Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kes teist tegeleb kirjutamisega?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 10:01 pm    Teema: Kes teist tegeleb kirjutamisega? Vasta viitega

Mind huvitaks, et kas siin on inimesi, kes ise ulmet kirjutavad?

Selles alafoorumis ei ole keegi postitanud ning oleks huvitav teada, kas sellise asjaga inimesed tegelevad või mitte. Smile

Tunnistan, et olen ise päris mitu korda proovinud, kuid pole veel hetkel eriti kaugele jõudnud. Razz
Ehk tulevikus, kui rohkem aega tekib, üritan uuesti. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Soobel
Nooremleitnant


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 10:03 pm    Teema: Vasta viitega

Olen kirjutanud küll, aga praegu on see asi üsna algelises staadiumis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

Sama jutt, mis kahelt eelmiselt postitajalt Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Soobel
Nooremleitnant


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 10:21 pm    Teema: Vasta viitega

Aga siis tuleb kännu tagant minema saada, alustada jutu saatmisest "Algernoni". Seal on viimasel ajal küll toimetus pirtsakaks muutunud, ent kui piisavalt huvi üles näidata, siis peale sõimu stiilis "toimetus kirjatüki ja kirjanduse vahel seost ei näinud" võib saada ka asjalikku nõu. Pealegi halatakse viimasel ajal Eesti ulme madalseisust...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

No kirjutan küll miskit, peas on asi juba valmis, aga paberil(loe arvuti kõvakettal) on ainult mõned leheküljed. Ei ole aega, ega viitsimist.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 12:06 am    Teema: Vasta viitega

Ise ka ikka tegelen kirjutamisega, tõsi küll, olen täielik võhik ja kirjandus ja isegi EESTI KEEL on koolis väga nigelas seisus. Algaja.
Olen kirjutanud, koolis vahetundide ajal ikka kriban vahest, seetõttu mul eriti midagi näidata polegi, sest enamik asjadest on poolik ja kuskil vihikulehtede vahel.
Tegelikult olen ma natukene rohkem kirjutanud skripte igasugustele mängu-projektidele, kuid need on antud projektide jaoks liiga mahukad ja nigelad olnud.
Lisaks on mul 1 väga lühike filmiskript mida ma lõpetan juba pool aastat ja mis pidi ka muuseas teoks saama amatöörlikul tasemel. Eks näis, võibolla kunagi NAFFil näeb isegi, kuid vaevalt. Isegi amatöörlikule tasemele on see liiga keeruline, nõuab natuke pingutust eriefektide monteerimise osas, eksperimentaalulme noh.

Siiski saab kirjanikuannet parandada kasvõi siin. RPG foorumis on paar head teemat rollimängudega mis põhinevad kirjutamisel, minge ja võtke osa! Saab lõbus ja huvitav olema! Sinna tuleks mitu korda päevas ikka kirjutada, miks see ometi seisab?

Samuti on olemas selline koht, nagu seda on http://www.poogen.ee -- eks minge ja uurige! Seal olen näinud ikka väga head ulmet ka. Minule meeldis näiteks "Hegemoonia".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

Vend kirjutab Star Wars i uut... topelttriloogiat...X, XI ja XII osad ja VII, VIII ja IX. Valmis(peaaegu) on X osa(nagu ka originaal, alustades keskelt). 47 vihikulehekülge+väga palju asju vihikute kaante peal+palju asju veel lisamata ja lõpp on natuke liiga lühike. VII-IX osad tulevad Mängu Jedi Knights: Jedi Academy järgi, kus tegelasteks Jedi Master(?) Kyle Katarn, ja padawanid Jaden Korr ja Rosh Penin. Räägib nende treenimisest(mängus sai Jaden juba Jedi Knight iks. Kui ta arvutisse kirjutab siis küllap annab ta ka siin sellest teada ja riputab selle kuhugi üles.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ise olen natuke kirjutanud midagi vast kokku. Aga ideid on palju tulnud Very Happy.

Ega vast varsti peab võtma asja kätte ning kätt hakkama harjutama Very Happy

Raske on millegagi originaalsega välja tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Vend kirjutab Star Wars i uut... topelttriloogiat...X, XI ja XII osad ja VII, VIII ja IX. Valmis(peaaegu) on X osa(nagu ka originaal, alustades keskelt). 47 vihikulehekülge+väga palju asju vihikute kaante peal+palju asju veel lisamata ja lõpp on natuke liiga lühike. VII-IX osad tulevad Mängu Jedi Knights: Jedi Academy järgi, kus tegelasteks Jedi Master(?) Kyle Katarn, ja padawanid Jaden Korr ja Rosh Penin. Räägib nende treenimisest(mängus sai Jaden juba Jedi Knight iks. Kui ta arvutisse kirjutab siis küllap annab ta ka siin sellest teada ja riputab selle kuhugi üles.
ee... klassivennaga peaaegu võistleme... tema teeb Space Wars'i. plaanis on ka 6 osa kirjutada, kuid ei tea millised need tulevad... niipalju kui mina olen seda näinud, on see olevikus, mina vormis ja kuna ta on ka suur HP fänn, on tal ka seal oma draakon. esimene raamat räägib tema treeningutest Jedi akadeemias ja muu lugu on kah starwarsi universumil põhinev.
Minu 3 esimest osa on Jedi Outcasti ja Jedi Academy segu kusjuures viimases mängus saab suurem osa asju ise kujundada ja mina teen nii, nagu ma 1. korda mängisin. Meie mõlema lood on inglise keeles ja kui valmis, tõlgime eesti keelde.

