Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 3x13 "Taking a Break From All Your Worries"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
10%
 10%  [ 1 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
60%
 60%  [ 6 ]
6
10%
 10%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
10%
 10%  [ 1 ]
3
10%
 10%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 7:45 pm    Teema: nuBSG - 3x13 "Taking a Break From All Your Worries" Vasta viitega

Baltarit küsitletakse tema mineviku pärast. Kara ja Lee võitlevad oma tunnetega ja peavad otsustama, mis saab mõlema abieludest.

Jätan esialgu hindamata.
Üldiselt väga hea episood, Batlar pidi mõned asjad üles tunnistama, Roslin ja Adama teavad nüüd, kuidas Baltar ellu jäi ja et tal oli mingisugune suhe Kuuega.


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 1:24 am    Teema: Vasta viitega

4 punkti.

Minu arust oli tegu täiesti mõttetu episoodiga. Ma ei hakka siin isegi detailidesse laskuma ja välja tooma neid kohti, mis olid päris huvitavad, sest üldpilt oli suhteliselt masendav. Võibolla on mul nõrk kunstitunnetus, aga selliste episoodide vajadusest ma tõepoolest aru ei saa. Täielik ajaraisk, pidin ennast vaos hoidma, et mitte episoodi kiiresti lõpuni kerida.

Et näida veidi positiivsem, siis tooks ainsa plussina siiski välja väga hea näitlejatöö, mille eest ka need 4 punkti antud sai.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 3:23 am    Teema: Vasta viitega

Erinevalt eelkõnelejast pean mina seda jälle väga heaks osaks. Mitte küll parimaks, aga siiski heaks. Kuigi sisuliselt oli tegu järjekordse vaheosaga, ei olnud see siiski teiste sellistega võrreldes ei mõttetu ega ka igav. Oleks muidugi tahtnud, et vaatajatele oleks rohkem informatsiooni antud, aga see polnud eriline viga.
Baltari saatus on ka päris huvitav ning nagu selgus, hakatakse tema üle varsti kohut pidama. See tõotab kindlasti päris huvitav tulla, kuigi millegipärast tekkis mul siin kerge assotsiatsioon Saddam Husseini kohtuprotsessiga. Very Happy Et kas suudetakse tagada õigusemõistmise ausus ja õiglus, või on tegu lihtsalt näidisprotsessiga. See, kas Baltar üldse väärib mingit õiglust, on muidugi hoopis teine teema.
Suure plussina võib välja tuua ka selle, et nüüd peaks see kohutavalt tüütu Kara, Lee, Dualla ja Andersi armastuseteema lõpetatud olema. Very Happy Ja päris tore, et nii läks.

Polegi nagu eriti midagi öelda, panen siis 7 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 11:42 am    Teema: Vasta viitega

See osa kuidagi imes kohe enda sisseja jättis sellise imeliku tunde veel pikaks ajaks pärast vaatamist. Kuigi tegelikult BSG põhjustab seda minu puhul tihti. Ma ei oska öelda, millest see tuleb, aga BSG keerab vist just õiged nuppe kuskil mu sees. Aga päris maksimum ka polnud, sest see armastuslugu muutus juba pisut totraks ära. Infot ju siiski pisut sai... Nüüd peaks ikkagi suhteliselt kindel juba olema, et Baltar pole cylon. Aga kes siis on?

Mis puutub Saddami, siis Baltar tõesti meenutab oma habemega tõesti pisut Husseini ning läheb ju ka kohtu alla oma rahva vastu sooritatud kuritegude eest Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Elanus
Lipnik


Liitunud: 21 Dets 2006
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

Kunagi, kui siia foorumisse tulin teemasi lugema, siis lugesin, et BSG on väga hea seriaal. Hakkasin vaatama, ja esieses osas ei pidanud pettuma. Kuigi oli mõningaid puudusi. Nüüd, kui olen päris mitmeid osasi, see kaasa arvatud, pean tunnistama, et see sari justkui ei sära nii, nagu lootsin. Kui paari osa jooksul nüüd pinget ei tule, siis jätan selle vaatamise maha...

Selle osa eest aga annan 3 punkti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Vaadatav osa oli, tõsi küll mitte midagi erilist... 6 punni

Kuid kas ma olen ainus kelle tundub, et admiral Adama ja president Laura Roslini vahel ka hõõgub midagi, lõpu eel oli üks eriti hea sellele viitav koht, kus Laura Roslin tegi sellise tagasihoidliku lähenemis katse...

Ning see pull Baltari ümber võiks juba otsa lõppeda, see seeria küll ta uimastide vms mõju all arvas, et ei ole, aga tegelt see laiemas vaates ei anna meile eriti midagi... ehk kui saavad kohtu peetud hukkavad ta ära ja siis selge Smile ning see armastus lugu Lee Adama ja Starbucki vahel hakkab juba mõne korraliku mehiku seebi mõõtmeid võtma - suht igav teema minumeelest... rohkem võidakse pühenduda selle Maa teemale vms
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu ütlesin siis üldiselt väga hea episood, sest andis infot ja mul ei hakanud igav. Vaatasin seda küll suhteliselt rutakalt ja poole silmaga, aga ikkagi...

7 puntki andsin, see armulugu ei kõiguta eriti enam, Baltari tulevik on ikka palju huvitavam Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Elanus kirjutas:
Kunagi, kui siia foorumisse tulin teemasi lugema, siis lugesin, et BSG on väga hea seriaal. Hakkasin vaatama, ja esieses osas ei pidanud pettuma. Kuigi oli mõningaid puudusi. Nüüd, kui olen päris mitmeid osasi, see kaasa arvatud, pean tunnistama, et see sari justkui ei sära nii, nagu lootsin. Kui paari osa jooksul nüüd pinget ei tule, siis jätan selle vaatamise maha...

Selle osa eest aga annan 3 punkti.


Kuidas sellest nüüd täpsemalt aru saada... Hakkasid ikka algusest peale vaatama? BSG on minu arvates selline sari, mida saabki ainult õiges järjekorras osi vaadates nautida; aeg-ajalt suvalisi episoode vaadates ei teki tegelastega mingit sidet ja palju asju võib jääda arusaamatuks. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 10:27 am    Teema: Vasta viitega

7 punkti olid oma tõusud ja mõõnad, head üldmuljet ei jätnud, peamised punktid tulid tänu näitlejatööle. See armastuse nelinurk viskab mul kopa juba tõsiselt ette Evil or Very Mad
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulkesh
Nooremleitnant


Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 7 punkti ära, aga kui aus olla, siis olen eelkõnelejaga nõus: soovitaksin tungivalt tegijatel lõpetada see jant armukolm(neli?)nurga ümber.

Nn. piinamisstseenid olid huvitavad, aga on samuti ennast ammendanud - meenutame, et oleme juba näinud terveid episoode sellel teemal:
1) kuidas Starbuck Leobeni piinas
2) kuidas Admiral Cain #6-t piinas
3) kuidas Cavil Tigh-d piinas
4) kuidas cylonid Baltarit piinasid
ja nüüd siis
5) kuidas inimesed Baltarit piinasid

Oh jah ... kahjuks leidub veel küllalt läbiproovimata kombinatsioone. Kes järgmisena? 80ndatel oli selline tore band nagu "Men At Work" ja neil hitlugu "Who Can It Be Now". Selle eestikeelne versioon kõlab ka sobivalt: "Miks sa mind piinad?". Wink Brick wall
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group