav, filmiringi juht pakkus välja kunagi sellise idee, et noored jäävad metsa pimeda peale, eksivad ära ja leiavad ühe vana maja. Maja on kõik pime ja tühi, põleb ainult üks küünal. Paratamatult kustub või kustutatakse küünal mingil põhjusel ära ja midagi hakkab juhtuma...

Minu enda idee ei sisalda aga mitte mingisugust müstikat ega vaime, mulle meeldib lihtsalt ¹okk, mida tõepärasem, seda parem.


kuradi huvitavaid asju seal toimub?
Filmiring?, olen su peale kade Rolling Eyes


No enamasti käib seal filmiringis üks naljategemine. Muidu tänaseks sai mulle täielikult selgeks, kui aeganõudev ja väsitav võib üks stseeni filmimine olla... 4 tundi tööd ja 5 min filmi...


Sellepärast need filmid siis nii kaua valmivadki!
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

No võib-olla tegelikult filmitud saab asja küll, kuid nende klippide monteerimine, effektide lisamine ning muu editing võtab ikka väga palju aega.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
No võib-olla tegelikult filmitud saab asja küll, kuid nende klippide monteerimine, effektide lisamine ning muu editing võtab ikka väga palju aega.


Ooojaaa, pidime tegema ainelõputööks filmi... Pikkus pidi olema 5 minti, aga seda kokku saada ja mingi idee filmi panna oli ikka väga raske, seda enam, et sain kaamera kätte ja olgugi, et aega oli nädalavahetus, ei tulnud sellest ikka midagi välja... Aga lõpp hea kõik hea, sain 5 Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group