Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sanctuary (2007 kevad, Stargate'i tegijatelt+Amanda Tapping)
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 9:54 pm    Teema: Sanctuary (2007 kevad, Stargate'i tegijatelt+Amanda Tapping) Vasta viitega

Mõtlesin, et võiks alustada teema siis sellise ulmesarja kohta nagu 'Sanctuary'. Tegemist on uue netiseriaaliga, sarja osi on võimalik vaadata ainult netist, ametlikult koduleheküljelt. Tegemist on aga täispikkade 40-minutiliste osadega, mida on võimalik vaadata ka väljaspool USA (paljud leheküljed piiravad netimaterjali ainult USAle). Peaosa täidab Amanda Tapping, kaasa teevad Christopher Heyerdahl (Halling Stargate Atlantise algusosades), Robin Dunne ja Emilie Ullerup (mängis paaris BSG 3. hooaja osas Casey ema). Mtmes osas on ka David Hewlett 'guest-star-.

Sisutuvustus:
Tsiteerin::
Stargate SG-1 co-star Amanda Tapping recently shared new details on her new online fantasy series, Sanctuary, in an appearance on Canada's morning show Urban Rush. Tapping will executive produce and play Dr. Helen Magnus on the pioneering new media series, set to debut on the Internet later this year.

"She's 157 [years old]," Tapping revealed of her own character on the show. "She's a doctor. She was one of the first doctors in the Royal College back in Victorian England. She was engaged to Jack the Ripper."

Magnus also has a daughter by Jack the Ripper. "The daughter's pretty cool," Tapping said. "She's kick-ass."

The show is set around a modern-day sanctuary established for all sorts of creatures and powerful beings. "Her father started this sanctuary, where he collects all these disparate creatures and the 'abnormals' from around the world. So anyone from werewolves to vampires ... they have to have some sort of skill, otherwise they're not interesting!"

"In our pilot we have a little boy, Alexi, who is from Chernobyl, who has a weird thing happen to him because of radioactivity."

Through Dr. Magnus's work with these creatures, Tapping said, she has been given the gift -- or perhaps the curse -- of immortality.

Sanctuary is now in production for a spring premiere on the Internet. The show is produced by Stage 3 Media, created by SG-1 writer Damian Kindler, directed by SG-1's Martin Wood, and executive produced by Tapping and N. John Smith.


Ja teises artiklis:
Tsiteerin::
An added bonus to an Internet-based viewing experience is, as Martin rejoiced, the fact that no content will be deleted. Sanctuary will not be bound to a certain number of minutes. Each show may vary depending on the length of the story they wish to tell. In essence, every product fans view will be a director's cut.

Four episodes are already on the table and will be available to any Internet user, regardless of national borders. If viewers are ever to see more, it is up to them to show support by watching.

Each episode is expected to be traditional TV-length, so one can anticipate a single show to be in the neighborhood of 40 minutes. What will make Sanctuary unique, however, is its interface. Fans should expect entertainment that is both enticing in story and completely revolutionary in viewing experience.


Täispikad artiklid www.gateworld.net
sarja kodulehekülg http://www.sanctuaryforall.com
Sanctuary 'teaser' on ka juba koduleheküljel üleval ja youtube'i kah pandud.
Amanda uue soenguga Very Happy Jään sarja ootama. Mis asjast arvate?


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

Amanda tundub kuidagi imelik pikkade juustega, talle ei lihtsalt ei sobi minu arvates. Ja kahtlaselt võlts tundub see soeng.

Aga sarja hakkan vist vaatama.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

Wink Väga tore. Pikkade juustega näeb Amanda lihtsalt harjumatu välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ma hakkan ka kindlasti vaatama, aga sarja kohta lugedes ja pilte vaadates ei julge ma küll öelda, et see mulle väga meeldima hakkaks. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Ma hakkan ka kindlasti vaatama, aga sarja kohta lugedes ja pilte vaadates ei julge ma küll öelda, et see mulle väga meeldima hakkaks. Very Happy


Ega ise ka päris kindel ei ole, et endalegi meeldib, vähemalt on tuttavad inimesed. Mulle pakuksid just huvi osad, mis keskenduvad Helen Magnuse minevikule ja arvestades tegelase minevikku ma arvan, et need osad tehakse Very Happy . Muideks, selles 'teaser'is pakub mulle huvi just see viimane lõik, kus Magnusel on käes relv, peas must kübar ja lokkis blondid juuksed, meenutus? Very Happy Leian, et see video sobiks üpris hästi sarja introks.
David Hewlett võiks olla Rappija Jack. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 14, 2007 8:29 am    Teema: Vasta viitega

Amanda meenutab natuke Torchwoodi ühte tegelast Gweni.

