Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 3x09 "Phantoms"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
8%
 8%  [ 1 ]
8
16%
 16%  [ 2 ]
7
16%
 16%  [ 2 ]
6
25%
 25%  [ 3 ]
5
16%
 16%  [ 2 ]
4
16%
 16%  [ 2 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 12

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 16, 2006 7:34 pm    Teema: SGA - 3x09 "Phantoms" Vasta viitega

Päästemissioonil olles satub Sheppardi meeskond Wraithi loodud seadme mõju alla.

Väsinud pea tõlgib hästi :d

Algus meenutas väga kohe Space: Above and Beyond'i, kus tulnukad inimeste peal mingit relva kasutasid, mis inimesed üksteist tapma ajendas.
Niipea kui Elizabeth ütles, et võta lisa mereväelased kaasa, olin kindel, et need mehed on surmamõistetud...
Poleks uskunud, et nn peatiimi liikmed pihta saavad... Iseenesest lisab natuke reaalsust.

Kena, et Kull-supersõdureid pole ära unustatud Razz
Sheppard oli "kahtlane"... Ta Afganistaanis olnud? Muidu kena, et Ronon selle UAV alla lasi Very Happy
Ronon (Taliban) vs Sheppard (Wraith) oli päris hea... ajaviide. Terve episood oli Space: Above and Beyondi moodi...




Sisu: 2 sest pole originaalne, vb SG jaoks küll, aga mitte minu meelest
Tehniline: 1, sest midagi väga erku pole olnud
Näitlemine: 3
Kokku: 6
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 4:29 pm    Teema: Vasta viitega

Panen 5 punkti.

Tegevust nagu oli, aga sisu oli kuidagi liiga tühi, tõelist mõtet selle episoodi taga ei olnud. Arvasin, et ehk suudab Atlantis seekord terve hooaja jooksul võrdlemisi põnevaid episoode pakkuda ja sellist tõelist venitamist ei tulegi, kuid tuleb tõdeda, et antud episood ei pakkunud midagi uut. Probleem on selles, et epioodi juures on raske leida positiivseid jooni. Ka negatiivset pole palju, kuid ühe suure miinusena võiks kindlasti välja tuua lõpu etteaimatavuse. Sisuliselt võis juba pärast seda, kui meeskond oli leidnud wraithide seadme, loo ise lõpuni mõelda.
Nii igav pole mul Stargate'i vaadates ammu olnud, isegi näitlejad ei säranud eriti millegagi (selles nö. mõttesegaduses, mis neid valdas, ei olnud eriti reaalsust, kuidagi võlts tundus).

Njah, ei oskagi rohkem öelda, suur pettumus. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle väga meeldis see osa. Very Happy Joe Flanigan mängis oma osa suurepäraselt.
Mul oli seda osa vaadates väga ehedalt meeles see kuidas kolonel Marshall Sumner (Robert Patrick) ütles Fordile et talle ei meeldi Sheppard kuna Sheppard ei jälgi reegleid. Nüüd siis teame milles asi oli.
Omalt poolt annan 7 punkti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Hmh, selle osa suurim viga oli tema nimi. See ütles juba kõik ette ära.

Tehniline:
Ilmselt selle osa parim külg - võttekohad olid nii metsas kui ka liivadüünidel, samuti näidati mõningaid vanu tegelasi, nagu juba mainitud supersõdurid.
2/3

Sisu:
Põhiprobleem oli selles, et see osa oli igav. Muidugi tuleb juurde ka see, et surma said muidugi kõik peale põhitiimi, Teyla, Tyr ja McKay said küll viga, kuid nende vigastused olid kerged.
1/4

Näitlemine:
No mis seal ikka, paras keskmine.
2/3

Kokku: 5
Päris jura ei olnud, seetõttu ka keskmine hinne, kuid üldiselt siiski väga mittemidagiütlev.Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ma olen siin juba varem liiga paljudele selle sarja osadele liigset kli¹eelisust ja pea olematut originaalsust ette heitnud, siis see episood ületas küll igasugused piirid. Nii räiget copy-paste tehnika kasutamist polegi vist varem kohanud. Kõik detailid, mis ühes tüüpilises osas peavad olema, olid ka olemas. Ausõna, tegu oleks nagu mingi viletsa fan-fictioniga.
Võõras planeet; mingi imelik fenomen, mis tekitab hallutsinatsioone ja paneb meie kangelased üksteist tapma (hea küll, seekord polnud tegu mingi viiruse või bakteriga, aga põhimõte jäi samaks); kolm ühenädalarollis sõjaväelast, kellest enamus surma saavad; üks, kes mingil imepärasel kombel kogu asja vastu immuune on ja lõpuks päeva päästab (seekord siis Teyla) ning last, but not least (ja ma ei väsi seda kordamast) üks häkker, kes võõra orgaanilise süsteemi oma läptopi USB-pordiga ühendab ja siis seda juhtida suudab.

Ja isegi kui ma suudaks mingil moel kõrvale vaadata sellest, et niisuguseid episoode on juba umbes tuhat tükki varem tehtud, ei saa kõrvale vaadata sellest, et seekordne osa oli lihtsalt igav. Midagi ootamatut ei toimunud ning need hallutsinatsioonid muutusid lõpuks lausa väsitavaks. Pähh.

4 punkti.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Võõras planeet; mingi imelik fenomen, mis tekitab hallutsinatsioone ja paneb meie kangelased üksteist tapma (hea küll, seekord polnud tegu mingi viiruse või bakteriga, aga põhimõte jäi samaks); kolm ühenädalarollis sõjaväelast, kellest enamus surma saavad; üks, kes mingil imepärasel kombel kogu asja vastu immuune on ja lõpuks päeva päästab (seekord siis Teyla) ning last, but not least (ja ma ei väsi seda kordamast) üks häkker, kes võõra orgaanilise süsteemi oma läptopi USB-pordiga ühendab ja siis seda juhtida suudab.

Ja isegi kui ma suudaks mingil moel kõrvale vaadata sellest, et niisuguseid episoode on juba umbes tuhat tükki varem tehtud...

Olen nõus tsiteeritud osaga shadowmani postitusest, kuid punkte panin kaks korda rohkem. Olin sunnitud vaatama asjaolude sunnil ca 3 tundi telenovelasid ja peale neid tundus ka see keskpärane klisheelik episood meistriteosena. Paningi 8 ära. Shocked
8/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group