Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

DS9 lemmiktegelane

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2005 4:59 pm    Teema: DS9 lemmiktegelane Vasta viitega

Kes oli teie lemmiktegelane sarjast Deep Space Nine?

Minul on kaks lemmiktegelast, kes lihtsalt kuuluvad kokku ning nendeks on arvake ära kes...? Very Happy

O'Brien ja Julian on minu lemmiktegelased, sest nende omavahelised vaidlused ja jutuajamised on tõeliselt nauditavad, just tänu oma naljakale toonile. Mr. Green
Muidugi tuleb kõvasti kiita ka näitlejaid (Colm Meaney ja Alexander Siddig), kes oskasid käituda nii nagu tavalised inimesed elus, mitte nagu näitlejad filmis. Wink

Teie arvamused...
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2005 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Garak. Ei ole teist nii vastuolulist tegelast Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 29, 2005 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ausalt öeldes on see väga raske valik, sest kogu DS9 näitlejate seltskond oli minu arvates väga tugev ja hästi komplekteeritud.
Sisko oli kahtlemata kõige "inimlikum" Star Treki kapten (kuigi ta sarja lõpus... Wink ) ning ta meeldis mulle hästi.
Samuti O'Brien, Odo, Bashir, Dax...ma kohe ei oskagi valida Very Happy. Ok, jääb Sisko siis. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Enterpirise´l on õigus, et meeskond on hästi kokku pandud.
Kuid mulle meeldis väga Worf tegelane. Ta on väga tihedalt seotud oma traditsioonide ja kohustustega kuigi paljud klingonlased seda ei väärinud. Teades teiste arvamust oli ta ikkagi oma eesmärkidest kinni pidanud ja edasi teinud seda mida õigeks pidas.
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group