Vaatama hakkan igal juhul :p
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2007 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Nonii, nüüd siis natuke uut infot selgunud Gateworldist. Sari hakkab pihta mais ja pilootosa pikkuseks on 130 minutit (2h 10 min). Minu pettumuseks jagatakse see kaheksaks 15-minutiliseks veebiepisoodiks. Kui algseid uudiseid lugesin, siis jäi ikka mulje, et korraga näeme täispikkasid 40-minutilise episoode. Nüüd on aga kinnitatud et vist ga nädal näidatakse 15 minutit. Ka edasised 40-minutilised osad jagatakse 15-minutilsteks juppideks. Esimesed 8 veebiepisoodi (mis mnoodustavad 130-minutilise pilootosa) näidatakse siis 8 nädala jooksul maist juuni kuu lõpuni, 1 veebiepisood võib ka üle minna juulikuusse.
Olen natuke pettunud, ehk ootan iga kuu, kuni kõik veebiepisoodid on välja tulnud ja vaatan siis 45-minutilise osa korraga ära.

Gateworldi Artikkel (intevjuu Damien Kindleriga)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2007 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tekib küsimus kas need 15min "episoodid" suudavad eksisteerida eraldi? Igal asjal peab olema oma algus, keskpaik ja lõpp. Vaatajalt nõutakse väga head mälu.

Eks paistab kuidas kõik välja kukub.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2007 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Tekib küsimus kas need 15min "episoodid" suudavad eksisteerida eraldi? Igal asjal peab olema oma algus, keskpaik ja lõpp. Vaatajalt nõutakse väga head mälu.

Eks paistab kuidas kõik välja kukub.


Aga igaühel on ju võimalus eelnevad osad üle vaadata. Eks näeb mis saab, lihtsalt minu jaoks tõestasid BSG veebiepisoodid seda, et 10 minutiga ei jõua eriti midagi ära teha (kas 15 minutit saab olla plaju parem?).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

EIIII!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Esimesed 4 Sanctuary osa on tasuta aga hilisemate osade eest hakatakse inimestelt raha sisse pommima (mitte ainult downloadimise vaid ka leheküljelt vaatamise eest). Sarja kodulehekülge on uuendatud, nüdü siis on olemas foorum, downloads jne. Peab tegema ennast kasutajaks et ligi pääaseda. Arvata oligi et nii lihtsalt asjad ei käi. Paistab et mina igastahes seda sarja ei vaata sel juhul. üks osa on 15 minutit ja selle käest küsitaks emingi 3 dollarit?!!! Itunesis maksab mingi sarja üks 40-minutiline osa nii palju. Miks seda alguses ei mainitud. nad võivad ************ kerida!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

Väga kahju, kuigi arvata võib, et varem või hiljem saavad need osad kas ühel või teisel viisil ka tasuta nähtavaks. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, loota võib, terve lehekülg oli täis teksti mida EI TOHI nende tõmmatud episoodiega teha Very Happy , aga vast saab ikka ära vaadatud. Lihtsalt siis oleks saanud rohkem inimesi vaatama, oleks saanud hea arutelu teha, nüüd jälle ainult mingi 4-5 inimest arutavad siiń seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Apr 25, 2007 9:58 am    Teema: Vasta viitega

Esimene osa eetris esmaspäeval, 14. mail.

