Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mäng, mida hetkel mängid...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
turgon
Lipnik


Liitunud: 30 Nov 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 1:41 pm    Teema: Vasta viitega

Pole vägaväga tükk aega siiakanti sattunud.

Praegu peamänguks Command & Conquer 3: Tiberium Wars millega vaheldumisi Quake 4 ning Guilty Gear X2.

Tiberium on suht hea, Scrin vb natukene liiga tugevaks tehtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin just Star Wars: Knights of the Old Republic II. Mitte midagi uut gameplay's(st väga sarnane esimesele osale), aga uued tegelased, sündmused, maailmad ja dialoogid pakkusid ikkagi lõbu.

Võtsin ka ette Broken Sword 3: Sleeping Dragon'i. Liikumissüsteem on siiamaani väga kohmakas, mulle istus 2D rohkem aga sellegipoolest niipalju kui mänginud tundub story huvitav! Ja dialoogid meeldivad ka, niiet pole hullu midagi.

Vahepeal madistan ka S.T.A.L.K.E.R'is, kuigi vaenlaste korduv respawn ajab hullu moodi närvi. Eriti seal Garbage tsoonis, kus olin peaaegu ümber piiratud, hea et pääsesin.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
DarthAnubis
Leitnant


Liitunud: 1 Apr 2007
Postitusi: 62
Asukoht: Galaktika tumedaimad kohad

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

SilverFall - omapärane, aga pagana palju röövib ruumi kõvakettal - olemuselt nagu meenutab natuke Diablot...

sai süvenetud ka mängu Star Wars Galaxies - aga rsk see ajas närvi ja eriti kui mingi jorss midagi tegi nii, et ei saa enam kasutada oma hõljukit - kogu aeg õhku lendab ja arusaamatud missioonid kohati - aru ei saa kuhu siis minema pead ja kust kellegi üles leiad Sad
_________________
Feel the power of the dark side!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Real Life, kuigi ka seda on vähe pelatud Sad
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
DarthAnubis
Leitnant


Liitunud: 1 Apr 2007
Postitusi: 62
Asukoht: Galaktika tumedaimad kohad

PostitusPostitatud: Kolm Mai 23, 2007 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

nõndaks sai stockholmist siis hangitud Star Wars Knights of The Old Republic.... hmmm ja läbi mängisin ta kah.... aga pagan - mõte oli läbi mängida kui sith, et siis kõik otsused teha julmad ja vastavalt teenida dark side punkte - .... aga hmmmm.... lõppude lõpuks olenemata eelnevaist otsuśtest - ikkagi Vabariigi päästsid Evil or Very Mad ja pälvisid mingi Hero tiitli Sad
_________________
Feel the power of the dark side!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Nelj Mai 24, 2007 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Age of Empires

Miskipärast tuli taas tahtmine mängida...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 24, 2007 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Starcraft, itaalia keelne :d
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Weeb
Lipnik


Liitunud: 11 Apr 2007
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Starcraft, itaalia keelne :d


Kas esimene või teine?Esimene on mul inglise keelne.Mängu vahest kui igav on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

Weeb kirjutas:
FLT kirjutas:
Starcraft, itaalia keelne :d


Kas esimene või teine?Esimene on mul inglise keelne.Mängu vahest kui igav on.


Teine pole väljaski ju, alles anti teada, et tuleb.

Kui mõtlesid teise all Brood War-i, siis mängin praegu originaali kampaaniat, hiljem võtab Brood Wari kampaania ette.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Juun 09, 2007 2:39 am    Teema: Vasta viitega

Viimasel ajal olen jälle rohkem mängima hakanud, mõne aja eest lõpetasin GTA: San Andrease, kus sain 100% ilma igasuguste koodideta (Ma tean küll, et see pole mingi eriline saavutus, lihtsalt tahtsin öelda. Very Happy Kuigi ma tunnistan, et mõningail juhtudel kasutasin mõneti ebakonventsionaalseid võtteid Very Happy), kuid hetkel siis käsil sellised mängud nagu:

1) Far Cry
Mõne aasta vanune kuulus hittmäng, mille leidsin päris soodsa hinnaga (~145 eeku) ning ostsin pikemalt mõtlemata ära. Kuigi ma ei saa seda päris tippseadetega mängida, on siiski minu arvates tegu väga hea ja visuaalselt väga lummava mänguga. Vähemalt minu jaoks on see mäng ka hämmastavalt keeruline - mõtlesin, et proovin alguses easy-leveliga, et tunne kätte saada ja natuke liikumist ning taktikat õppida, kuid mis selgus, oli see, et isegi easy-tase oli kõige raskem mäng, mida ma mänginud olen. Laughing Umbes 3/4 mängust hetkel läbi.

2) GTA: Vice City
Üle pika aja võtsin jälle käsile ja tahaks seekord ilma pettuseta 100%-ni jõuda. Very Happy Pean seda endiselt väga heaks mänguks. Näiteks võrreldes järglase San Andreasega on seal küll võimalusi vähem, aga mäng ise tundub kuidagi lihvitum ja läbimõeldum. San Andrease puhul jäi päris tihti mulje, et tegu ei olnud päris valmis tootega, vaid mänguga, millest oli valmis kuskil 80-90%. Lihtsalt mõned objektid olid natuke liiga loogilistes kohtades ja neisse oli pandud natuke liiga palju tööd ja vaeva, et need mängus eneses täiesti kasutud oleksid.

3) Just Cause
Sain sünnipäevaks. Cool Tundub väga lahe mäng, kuigi olen jõudnud sellega alles väga pinnapealset tutvust teha. Kui rohkem mänginud olen, eks siis raporteerin jälle.

