Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TNG - 2x20 "The Emissary"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
40%
 40%  [ 2 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
40%
 40%  [ 2 ]
6
20%
 20%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 5

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 7:45 pm    Teema: TNG - 2x20 "The Emissary" Vasta viitega

Episood on eetris esmaspäeval, 9. aprillil 2007 kell 00:15 ETV's

"Erisaadik"
U.S.S. Enterprise võtab pardale Tähelaevastiku eriemissari K'Egleyri. Naine teavitab klingonite õhulaevast T'Ong, mille meeskond on kohe-kohe ärkamas sadakond aastat kestnud unest. Teadvusele tulnud klingonite esimene mõte on rünnata Föderatsiooni eelposti, kuna nende meelest ei ole ammune sõjategevus veel kaugeltki lõppenud. Kuna Enterprise'i meeskonda kuuluv Worf ja K'Egleyr olid aegu tagasi armastajapaar, palub Picard emissaril leida võimalus T'Ongi peatamiseks.



_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 10:35 am    Teema: Re: 2x20 "The Emissary" Vasta viitega

Tre,

Uskumatu! Üle pika, pika aja jälle üks tõsiselt hea TNG osa. Ma vaatasin seda algusest kuni lõpuni ja kordagi ei hakanud igav. Osa oli sisutihe, põnev, eriti meeldis just see, et valgustati naguke rohkem jälle klingonite elu.
Ja mis seal salata K'Egleyr oli ikka üks seksikas klingon (võite mind imelikuks pidada, khmm, mitte et ma seda poleks aga "damn she was hot"), mis siis, et pooleldi inimene ja ennast siiski inimeseks pidada rohkem tahtis. Nagu ma olen selline noriv tihti siis endagi imestuseks avastasin, et polegi millegi üle norida selle osa puhul. Annan enda jaoks üllatavalt kõrged 9 punkti.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt siis 7 punkti. Peab Equ'ga nõustuma, et oli tõesti huvitavam osa, kui siin mõned eelmised. Oli emotsioone ja ka sisu oli Ok. Tahaks siiski norida selle kallal, et unest ärganud klingoneid näidati minu arvates pealiskaudselt ja vähe - paar lasku Enterprise'i pihta ja kõik... mage.

Aga K'Egleyr oli tõesti klingoni kohta kaunis. Võiks ju ära mainida ka Torrese Voyagerilt, kes oli ka pool inimene, pool klingon ja täitsa Angel
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 20, 2007 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti! Cool

Tuleb tõdeda, et see oli üks esimesi episoode TNG sarjast, mis mul esimest korda vaadates tõsiselt sarja vastu huvi tekitama hakkas. Alustasin tookord suuremat vaatamist teisest hooajast ning tegin seda pigem tavalise meelelahutuse pärast. Siiski sellised episoodid, nagu "The Emissary" hakkasid minu suhtumist sarja vaikselt muutma ning vahepeal pidasin seda üldse parimaks Treki sarjaks (nüüdseks on küll arvamus muutunud).

Nüüd siis asja juurde.
Mis mulle selle episoodi juures eelkõige meeldis, oli tõeline TNG atmosfäär oma parimal kujul. Ok, kosmosestseenid olid veidikese magedad ja kohati meenutas episood ikkagi kahe esimese hooaja tagasihoidlikumat stiili, kuid nii sisu kui näitlejapoolse teostuse poolest, oli tegu tippepisoodiga. Esiteks saime taaskord paremini tuttavaks Worf'iga, kes oli nagu vahepeal unarusse jäetud ning lisaks õppisime juurde nii mõndagi klingonite traditsioonidest, millest teise hooaja lõpuks me just väga palju ei teadnud. Razz

K'Egleyri oli muidugi väga huvitav tegelane. Tegu oli siis esimese klingoni/inimese seguga Treki ajaloos ning tuleb nõustuda eelkõnelejatega, et valik oli väga õnnestunud nii välimuse kui ka tegelase olemuse poolest. K'Egleyri sisevõitlus kahe maailma vahel oli ülihästi välja toodud. Kuna tegu oli klingonitega, siis oli ka tema suhe Worfiga cheesyst kaugel ning andis episoodile kõvasti juurde. Õnneks kohtume K'Egleyriga tulevikus veelgi. Wink

Pikast unest üles ärganud klingonite lugu jäi võibolla tõepoolest liigagi tahaplaanile, kuid samas teema sobis episoodi peateemaga hästi kokku ning aitas seda sobival määral võimendada. Ehk oleks aidanud kaasa see, kui episood oleks 5 minutit pikem olnud. Smile

Juba osa algus oli paljulubav, seda kaardimängu oli lausa lust vaadata. Cool

Muidugi pean tunnistama, et hilisemates hooaegades tuleb kordi paremaid episoode, kuid olen samas veendunud, et see üritus teise hooaja lõpuosas väärib igal juhul tunnustust.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group