Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 10x13 "The Road Not Taken"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
7%
 7%  [ 1 ]
9
7%
 7%  [ 1 ]
8
28%
 28%  [ 4 ]
7
42%
 42%  [ 6 ]
6
7%
 7%  [ 1 ]
5
7%
 7%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 14

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 7:39 pm    Teema: SG1 - 10x13 "The Road Not Taken" Vasta viitega

Kui eksperiment läheb aiataha satub Carter paralleel universumisse, kus Orid ründavad Maad ja USAs on kuulutatud sõjaseisukord.

Vaheepisood, mitte midagi pole juurde andnud. Rodney oli küll omas elemendis. Landry presidendina ei olnud eriti veenev... Tore oli näha vana kindral Hammondit üle pika aja... Mida Jack tegi siis vahepeal? Arvasin, et ta on ka olemas, aga polnudki...
Lõpus selgus, et SG1 pole peaaegu midagi teinud vahepeal, aga naljakas küll on tühja ruumiga rääkida Razz

Sisu eest 1 punkt, kuna paralleel universumite teema mulle ei meeldi mitte ohe
Näitlemise eest 3
Tehnilise poole pealt 2
Kokku: 6
Vaheepisood ja mitte väga põnev...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

Annan 6 punkti asemel 7, kuid ka mina leian, et tegemist ei olnud just kõige parema osaga.
Peamine probleem oli see, et seda paralleeluniversumi 'asja' on juba nii palju kordi tehtud. See ei ole lihtsalt enam huvitav. Esimene kord oli vist esimese hooaja lõpus, kui Daniel sattus paralleeluniversumisse!? tegelikult päästis osa ainult Amanda Tappingu näitlemisoskus ja head eriefektid (maa 'peitmine' Ori laevade eest). Igavamat tegelast SG-1 juhiks poleks suutnud välja mõelda. Lorne Atlantisest? Very Happy Razz Don Davist oli hea näha tagasi omas vanas rollis. McKay andis osale natuke koomilisust juurde, tmea ja Carteri vahelised vestlused on alati nauditavad. Muidu oli aga raske antud tegevusliini tõsiselt võtta, ega eriti ei huvita, mis selles alternatiivmaailmas juhtub, Carter nagunii episoodi lõpuks omas kodus tagasi. Smile


FLT, miks sul veel SGA 3x18 Submersioni kohta teemat üleval ei ole? Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:

FLT, miks sul veel SGA 3x18 Submersioni kohta teemat üleval ei ole? Very Happy


Iga asi omal ajal, hetkel vaatangi Razz
OTd veel, mul on päevad nii pikad, et ei jõua enam kõike teha, saan ainult siis kohe ära vaadata kui tööjuures olles asjad olemas on Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 1:52 pm    Teema: Vasta viitega

Alguses tundus mulle, et tegu on väga hea episoodiga, kuid peale seda, kui kogu lugu muutus põhimõtteliselt praeguse poliitilise olukorra allegooriaks, käis asi täiesti alla. Võib-olla on minu suust sellist hinnangut kummaline kuulda, sest tegelikult olen ma täiesti nõus, et demokraatlikud riigid (eriti üks suur) on võtnud vale kursi ja seda tuleks muuta, kuid häda on selles, et vaatamata lühikesele ajale on see temaatika juba kohutavalt äraleierdatud. Sellepärast jättis see episood nagu surnud hobuse peksmise mulje.
Mis-siis-kui stsenaariumid on muidugi üldiselt huvitavad, aga nende viga on see, et lõpptulemus on ju "tegeliku" loo jaoks siiski tähtsusetu ja samahästi oleks see võinud ka olemata olla. McKay ja Mitchell teistsugustes rollides olid küll siiski päris huvitavad ning kindlasti poleks uskunud, et McKay ja Carter on abielus olnud. Very Happy Kui nüüd Carter SGA järgmisel hooajal Atlantisele suundub, siis tekitab see päris huvitavaid mõtteid. Very Happy Aga võib-olla hoiab Carter temast nüüd meelega eemale, teades, mis ühes teises dimensioonis juhtunud oli.

