Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Dark Angel

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 11:39 pm    Teema: Dark Angel Vasta viitega

Foorumit lugedes märkasin, et ühes teemas mainiti seda sarja päris mitu korda ja üldiselt ka kiideti, samuti olevat TV3 seda näidanud. Otsustasin siis ka pilgu peale heita, sest tegu on ju ikkagi James Cameroni kätetööga.


Ise vaatasin ära pilootosa ja väga sügavat muljet see mulle ei jätnud. Põhimõtteliselt oli backstory küll huvitav ja ega vaadates igav ka ei hakanud, aga mingit erilist tõmmet ei tekkinud, et peaks kindlasti järgmisi episoode ka vaatama. Tundus, et sari on vist eeskätt naissoost vaatajatele suunatud ja kuigi mulle meeldib küll ilusaid naisi vaadata Very Happy, siis sellest põhjusest siiski nagu ei piisa.
Algus oli väga põnev ja hästi lavastatud - ei tule meelde, et oleks sarnast laste põgenemist varem näinud kuskil. Edaspidi enam nii huvitav ei olnud, kuigi üks flashback, kus näidati nende õpetamist, oli küll peaaegu täpne koopia ühest Space: Above and Beyondi episoodist.
Peategelast mängiv Jessica Alba mulle eriti ei meeldinud, vähemalt selles osas. Ta tundus kuidagi liiga puine ja kohati jälle ülemängitud. Michaeli tegelaskuju oli hoopis huvitavam.
Asi, mis mind nüüd järele mõeldes põhiliselt segas, oli see, et tegu paistis olema sellise one-girl show'ga, s.t. tegelaste poole pealt jäi nagu puudu. Minu arvates kuluks ära keegi rõõmsameelsem sidekick, kes sarja natuke elu sisse tooks. Ulmelisele küljele oli ka nagu kuidagi vähe tähelepanu pööratud. Aga nagu öeldud, olen ma ainult pilootosa näinud ja võib-olla asjad muutuvad.

Parim stseen: kui Max riputas jalgupidi ühte väga ebameeldiva käitumisega naist rõdult alla. Laughing


Tahaks kuulda natuke põhjalikumalt teie arvamusi selle sarja kohta, et kas on väärt edasi vaatamist, sest ma ise pole veel otsustada suutnud, kas on mõtet oma aega kulutada. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 12:01 am    Teema: Vasta viitega

Ma kunagi hakkasin ka seda sarja vaatama ja lootsin, et ehk on ka midagi huvitavat, aga päris sellist ei olnud, mis oleks mind sundinud seda ikka edasi vaatama. Kui mõnikord juhtusin selle peale ja midagi muud huvitavat ei tulnud, siis niisama vaatamiseks kõlbab küll - a la Buffy tüüpi on seriaal.
Ega rohkem midagi tarka ei oskagi öelda... Jessica Albat võib aga ikkagi vaadata Wink
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 2:08 am    Teema: Vasta viitega

Minuarust jamps... Buffyga ei võrdleks, sest Buffy on mäekõrguselt üle (aga eks maitsed ole erinevad)... sari oli täiesti ajuvaba ning selle vaatamine suisa vihastas... õnneks ei teinud ma seda kuigi sageli...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 8:56 am    Teema: Vasta viitega

Mõned osad olen vaadanud - ei meeldinud.

Lisaks ei pea ma Jessica Albat väga heaks näitlejaks, olen täiesti nõus Enterprise kriitikaga.

Nõus ka sellega, et Buffy on mäekõrguselt üle (igas elemendis, eriti veel Whedon ja SMG). Ja ma pole isegi Buffy fänn, eelistan Angel sarja.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 1:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole ka ise vaatand, seda korra vist ühte episoodi nägin ja mingit tõmmet pole tekkinud, jäi vaatamata.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

Olen vaadanud ära kogu sarja ja ütleks et "harju keskmine." Ei midagi vapustavat ning eriti originaalset, ka kasutatud klisheedest ja süzheedest oleks saanud rohkem välja pigistada. Asi tundus liiga pinnapealne olema. Peale selle meenutas ta mulle liiga palju teist sarja "Kameeleon" (originaalis oli vist "The Pretender"), mis oli "Dark Angelist" mäekõrguselt üle.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chained Lady
Kaptenleitnant


Liitunud: 15 Jan 2007
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 2:09 am    Teema: Vasta viitega

Nägin esimest osa sarjast ja siis kohe tükk aega vaatasin seda (siis kui seda telkust kunagi näidati), aga nüüd tagantjärgi mingeid eredaid mälestusi sellest pole. Kõlbab vaadata, kui midagi paremat ei ole teha. Oli teatud huvi selle vastu, millega lugu võiks lõppeda, aga nii kaua ma seda siiski vaadata ei viitsinud/jaksanud.



rincewind kirjutas:
Peale selle meenutas ta mulle liiga palju teist sarja "Kameeleon" (originaalis oli vist "The Pretender"), mis oli "Dark Angelist" mäekõrguselt üle.


Nüüd kui sa seda mainisid, siis meenutas ta osaliselt tõesti "Kameeleoni", mis oli ju tegelikult täitsa hea sari.
_________________
Kõige paremini on Kuu seletatav vaatlusveaga: tegelikult pole Kuud olemas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group