Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 10x18 "Family Ties"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
9%
 9%  [ 1 ]
8
45%
 45%  [ 5 ]
7
9%
 9%  [ 1 ]
6
9%
 9%  [ 1 ]
5
9%
 9%  [ 1 ]
4
9%
 9%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
9%
 9%  [ 1 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 7:25 pm    Teema: SG1 - 10x18 "Family Ties" Vasta viitega

Vala isa, Jacek, kontakteerib SGCga, et vahetada informatsiooni varjupaiga vastu. Hiljem selgub, et ta on seotud Arkadiga

Vaatasin ise poole silmaga ja ei oska kommenteerida.


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 01, 2007 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

9/10 siis minu poolt ja see tuli kah lõpusteeni eest... Very Happy Vaene mees, ei suuda ettegi kujutada, kuda ta seal saalis ennast lõpuks tundis... Laughing Kõik muu oli aga nats lohisev selline vahepala ja eelmise seeria lahtisi otsi siluv osa.Rohkem oskagi midagi lisada...
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 01, 2007 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti.

Eks ta selline vaheosa ja venitamine oli, aga mul tegi tuju täitsa heaks. Eriti hea oli muidugi lõpp. Laughing

Nägime siis esimest korda Vala isa ning teda nähes pole tõepoolest ime miks Vala endale sellise "elukutse" oli valinud. Päris südamlik episood oli tegelikult. Võib öelda, et lugu oli liiga koomiliselt üles ehitatud, et seda tõsiselt võtta, aga oma sisu oli asjal minu arust täitsa olemas.
Kahtlemata sobis ka Landry naise liin teemaga hästi kokku ning nägime üle tüki aja natuke pikemalt ka Dr. Lami, kes on viimasel ajal minimaalselt ekraaniaega saanud.
Huvitav oli vaadata, et Landryl ja Jacekil polnud peaaegu midagi ühist, aga pereelu oli sisuliselt identne. Eks ta nii olegi, et teatud liiki suhted on samad, ükskõik kui erinevad ka inimesed poleks. Smile

See Jaffade liin oli selles episoodis siiski täiesti teisejärguline sisutäide, kuid kuna eesmärk oli teine, siis see väga ei häirinudki.

Muidugi mainiks ära ka veel väga hea näitlejatöö Jaceki osatäitja poolt, mitu korda pani muigama. Cool

Tore osa oli minu arust, ei saa kurta.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

7 punkti ja seegi peamiselt lõpu eest. Kommenteerida pole nagu eriliselt midagi, selline tavaline veidi kehvapoolsem osa.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

[the usual rant by Enterprise]Järjekordne vaheosa sarja viimase hooaja viimases pooles. Kõige hullem on see, et episoodis jäeti vahele mitu nädalat, mis tähendab, et hirmsas ja peatamatus Oride invasioonis Linnutee galaktikasse pole vahepeal mingeid arenguid toimunud või mis veel hullem, sellest jäeti lihtsalt rääkimata.[/the usual rant by Enterprise]

Ei saa siiski öelda, et see osa oleks olnud igav, aga mõjus igatahes üsna tähtsusetuna. Vala isa tegelane ei mõjunudki eriti humoorika, vaid pigem tüütuna ning hea, et ta minema läks, sest rohkem ma teda näha ei tahaks. Stseen, kus Landry Valat vaatama tuli ja tal isaga kontakti võtta soovitas, oli selle episoodi üldise tooni juures peaaegu liiga kena. Vähemalt Landry jaoks oli lõpp õnnelik, sest mina olin täiesti kindel, et kindral on restorani lootusetult hiljaks jäänud ja ta eksnaine on juba lahkunud. Very Happy

Parimad kohad olid muidugi lõpp (vaene Teal'c Hmmmm ) ja vahepeal see, kui Carteri suu läbi virutati jämeda malakaga Sci-Fi Channeli pihta - et Tähevärava-programmil pole enam rahastajate seas seda toetust, mis varem ja nad ei suuda mõista selle tähtsust. Very Happy

4 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2007 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti, lõpp oli väga hea
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2007 2:02 am    Teema: Vasta viitega

5 punkti. Eelkõige selle pärast, mida Enterprise juba mainis. Ei hakkaks ranti kordama.

Sellised ülepingutatult koomilis-tüütud tegelased nagu Jacek selles sarjas mulle üldiselt ei meeldi. Kahjuks meeldib sarja loojatele aga neid aeg-ajalt ikka välja mõelda. Nagu kasvõi see tüüp SGA paaris osas, kes kõigile meeldida üritas, või SG1-st see Wormhole X-Treme'i väljamõtleja. Jne jne jne (ärge pange tähele, mul on nimede peale halb mälu Razz).

Omamoodi huvitavad olid ainult need mitmed vihjed sarja katkestamise kohta ning muidugi lõpp. Aga varstilõppevalt sarjalt (tegu ju üle-eelviimase osaga FFS) oleks küll palju-palju paremat ja suurejoonelisemat episoodi oodanud. Fillerite aeg peaks ammu möödas olema.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2007 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Ei saa siiski öelda, et see osa oleks olnud igav, aga mõjus igatahes üsna tähtsusetuna. Vala isa tegelane ei mõjunudki eriti humoorika, vaid pigem tüütuna ning hea, et ta minema läks, sest rohkem ma teda näha ei tahaks.
Parimad kohad olid muidugi lõpp (vaene Teal'c :te)... .


Nõus ülal tsiteerituga. Neil on õnnestunud kosmosest Maale tuua igasuguseid tolasid, ja hea protsendiga. Minugi meelest oli see tüüp tüütu ning algusest peale oli selge , et vähemalt korra ta sealt baasist putku paneb.
Ja Teal`cist on muidugi kahju... . Very Happy
8/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group