Muidu oli siiski igati tore vaatamine, kasvõi alguses, kui Sam oli unustanud hoiatava sildi ukse peale kleepida ja Mitchell jõuvälja vastu minnes paraja laksu sai. Very Happy
Paralleeldimensiooni kõige paremaks osaks oli muidugi kindral Hammondi olemasolu - vanad head ajad tulid meelde, nagu polekski ta vahepeal ära olnud. Kindral Landry on temast ikkagi tunduvalt nõrgem tegelane, kuigi häda võib ka selles olla, et talle on minu meelest episoodides vähem ekraaniaega antud. Landry presidendina tuli natuke ootamatult ja ma nõustun FLT-ga, et ta ei ole päris seda tüüpi inimene.
Tore oli ka jälle Tähevärava parimat kosmoselaeva Prometheust näha, arvasin, et see laev on igaveseks kadunud. Cool

7 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 26, 2007 12:37 am    Teema: Vasta viitega

8 punkti.

Pean tunnistama, et vaatamata uute ideede nappusele ja suhteliselt etteaimatavale sisule, olin selle episoodiga päris rahul.
Mis põhiline, meile näidati ka ühte alternatiivi, kuidas asjad oleksid võinud minna, ning et igas univerumis ei ole kõigel hea lõpp. Meie univerum esindab lihtsalt sündmuste kulgemise ühte parimat varianti. Smile

Iseenesest mindi ju episoodis tegevusliiniga ka päris palju edasi, sest Carter teab nüüd võimalust, kuidas vajadusel tervet planeeti ära peita ning kahtlemata läheb seda teadmist tulevikus vaja (vähemalt loodaks, et seda episoodi ei unustata).

Suure plussi saab episood selle eest, et kindral Hammond taaskord mängu toodi. Teda oli rõõm näha, kuid tema kohalolu lisas loole ka veidi reaalsust, sest igas univerumis ei saagi samad inimesed mängus olla.
Landry muidugi ei olnud väga veenev president, kuid minu arust ei ole ta ka väga veenev kindral, nii et selles suhtes probleemi polnud. Very Happy

Huumor oli episoodis ka täitsa omal kohal, eriti muidugi McKay ja Carteri jutuajamised, mida on alati lõbus vaadata.

Mulle täitsa meeldis, midagi teistsugust vahelduseks. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
deimos
Lipnik


Liitunud: 28 Aug 2006
Postitusi: 21
Asukoht: põlva

PostitusPostitatud: Reede Jan 26, 2007 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Hakkasin mõtlema, kui Carter Maa "ära kaotas" siis loogiliselt võetuna oleks pidanud Kuu kes teab kuhu lendama. Sellest polnud juttu ainult:/
Landry asemel oleks võinud president O'Neill olla:)
Okei, võinuks temast vähemasti juttu olla.
Guest star'ina võinuks me näha Kawalsky't.

Suhteliselt save the world episood minu arust.
7punkti kuna Mitchelli osa oli hästi välja tulnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Samantha
Nooremleitnant


Liitunud: 24 Aug 2006
Postitusi: 43
Asukoht: Teisel pool

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti.
Oleks tahtnud Jacki näha. Või õigemini temast midagi kuulda n.ö. jutu sees. Hammondit oli hea üle pika aja jälle näha.
Mulle see episood meeldis, teema oli hea ning üldse, kõik Carteri-kesksed osad on suurepärased.

Cameron pikkade juustega meenutas õige pisut dr. Jacksoni. Razz

Aga nagu ka eespool mainiti, tuli mulle meelde episood "There But for The Grace of God", kus Daniel paralleeluniversumisse sattus.

Mina arvan, et tegu oli väga hea osaga. Alati ei pea põnev olema, et episood hea oleks; näitlemine oli tasemel, lugu oli tasemel, tänapäeva kapitalistliku USA näitamine paralleeluniversumis oli samuti tasemel.
Ükski oluline teema ei ole kunagi ära leierdatud.
_________________
The universe is vast and we are so small. There is only one thing we can truly control. -Oma-

Amanda Tapping and her fans support Hearing Dogs
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti minu poolt

Peamiselt paraleeluniversumi poliitilise olukorra tõttu, muidu suht jura osa, need paraleeluniversumi värgid pole mulle kunagi eriti pinget pakkunud.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mulle pole paralleelsed värgid kunagi peale läinud. seekordne oli siiski erand. Siin välditi paljusid tüüpolukordi. Ka on haruldane , et ameeriklased ise näitavad lääne "demokraatia" varjukülgi. Tekkis ainult kaks küsimust. Miks ei tundnud Sam huvi Jack 2-e saatuse vastu? Kas Orid tõesti peale planeedi kadumist jalga lasid? Mina oleks jätnud luure- või teaduslaeva kohale olukorda uurima. Ei usu, et varjestus (või mis iganes ) oleks nii kaua püsinud.
Nõus eelkõnelejatega , et vaheosa, aga hea selline.
10/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group