On veel olnud plaan teha 3osaline film klassikaaslastega, aga projekt on juba mitu korda seisma jäänud. kaks scripti on tehtud, inimesed koos, võtteplatsid valmis ja kostüümid ja rekvisiidid kah...mis puudub on raha ja aeg Laughing *nii siis lood siin pool sood*
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

Muide, neid Star Wars'ide filmidel põhinevaid raamatuid on tehtud väga palju Very Happy. Endal ka arvutis olemas 150 leheküljelised tekstid notepadi formaadis.

Parem oleks teha raamat Vana Republic'u ajal.

Aga jah, ootan väga su fänni fiktsiooni, ning edu ja jaksu sulle Very Happy.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Veab teil, teil on kellega ulmeasju arutada ja ideid vahetada. Minul pole aga kellegagi mõtiskleda, venda hvitavad teised asjad, klassikaaslasi huvitavad teised asjad, kõiki huvitavad teised asjad. Mina olen üksi Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Soobel
Nooremleitnant


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

Soobel kergitab oma saba ise:
http://www.obs.ee/cgi-bin/Zope.cgi/docs/ROOT/Algernon/Search/Search/docShowArt?artid=932&type=news_item

Seni parim ja viimistletuim teos.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

hetkel kirjutan aga see pole eriti ulme vv
rääkivad muumiad;
pegasus;
peategelased
sarvedega inimene jne
ei usu et sellest mingit sotti saab
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 6:13 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Veab teil, teil on kellega ulmeasju arutada ja ideid vahetada. Minul pole aga kellegagi mõtiskleda, venda hvitavad teised asjad, klassikaaslasi huvitavad teised asjad, kõiki huvitavad teised asjad. Mina olen üksi Wink


Sul oleme ju Meie

Aga kui sa mõtled selle al mind koos vennagaa, siis ainuke asi ulmega seoses millest temaga rääkida saab ongi SW. Ja HP(kui ulme see nüüd on...). Aga suurem osa asjadest mida ma SWst tean olen temalt teada saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2005 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Kirjutan väga palju. Pea iga päev tuleb midagi uut. Viimasel ajal, üllatus-üllatus, olen hakanud ulmet kirjutama. Mitte küll fänniloomingut, seda ei ole kunagi kirjutanud ega isegi proovinud kirjutada.
Inspitatsioonipuhangud on aga nii äkilised, et vahel võin järjest mitu tundi kirjutada. Siis loen teksti rahulikumas meeleolus üle ja parandan ja korrigeerin.
Kõige pikem asi, mille ma üldse kokku olen kirjutanud, oli pea 120 lehekülge pikk. Jäi aga kuidagi vanasse arvutisse... Crying or Very sad
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2005 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

120 lehekülge? Päris hea Very Happy. Sa võiksid interneti üles panna ning lingi siia toppida. Very Happy.

Milline Ulme see on? Kus tegevus toimub? Ja millal?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2005 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tegevus toimub ikka päris kauges tulevikus- aastal 3000 umbes. Tegevus ise... Põhiliselt oli see kavandatud nii, et eksisteerib ka teisi (antud juhul üliintelligentseid) eluvorme universumis, millest inimesed lõpuks teada saavad. See ei ole mingis tulnukad vallutavad Maa ja tahavad kõik maha tappa stiilis, pigem uurin erinevusi, mis lahutavad kahte nii erinevat liiki. Puhas ilukirjandus loomulikult ja kirjutatud lihtsas keeles. Sellegi poolest... Nagu ma enne mainisin, jäi üle poole sellest vanasse arvutisse. Ma ei kujuta ette, kuidas ma sain selle nii ära unustada või maha jätta. Vana arvuti ise on juba ammu osadeks... Veidi mul on aga alles. Algus ja keskelt paar peatükki. Kavatsen selle projekti uuesti üles võtta ja kõik puudujäägid tasa teha, äkki isegi midagi tuleb Wink
Muuseas, aitäh, et huvi tundsid Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2005 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Aga katsu vana arvuti kõvaketas uuega ühendada ja saadki kätte...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2005 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

Pole mitte ühtki osa alles, isegi kõvaketast mitte. Mul pole õrna aimugi, kus see praegu olla võib või kas see üldse alles on.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lost_Soul
Kadett


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 4
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

ei tegelt on se kirjutamine üks jube asi.. ses suhtes kui kribad ja kogu see staff siis mingi nõmeda asja tõttu kustub... ja ise..hmm..ei suuda kirjutada, mitte ei oskaks vms.. lihtsalt ei saa..ei suuda kribada tõsist ulmet....eii...peab ikka juba teisel lehel kõik ää rikkuma, sest kuhu jääb lepatriinu välimusega olend kes tõstab mässu...ja ühesõnaga tuleb kokku mingi ajuvaba huumori jutustus..nagu ka kunagi 9. klassi lõpukirjandis, päris müst teema oli, hea et 2 ei saanud, sest jutus uppus kool ära jne.. jne..

ei aga samas...kui mõned kribavad, miks mitte teha nii nagu mul mõned tuttavad, sealhulgas ka ise...kribame, ütleks siis veerand vihiku lehest (arvutis), saadame teisele..tema jätkab sama palju ja teeb sama.. hetkel 7 kirjutajat ja järg taas minu...ja tekst on suht pikk juba...just see on kõige parem kui keegi mõtleb kaval olla jätab pooleli mingil horrorstseenil ja teine jätkab millegi taolisega et nn. horrorstseen paisatakse segi ja tehakse jälle huumoriks...
_________________
I Can see what you see not, when you turn they will be gone...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group