Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost Kanal 2-hes
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 15, 2006 11:53 am    Teema: Vasta viitega

Mulle on ka nädal natuke liiga ebamugav vahe. Eriti käib see pinda animede puhul (need umbes 20 minutit pikad ainult). Samas kui protsessi kiirendada nii palju, et sarjast saaks nädalas kaks episoodi näidatud, siis langeb ka kvaliteet kahekordselt.
"Maratone" vaadata ma ise eriti ei viitsi ega tahagi, kuigi üks kord sai kõik Hellsingi 13 osa järjest vaadatud. Neli ja pool tundi - pole hullu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 15, 2006 12:09 pm    Teema: Vasta viitega

Üks on kindel, maratoni vaatan ära..........
vähemalt proovin, aga on videolaenutuses nägin dvd kõigi 24 osaga...
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 15, 2006 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
velz83 kirjutas:
Sõbrannaga tegime kunagi mingi 15 osa jutti.

Sellise vaatamise mõttest ei saa ma aru. Aega peab jätma ka settimiseks, mitte nii et ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Inimene pole võimeline niipalju informatsiooni selle lühikese aja jooksul vastu võtma (see uus info mis tuleb, tõukab vana info välja ilma et see mällu sööbida oleks jõudnud), vaatamine hakkab muutuma pinnapealseks.

Kord nädalas on väga hea sagedus.


No vahepeal olid suitsu/WC pausid settimiseks ju.
Jah see oli veidi liiga karm, aga mingi 5-7 osa järjest ära vaadates, küll mingid informatsiooni puudujääki ei tule. Kui üksteise otsa vaadata, siis oleks ju tegemist nagu pika filmiga. Kas sa vaatad näiteks pool filmi ära ja siis seedid seda nädala ning siis vaatad teise poole?
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Aug 15, 2006 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Mina vaatasin Losti esimese hooaja ära natuke rohkem kui nädala ajaga - nii umbes kaks kuni neli osa päevas. Ei olnud küll mingit plaani seda nii kiires tempos vaadata, aga pärast iga osa lõppu ei suutnud ennast takistada kohe järgmist jutti vaadata. Pikemaid maratone pole teinud ja arvatavasti ei tee ka; see neligi osa päevas oli minu jaoks natuke liiga palju (sarnase tempoga olen ära vaadanud peale Losti veel ainult Firefly sarja). Samas tagantjärele mõeldes aitas see kiiremas tempos vaatamine sarja tunduvalt paremini sisse elada (võrreldes teise hooajaga, mida olin sunnitud üks osa nädalas vaatama... eriti tüütasid ära need mitmenädalased pausid mõnede osade linastumise vahepeal). Ainuke miinus oli see, et pagana kiiresti sai otsa see hea asi Cool
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

Nu ise vaatasin ka päevas ikka 5-6 osa jutti.Lihtsalt vahepeal kiskus asi nii huvitavaks, et lihtsalt pidid kohe edasi vaatama. Very Happy Ja mingeid probleeme info talletamisega küll ei tekkinud. Razz
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 12:03 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.kava.ee/index_tv.php?view=&tvcid=&d=05&m=09&y=2006&tvid=1459907#1459907

Kanal 2, 20:30.

Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2006 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kui me naisega (siin foorumis Sofie) novembris esimese hooaja karbi ostsime... siis hakkasime seda ka ühel õhtul vaatama, et mis see wärk endast siis kujutab... (me polnud muideks kaadritki Lost-st näinud)... järgmiseks õhtuks oli esimesel hooajal ring peal... tõsi, vahepeal sai kuus tundi ka magatud...

Kui nüüd (paar päeva tagasi) teise hooaja karbi saime, siis me enam endile illusioone ei loonud ning teadsime kohe, et kahe päevaga saab vaadatud...

Sellise ahne vaatamise ainus miinus on, et nüüd tuleb kolmanda hooaja karpi järgmise sügiseni oodata... teisalt ei kujuta ma samas ette, et kuidas on võimalik seda sarja vaadata sagedusega kord nädalas... reklaamist ma parem ei räägi, sest reklaamipausid on alati (filmi)naudingu surmaks...

Losti peamine probleem ongi vast see, et tegu on sellise pidevalt järgneva looga ning seetõttu on (vähemasti esmavaatamisel) üsna raske kusagil pausi teha... erinevalt sarjadest, kus iga osa on praktiliselt omaette lugu (a la X-Files, Angel, Firefly)...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 2:04 am    Teema: Vasta viitega

Ulmeguru kirjutas:
teisalt ei kujuta ma samas ette, et kuidas on võimalik seda sarja vaadata sagedusega kord nädalas... reklaamist ma parem ei räägi, sest reklaamipausid on alati (filmi)naudingu surmaks...


