Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Dead Zone

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Püh Jan 07, 2007 11:00 pm    Teema: The Dead Zone Vasta viitega

Pildimängust jäi mulle silma, et Stephen Kingi romaanist on lisaks filmile ka samanimeline seriaal tehtud. Ma sain sellest alles pildimängu käigus teada... Smile

On seda keegi näinud?

Tasub vaadata?

Põhiküsimus on hoopis tegelikult selles, et ma hästi ei kujuta ette, et kuidas saab ühest mõõduka tüsedusega romaanist teha sedavõrd pika seriaali.

Einoh, kõike saab, aga siiski... kuues hooaeg juba..?
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Jan 07, 2007 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olin see, kes selle pildi sinna pani, kuid kahjuks ma seda sarja ise näinud ei ole. Lihtsalt huvi pärast sai millalgi paar esimest osa hangitud, aga vaatamiseni ma siiani veel jõudnud ei ole.

Ma kujutan ette, et raamatust on laenatud lihtsalt põhiidee ja siis selle najale hulk 45-minutilisi lugusid tehtud... nagu ikka selliste sarjade puhul asi käib. Raamatuga väga tihedaid sidemeid vist oodata ei maksa.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 1:02 am    Teema: Vasta viitega

Romaani pole küll lugenud, aga sarja kaks esimest osa vaatasin ära. Mulle igatahes meeldis; tundus, et on hästi kirjutatud ning näitlejad samuti päris hästi valitud. Hoolimata suhteliselt rahulikust ja aeglasest ülesehitusest ei hakanud kordagi igav ega tekkinud tunnet, et võiks edasi kerida. Ühesõnaga - kvaliteetne tundus. Vaatan kindlasti edasi ka. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka piloodi ära. Kuigi tegemist paistab olevat üsna tavalisevõitu sarjaga, siis miski selles suutis ikkagi tekitada tahtmise seda edasi vaadata. Ilmselt just see, mida Enterprise'gi mainis, et teostus oli korralik ja näitlejad head. Tegelaskujud suutsid endale kaasa elama/tundma panna - seda sageli sarjade pilootosad ei suuda.

Üldiselt paistab päris vaadatav sari olevat, pilootosale paneks 9 punkti. Ilmselt vaatan ka seda sarja edasi... kas just kohe, aga millalgi kindlasti. Vähemalt üritan. Kuigi minu vaatamistempo on üsna nigel ning maailmas on neid sarju ju niivõrd palju tehtud, mida vaadata võiks. Mul on hulk paremat kraamigi nägemata - kasvõi Babylon 5, mis siiani kusagil kolmanda hooaja juures pooleli.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Mai 07, 2007 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Esimene hooaeg on nüüd nähtud ja igal juhul julgen seda soovitada. Järgnevate hooaegade kohta ei paista arvamused küll nii positiivsed olema, nii et terve sarja kohta igaks juhuks midagi ei ütle veel. Very Happy
Palju kommenteerida ei oska, kuid tegelased on olnud head ja lood põnevad ning nagu juba varem ütlesin, paistab asi väga kvaliteetne. Loodan, et hiljem tase väga palju alla ei käi.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group