30. aprillil saab näha 5 minutit sarjast.

http://www.gateworld.net/news/2007/04/isanctuaryi_premiere_set_for_may.shtml
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 25, 2007 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

Normaalne Smile . Kuigi esimesed 4 veebiepisoodi on tasuta, siis ma ikkagi loodan, et keegi teeb neist korralikud avi faililaiendiga ripid. Mul on mingi jama hetkel, et Quicktime (.mov) failid resolutsiooniga, 480p, 720p ja 1080 p, mängivad läbi neti jukates, ka quicktime player ja classic windows media player mängivad samuti, ainult VLC playeriga saan korralikult vaadata. Arvuti vana ei ole, varem mängis ilusti, aga siis panin uued codecid peale ja enam tagasi ei saa tööle Confused .

Edit: Sain quicktime failid mängima. Very Happy Very Happy

Antud teksti põhjal võib vist järeldada, et esimesed kaheksa veebiepisoodi teevad ikkagi kokku esimese osa (ehk siis 8x15 min=120min). Pole paha, ikka korralik pilootosa nagu teistel sarjadel. Kahju ainult, et nii jube jupitamine. Võiksid siis juba korraga kõik välja lasta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2007 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

UUDISED: Käisin just sarja kodulehel ja esimene veebiepisood on üleval. Kahjuks ei saa seda vaadata leheküljelt, ainult trailerit on võimalik. Esiemst osa saab tõmmata, aga peab raha maksma (kuigi väga selgelt lubati et esimese nelja episood eest ei pea maksma), 2$. Nagu ma juba ütlesin, kui iTunes müüb sama raha eest 40-minutilise sarja osa, siis mitte mingil juhul neid episoode ostma. Masendav mida laguses lubatakse ja siis ikka tuleb välja et Evil or Very Mad Öehh, nõme lihtsalt!


EDIT: Tänu internetile sai ära nähtud siis nüüd esimene osa. Pean natuke seedima seda asja, hiljem ehk kommenteerin veidike.
Ma loodan, et USAs jagub ikka piisavalt inimesi, kes selle sarja eest ametlikult maksavad. Tänu netipiraatlusele mida paljud ära kasutavad (kaasarvatud mina) saab olema raske nende osade pealt raha teenida. Eks näeb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi tõesti ei vaatagi seda sarja?
Tuleb muidugi tunnistada, et väga tüütu on vaadata 15-20 minutit iga kahe nädala tagant.
Tegemist 120-minutilise pilootosaga mis on lõigatud 8-ks jupiks.

Esimesed 2 veebiepisoodi on juba väljas. Osade väljalaskmiskuupäevad:

Sanctuary - 1x01 - Pilot (webisode 03 ) - 11. juuni 2007
Sanctuary - 1x01 - Pilot (webisode 04 ) - 25. juuni 2007
Sanctuary - 1x01 - Pilot (webisode 05 ) - 09. juuli 2007
Sanctuary - 1x01 - Pilot (webisode 06 ) - 23. juuli 2007
Sanctuary - 1x01 - Pilot (webisode 07 ) - 06. august 2007
Sanctuary - 1x01 - Pilot (webisode 08 ) - 20. august 2007

Ametlik foorum: http://www.sanctuaryforall.com/forum/index.php
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 05, 2008 12:16 am    Teema: Vasta viitega

Paistab, et Sanctuary on ka telesse jõudnud. Esimene ja teine osa olid täna turul kättesaadavad... Wink
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2008 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

sai siis see niiöelda piloot asjale ära vaadatud ja tuleb tunnistada mulle täitsa meeldis asi.

et idee suht huvitav kuigi näitlemine ja effektid võibolla mõne koha pealt jätsid soovida.

kindlasti sari mida vaatama hakkan kui kunagi järgmised osad kah telesse tulevad...
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2008 7:55 am    Teema: Vasta viitega

Sain ka piloodi ära vaadatud ja ma päris vaimustuses ei ole, aga tundub, et tegemist võib olla ikkagi suhteliselt huvitava sarjaga, kui ta ei lähe ära a la Buffy'ks, sest viimane ei pakkunud mulle ikka üldsegi huvi. Aga efektid olid OK ja ka näitlemisele ei saa midagi ette heita, nii et pean ootama, mis edasi saama hakkab. Smile
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Weeb
Lipnik


Liitunud: 11 Apr 2007
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2008 5:54 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin 15 minutit seda sarja jättis suht külma tunnde!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group