4) True Crime: Streets of LA
Nagu näha, meeldivad mulle GTA-stiilis mängud. Very Happy Ka selle sain sünnipäevaks. Cool Eriti palju pole veel mängida jõudnud, aga story tundub päris huvitav. Ainuke asi, mis häirib, on sõidukite liikumine - kuidagi liiga ebareaalne; kohati liiga tundlik ja siis jälle tundetu.

5) V-Rally 3
Polnud enam ammu ühtegi rallimängu ostnud, nii et otsustasin selle kasuks. Päris põnev on oma karjääri tegemine. Kahjuks pole ka selle mänguga eriti kaugele jõudnud. Razz


Jajah, ma tean, et need pole mingid eriti uued asjad, aga minu käsutuses olev riistvara pole lihtsalt piisavalt võimas kõige uuemate mängude jaoks. Very Happy


-------------------------------
Miks ma sellisel kellaajal üleval olen? Üritasin kaks tundi magama jääda, aga ei õnnestunud, sest esiteks on kohutavalt palav, teiseks aga, et akent lahti tehes hakkab sisse kostma mingi tundmatust allikast tulenev tohutu diskotümps, mis ka üldse magada ei lase. Nüüd tõin kapist pudeli õlut ja loodan, et äkki aitab see lõpuks und leida. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Balian
Kadett


Liitunud: 17 Juun 2007
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Püh Juun 17, 2007 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

Head mängud omapärase ja laheda storyga:

F.E.A.R ja selle expansion pack.

Dark Messiah: Might and Magic (Might and Magicu mängijate kahjuks on see et see ei ole free roaming rpg aga graafika ja story on lihtsalt suurepärane)

FarCry

TES: Morrowindi kõik osad

TES: Oblivion IV (Story on suurepärane. Paljud kuulsad näitlejad on oma hääled sinna andnud nagu Sean Penn, Patrick Stewart jne. Ja mängu graafika on imetlusväärne)

TES: Knights of the Nine IV (Oblivion esimene expansion)

TES: Shivering Isles (Oblivioni teine expansion pack)

Max Payne

Max Payne: The Fall of Max Payne (Esimene mäng mis on tõeliselt dramaatiline oma story poolest mida olen mänginud third person shooterina)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 17, 2007 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Hetkel on Star Trek: Legacy tagaplaanile jäänud ja millalgi peab ka selle vea ära parandama. Kuna jäin ühe koha peal toppama ja see võttis mul tohutult aega ära, siis jätsin selle sinna paika. Võibolla mõne ajane pea tuulutus on uusi mõtteid toonud, kuidas edasi saada.

Käsil on veel selline hitt-teos nagu GRAW (Ghost Recon: Advanced Warfighter) - tundub selline mõnus strateegiline FPS olema.

Rallist on praegu käsil TOCA 3 ja ulmest veel NEXUS - The Jupiter Incident, mis on oma sisult väga kaasahaarav ja imeilusa graafikaga. Cool
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

EVE Online on viimased pool aastat olnud nagu ainuke mäng mida mängida viitsind olen...
Vahepeal harva ikka Neverwinter nightsi kah... Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kain
Laevastikuadmiral


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 318

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 9:31 pm    Teema: Vasta viitega

"Rome - Total War " sisustab hetkel mu vabasi hetki ( 6 korda vist juba viimaste aastate jooksul Embarassed )
_________________
If hope is the engine of soul,
Then duty is the navigator...
And love is the fuel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
V
Kapten


Liitunud: 26 Mai 2007
Postitusi: 133
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

"Earth 2025" .
_________________
Remember, remember, the 5th of november!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 3:22 am    Teema: Vasta viitega

World in Conflict Demo
Medal of Honor Airborne Demo
Civ4
Rise of Nations lisapakett
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 04, 2007 9:19 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Ise leidsin võrgust Privateer Gold Editioni (entusiastide poolt Windowsi peal käima aetud uuesti) ja plaan seda vana head mängu uuesti mängima hakata.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen viimasel ajal EVE online'i mängima hakanud, mille tase tuli mulle ausalt öeldes suure üllatusena. Nii graafika kui ka mängu sisu on väga kaasahaaravad ning võibolla on selle näol tegu isegi parima mänguga, mida ma kunagi mänginud olen.

Igal juhul soovitan seda soojalt kõigile ulmefännidele! Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Ma olen viimasel ajal EVE online'i mängima hakanud, mille tase tuli mulle ausalt öeldes suure üllatusena. Nii graafika kui ka mängu sisu on väga kaasahaaravad ning võibolla on selle näol tegu isegi parima mänguga, mida ma kunagi mänginud olen.


Ma mingi aeg proovisin ka tasuta trial versiooni ning jäin ka rahule nii graafikaga kui ka kogu selle mängu ülesehitusega. 14 päeva jooksul ei jõudnud küll eriti süüvida mängu keerkäikudesse, sest seal on ikka väga palju kohti, kus käia ning väga palju tegemisi, mida on võimalik teha, olenemata sellest, et ma kasutasin ikka peaaegu kogu päevase aja sellest 14 proovi päevast ära. Wink
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Teis Märts 31, 2009 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

EVE ONLINE (ainus asi mida viitsin)

tore corbikaaslast kohata siin, eestimaa on ikka nii pisi-pisi Very Happy
------------------------------
ning kui keegi tahab proovida siis paluge kellegil kes mängib omale saata 21 päevane trial kutse (niisama saab 14päeva ainult)!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group