Saab ikka, ma olen täitsa elus veel. Very Happy
Tegelikult on see muidugi tõsi, et sellist jätkuva tegevusliiniga sarja on tunduvalt parem vaadata võimalikult tihti, et vahepeal midagi ära ei ununeks. Näiteks sarja Babylon 5 näidati Kanal2's igal tööpäeval, v.a. reedeti.
Aga reklaamipauside koha pealt ma omadel põhjustel täielikult ei nõustu - esiteks on siis hea üht-teist episoodi kohta notepadi kribada, et hiljem meelde tuleks, millest rääkida ning samuti vahest kööki joogi ning võileiva järele minna. Kuigi selleks saab ka DVD lihtsalt pausi peale panna. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Ulmeguru kirjutas:
Kui me naisega (siin foorumis Sofie) novembris esimese hooaja karbi ostsime... siis hakkasime seda ka ühel õhtul vaatama, et mis see wärk endast siis kujutab... (me polnud muideks kaadritki Lost-st näinud)... järgmiseks õhtuks oli esimesel hooajal ring peal... tõsi, vahepeal sai kuus tundi ka magatud...

Kui nüüd (paar päeva tagasi) teise hooaja karbi saime, siis me enam endile illusioone ei loonud ning teadsime kohe, et kahe päevaga saab vaadatud...

Sellise ahne vaatamise ainus miinus on, et nüüd tuleb kolmanda hooaja karpi järgmise sügiseni oodata... teisalt ei kujuta ma samas ette, et kuidas on võimalik seda sarja vaadata sagedusega kord nädalas... reklaamist ma parem ei räägi, sest reklaamipausid on alati (filmi)naudingu surmaks...

Losti peamine probleem ongi vast see, et tegu on sellise pidevalt järgneva looga ning seetõttu on (vähemasti esmavaatamisel) üsna raske kusagil pausi teha... erinevalt sarjadest, kus iga osa on praktiliselt omaette lugu (a la X-Files, Angel, Firefly)...


Sellega kogu su jutuga olen täiesti nõus.Ise vaatan Losti samamoodi, ikka vähemalt pool hooaega korraga (oleneb muidugi ka, kui palju aega on).Reklaamid rikuvad kogu pinge ja mõnu ära. Razz
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
sofie
Nooremleitnant


Liitunud: 20 Aug 2006
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

Üks üldist laadi küsimus:
misasja need punktid üldse teevad episoodide ees? konsensuse kokkuajamine? Mm.. asja headust/halbust ju hindeid ei kajasta.
_________________
Ma ei võta narkootikume. Ma olen narkootikum.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

sofie kirjutas:
Üks üldist laadi küsimus:
misasja need punktid üldse teevad episoodide ees? konsensuse kokkuajamine? Mm.. asja headust/halbust ju hindeid ei kajasta.


Hinded kajastavad foorumiliikmete hinnangut episoodile, s.t. kuidas neile meeldis, skaalal ühest kümneni.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
sofie
Nooremleitnant


Liitunud: 20 Aug 2006
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

mhmh.
aga milleks? mis on selle üldistuse idee?
_________________
Ma ei võta narkootikume. Ma olen narkootikum.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Jan 10, 2007 12:05 am    Teema: Vasta viitega

Aga miks mitte?
Näiteks lihtsalt kommentaaridest on vähe, kui tahetakse erinevaid episoode omavahel võrrelda. Teiseks on selline hindamine juba tavaks saanud, eriti välismaistes foorumites. Ja ega see numbri panemine ei ole ju kohustuslik.

Ja muuseas, ma ei taha küll öelda, et selliseid asju küsida ei või, aga jätab kangesti tülinorimise mulje.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
sofie
Nooremleitnant


Liitunud: 20 Aug 2006
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Kolm Jan 10, 2007 4:36 am    Teema: Vasta viitega

Hihii Very Happy
Tähendab, mu meelest on Lost suht terviklik, et osasid pole nagu vaja eraldi hinnata, seepärast
küsisin.

ei norind.
_________________
Ma ei võta narkootikume. Ma olen narkootikum.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.postimees.ee/150207/esileht/meelelahutus/245108.php

Ai-ai-ai. Sad
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
http://www.postimees.ee/150207/esileht/meelelahutus/245108.php

Ai-ai-ai. Sad


Tunnen kaasa neile.

Muide, kas Losti kolmas hooaeg ka Kanal 2'ś järgmine sügis ilmavalgust näeb?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

Kes teab, aga arvata võib, sest Lostil peaks olema päris palju vaatajaid. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 6:49 pm    Teema: Vasta viitega

mhmh. Ei usu, et nii palju vaatajaid kogunud sari pärast teist hooaega katki jäetakse Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 12:08 pm    Teema: Vasta viitega

Siit moraal, pole mõtet kohalike telekanalitega arvestada... tünga saad igal juhul... kuigi ma ei saa aru, et kuidas see nupuke mõjustab Kanal 2 kava..?
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
duncan
Leitnant


Liitunud: 18 Mai 2006
Postitusi: 79
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 04, 2007 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

Lost`i maraton kanal 2-s.

Alates 5. augustist jõuavad kolmel järjestikusel pühapäeval eetrisse kõik sarja 2 hooaja kordusosad.

Kellel mõni osa vahele jäi, on hea võimalus need ära vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group