Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Space Jockey?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 11:07 pm    Teema: Space Jockey? Vasta viitega

Mis te arvate kes Space Jockey on?
1. Versioon...

Space Jockey on eraldi intelligentne arenenud tulnuka liik. Nagu näha tal olid väga võimsad relvad. Järsku kuskil pääsesid Xenomorphid sinna ja tapsid kuidagi Space Jockey ära. Ja plantisid sinna oma Hived sisse. Kuna Space Jockey on surnud ei saanud keegi laeva juhtida. Niisiis sõitsid nad LV-426 sisse.

2. Versioon....

Space Jockey on mingisugune Xenomorphide jaoks loodud kosmose laeva juht vms.

Kuskil räägiti, et Space Jockeyse on ainult 2 tükki järgi jne. Aga seda ei tunnistata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

Pooldan esimest versiooni...teine tundub mõttetult keeruline hetkel Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Pooldan esimest versiooni...teine tundub mõttetult keeruline hetkel Very Happy


Paku ise ka:D... Mul veel palju mõtteid aga ei hakka praegu neid kirja panema...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

Nu ma enam-vähem nii olengi ise mõelnud, tõenäoliselt olid need mingid suvakad tulnukad, kes uurimishimus veidi valesse kohta sattusid Laughing .
Vbla ntx käisid mingi süstikuga pinnal ja siis mõni alien poetas ennast kaasa ja siis korraldasid seal laeva peal ühe lõbusa söömaaja, laev väljus kontrolli alt ja kukkus planeedile puruks.... Minu teooria siis Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 7:38 am    Teema: Vasta viitega

Mina pooldan samuti esimest versiooni ning siis ka Enterprise'i oma, kes pakkus välja, et need olid lihtsalt mingid halva õnnega tulnukad. Very Happy

Teine versioon on vist liiga keeruline, et tegijad seda mõelnud oleks. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Xenomorph
Kadett


Liitunud: 20 Jan 2005
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Nelj Jan 20, 2005 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

Minu kuuldud teooria, mis on minuarust päris tõenäoline(Alieni filmi teemast quoten enda teksti, ei hakka uuesti kirjutama).
Tsiteerin::
Space Jockeyd eksisteerisid miljoneid aastaid ennem inimesi.Nad olid meie galaktika valitsejad(loe: eliiit vennad).Ühesõnaga, neil oli mingisugune sõda omavahel või teise rassi vahel(ei mäleta täpselt) ja nad "tegid" xenomorphi, et saaks seda biorelvana kasutada.See jockeyde kosmoselaevavrakk, mis on LV-426 peal oli xenomorphide transport/cargo laev, mis pidi xenomorphid vaenlase territooriumi viima.Ja midagi läks laeval valesti ja nad crashisid.
Noh, niipalju olen mina kuulnud/lugenud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 6:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on asi nii, et miljardeid aastaid tagasi valitsesid suuremosasid planeete galaktikas Space jockeyd. Pole kindel kas nad lõid tulnukad ja tahtsid neid biorelvadena kasutada või nad leidsid nad kuskilt. Igastahes pääsesid tulnukad valla ja hävitasid suuremosad Jockeyd galaktikas. Universumi hakkasid valitsema Predatorid. Laev, mille Nostromo meeskond leidis oli 1 saadetis tulnukaid. Meeskond tõdes samuti et selle Jockey luud olid nagu väljapoole lõhkenud. Järelikult tuli temast tulnukas välja. tahaksin väga teade, et milline näeb välja alien, kes tuleb välja space jockeyst? Päris suur ma pakun.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

Xenomorphi teooria peakski kõige õigem olema. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group