Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 3x13 "Irresponsible"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
14%
 14%  [ 2 ]
8
21%
 21%  [ 3 ]
7
35%
 35%  [ 5 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
21%
 21%  [ 3 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
7%
 7%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 14

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 06, 2006 6:37 pm    Teema: SGA - 3x13 "Irresponsible" Vasta viitega

Meeskond avastab, et Lucius Lavin manipuleerib järgmisel planeedil inimestega kasutades Iidsete personaalkilpi

Mulle oli kohe alguses selge, et Sheppard hakkab ise "kangelaseks" ja kannab seda kilpi. Lucius mulle üleüldse ei meeldi, see "reid" mida ta gäng tegi oli ka väga pahasti välja kukkunud, vennad tulevad püssidega kohale ja siis peamees karjub "Kill him" ning mehed jooksevad kaigastega tapma? Reaalne? Tee mis tahad, aga ma arvan ikka, et püssilasud oleks paremad olnud. OK pärast Lucius seletas, et ta ei lubanud relvi laadida, et kartis, et inimesed viga saavad, aga ikkagi...
Jama, et Kolyale nii lõpp peale tehti... Vestern...
Sisu eest 1 punkti seega. Tehnilise poole pealt annan maksimumi, plahvatus ikka + kilbi effektid Razz
Näitlemise eest ka maksimumi ja lisapunkti ei saa, kokku seega tubli 7, ei saa õelda, et igav oli.


_________________
In the name of everything still holy to us


Viimati muutis seda FLT (Teis Jan 30, 2007 7:03 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 06, 2006 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Öehh, minu poolt tuleb ainult 5 punkti.
Vaadates hakkas mitmel korral üpriski igav. Kõik oli juba nagu varem nähtud. Lucius on tüütu tegelane ja see Geniide juht, kellega nad esimesest hooajast alates mässanud on, leidis oma otsa nii mõttetus osas. Ainuke, mis selle episoodi päästis oli huumor.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
deimos
Lipnik


Liitunud: 28 Aug 2006
Postitusi: 21
Asukoht: põlva

PostitusPostitatud: Nelj Dets 07, 2006 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Seda kilbivärgi aimasin ka juba ennem ära. 7p. selle eest, et Kolya maha lasti - temast oli mul juba väga villand saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 07, 2006 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Öehh, minu poolt tuleb ainult 5 punkti.
Vaadates hakkas mitmel korral üpriski igav. Kõik oli juba nagu varem nähtud. Lucius on tüütu tegelane ja see Geniide juht, kellega nad esimesest hooajast alates mässanud on, leidis oma otsa nii mõttetus osas. Ainuke, mis selle episoodi päästis oli huumor.


Täpselt minu mõtted ja hinnang!
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 07, 2006 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, ega minulgi midagi eriti lisada pole.

Eelmine Luciuse episood oli veel täitsa hea. Antud osa oli lihtsalt eelmisele nii sarnane ja puhas hooaja venitamine, seega kiidusõnade jagamine ei tule kõne alla.
Muidugi on Luciuse mängija väga hea näitleja ning kui episoodist midagi head otisda, siis oleks selleks kindlasti tema huumor.
Lõpp oli tõesti nagu western, aga eks see oligi tegijate eesmärk, eriti silmas pidades Sheppardi suitsevat relva. Very Happy
Koyla surm tundus aga ülimalt lihtne, võrreldes nende olukordadega, millest ta on enne eluga välja tulnud. Ei saa siiski öelda, et mul sellest tegelasest kahju oleks, ta oli lihtsalt liiga ära leierdatud ja ei pakkunud enam eriti pinget.

Iidsete kilbi kohta teeks ka ühe märkuse. Nimelt ei saanud McKay sarja alguses kilpi kandes süüa ja ei saanud seda ka eemaldada, kuid Lucius oli rahulikult välja mõelnud, kuidas seda kõike kilpi kandes teha. Laughing

5 punkti, eelnev episood oli nii mitu klassi kõrgem, et hõljus lausa pilvedes.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Dets 07, 2006 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

Olnud kuulnud, et selles osas saab jälle näha Luciust, lubasin endale, et panen sellele osale rohkem kui ühe punkti ainult sel juhul, kui Sheppard&Co ta eriti räigel kombel surnuks piinavad. Muidugi jah, sellist asja võib vaid parimatelt unenägudelt oodata, aga lootus sureb ju viimasena.

Tuleb küll tunnistada, et seekord ei olnud Lucius enam nii eemaletõukavalt vastik, kui oma eelmises episoodis, kuid midagi sümpaatset ega ka naljakat ma ikkagi temas leida ei suutnud. Aga see selleks, aitab temast
Väga käis närvidele seik, et jälle oli Sheppard see, kes kinnivõtmisest pääses ja siis vapralt teisi päästma läks. No tõsiselt, üle viskab juba, miks ei võiks mõnikord selles rollis olla näiteks Teyla või Tyr?
Ainsaks positiivseks elemendiks oli Kolya. Eriti meeldis mulle see, kui ta tahtis ühte meest maha lasta, aga siis relv ei töötanud ja Kolya rabeles ennast piinlikust olukorrast osavalt välja ning siis käskis ühel teisel tüübil relv ära parandada. Very Happy Loodan, et ta ikka surma ei saanud, loodetavasti oli tal mingi kuulivest seal all või päästeti ikka kuidagi ära. Tema ja Sheppardi vaheline vesterni-stiilis duell oli siiski päris leidlik.

Väike tehniline tähelepanek ka: tundus, et sellel planeedil elav tsivilisatsioon ei olnud just väga kõrgel arengutasemel, mistõttu torkas valusalt silma asfaltkate pargiteedel. Very Happy Isegi linnas olid munakivitänavad. Ja kui neil autosid pole, siis milleks asfaltteed?

Igatahes Luciust ma vihkan ja soovin, et Sheppard oleks hoopis tema Kolya asemel maha lasknud, nii et tuleb 3 punkti. Kolya eest. Ronon
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

Natukene hiline kommentaar, aga parem vist hilja kui mitte kunagi. Ise annaks küll episoodile 8, tavaline Atlantise episood. Kõik oli nii nagu ikka, sisu ja näitlemine, naljad jms. Vb hindan ma tõesti Atlantise keskmist episoodi liialt kõrgelt, kuid selles osas lihtsalt kvaliteedilangust ei olnud ning kõik oli nii nagu peab. Mõnus oli vaadata, igav ei hakanud, lõpp oli klassikaline. Kahju jah et Kolya maha lasti, kuid Kolya jälle esiletulek oleks hakanud juba vaikselt pinda käima.

8/10.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Täitsa huvitav kus see episood filmitud oli. Hooned nagu nukumajad, õitsvad jasmiinid - nagu paradiis.
Osa õnnetus oli, et ta ei suutnud absoluutselt millegagi üllatada. Ma olin valmis oma õhtuse võileiva panti panema, et see Iidsete kilp lähima poole tunni jooksul töötamise lõpetab.
Kolya surm ei pruugi veel lõplik olla. See renegaat, kes ta laiba (?) kohale kummardus oli imeliku näoga. Ja Sheppard ju ainult korra.
7/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group