Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Battlestar Galactica TV3
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

TV3 puhul (eriti kordustega) on suht lootusetu miskit korda ja süsteemi oodata... mäletan, et kuidas nad selle Buffy kordusega solberdasid... miski 3 või 4 hooaeg, alguses kolm osa nädalas, siis kaks ja siis jälle kolm jne.
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
andi
Kadett


Liitunud: 6 Aug 2006
Postitusi: 1
Asukoht: Keila, Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 9:08 am    Teema: Ootame, loodame Vasta viitega

Igastahes mina loodan et saame seda sarja sel kevadel TV3-s näha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 11:14 am    Teema: Vasta viitega

Ee, see jookseb ju praegu Shocked

edit: Minu paha, ei jooksegi...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Palju õnne rahvas...Teisipäevast jookseb J Ä L L E TV-3 s Knight Rider... Fire No mida fucki on vaja seda jälle näidata. Alles ta minuarust jooksis ja juba jälle. Mõne TV-3 bossile peaks vist Shooting pähe laskma...Hea meelega kordaks Tulnuka enimkasutatud sõnu siin, aga siis vist antaks modede poolt panniga... Twisted Evil
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Palju õnne rahvas...Teisipäevast jookseb J Ä L L E TV-3 s Knight Rider... Fire No mida fucki on vaja seda jälle näidata. Alles ta minuarust jooksis ja juba jälle. Mõne TV-3 bossile peaks vist Shooting pähe laskma...Hea meelega kordaks Tulnuka enimkasutatud sõnu siin, aga siis vist antaks modede poolt panniga... Twisted Evil

Ja muide Homsed uudised tv3 näitas ilusti lõpuni ning nüüd jälle algusest peale Very Happy
e: tegelt ma pole isegi kindel, kas näitasid lõpuni, igatahes paar päeva tagasi hakkasid jälle otsast peale seda jura eetrisse laskma Razz
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 2:31 am    Teema: Vasta viitega

See ei ole nüüd teemakohane väide, aga mehed... ja naised Wink - kas keegi on ära lugenud, mitu ringi on TV3 A-Rühma näidanud? Cool
Knight Rider ja Homsed Uudised on lapsekingades alles... esimest on ikka paar korda rohkem näidanud kui teist, aga see selleks.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Homseid uudiseid nägin ma kunagi ammu (90ndatel) ja alles hiljuti sain teada, et need jooksid taas, aga kas siis ka vahepeal on näidatud?
btw: ei tea telekava, sest pole teleri lähedal enne kella 7-8t õhtul Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Vaat just selliste jamade pärast ma televisiooni eriti ei armastagi ning eelistan filme vaadata endale sobival ajal...

Esiteks kipun ma sageli nö. maha magama miski sarja aja ning teiseks panevad telekanalid ka sageli ise pidurit...

Samas huvitab mind tõsimeeli, et kas Knight Rideril on tõesti mõni fänn... vähemasti, et kas sel sarjal on Eestis sedavõrd rajult fänne, et seda peaks ikka ja uuesti näitama..?

A-Team on vähemasti naljakas, kui palju järjest ei vaata.

*

Minuga on nõnda, et kui satun kogemata teleka ette ja sealt tuleb A-Team, siis 50% juhtumitel jään ma vaatama... Knight Rider (ja kasvõi homsed ajalehed) on filmid, mille puhul ma teleka kohe kinni panen...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 10:49 am    Teema: Vasta viitega

ma millegi parast väga ei usu, et bsg uuesti tv3-e jõuab.... neil ju mingil ajal oli seal neljapäeva õhtul ulmesarjade näitamine alguses oli taken (väga 5+) ja siis bsg.. alguses ju tv3 tegi bsg-le suht korralikult reklaami ka mingi 2-3 nädalat juba ennem kui see tuli kavasse, iga suurema reklaamipausi ajal näidati ja kiideti... aga siis kui olid neljapäeva õhtutel paar osa ära näidanud, tuli auk sisse ja siis hakkas olema sellel suht ebarealistlikul ajal mingi 2-3 vahel öösel reedel vastu laupäeva.... sellisel ajal ei sa väga reitingust rääkidagi ju enam

Ulmeguru kirjutas:

A-Team on vähemasti naljakas, kui palju järjest ei vaata.

*

Minuga on nõnda, et kui satun kogemata teleka ette ja sealt tuleb A-Team, siis 50% juhtumitel jään ma vaatama... Knight Rider (ja kasvõi homsed ajalehed) on filmid, mille puhul ma teleka kohe kinni panen...


njah seda kyll... A-team võib ka mingi 10 korda vaadata, osad on naguni enam vähem peas kõik... aga ta ikka selline fun Razz

ps, AirWolf võiks uuesti näitama hakkata!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group