Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

LOST 3. hooaja arutlusteema
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 9:09 pm    Teema: LOST 3. hooaja arutlusteema Vasta viitega

Ma olen juba pikemat aega möelnud selle üle, et miks ei ole algatatud 3. hooaja arutlusteemat. Kuna Kanal2 pole veel 3. hooaega näitama hakanud, siis pole iga osa kohta üksikteemat mõtet teha. Võiks olla aga üldine teema (ehk siis see). Ise ei viitsi kunagi nendes 2. hooaja teemades postitada, sest kõik juba ammu nähtud. Ma tean et inimesed (kõigi eest ei saa ma muidugi rääkida), kes siin foorumis on, ei lase endid sellest häirida, et Eestis veel 3. hooaega ei näidata. On ka muid võimalusi episoodide vaatamiseks kui Kanal2 Twisted Evil See nädal oli siis osa 3x12. Ma mõtlen et kas võiks 3x01-est alates arutama hakata või siis nende inimestega, kes on ka kindlasti juba kõik siiamaani 'airinud' osad ära vaadanud, hakata arutama järgnevast nädalast peale iga uut osa.

Who's with me?


Viimati muutis seda SinkaVonka (Laup Märts 17, 2007 9:57 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, ma võikski su käest küsida, et miks sa ise pole varem seda teemat teinud? Very Happy
Arutage pealegi. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

3s hooaeg on liiga veniv olnud, isegi LOSTi kohta, niiet viimased 3 episoodi on mul nägemata, lihtsalt ei tõmba enam... aga järgmine nädal üritan ära vaadata.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 2:07 am    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
3s hooaeg on liiga veniv olnud, isegi LOSTi kohta, niiet viimased 3 episoodi on mul nägemata, lihtsalt ei tõmba enam... aga järgmine nädal üritan ära vaadata.


Tuleb nõustuda, viimased kaks episoodi on küll olulielt paremad, aga ikkagi... Särts hakkaks nagu vaikselt kaduma
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 7:54 am    Teema: Vasta viitega

Hooaja algus võis natuke igav tunduda, aga viimased 3 osa on suurepärased olnud Very Happy . Tõesti. Asjad liiguvad edasi ja viimane osa 3x12 Par Avion lõppes niisuguse üllatusega et Very Happy Igastahes vaadake ära kui nägemata ja siis arutame. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Eh Very Happy 13 osa lõppeb veel parema üllatusega Very Happy Eks ta venib jah aga vägagi palju küsimusi on juurde tulnud ja vanemad kipuvad ununema. Aga uued on nii põnevad, et ei nutagi vanemaid taga. Ja uued on täiega huvitavamatest olukordadest tulnud Very Happy
Asi kisub huvitavaks.. Kindlasti vaatan huviga edasi. Aga äkki olengi ma liiga leplik selle suhtes, et vähe vastuseid on Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Ja 14.osa lõppeb veel kummalisemalt, mis Lostile üsna omane on. Kolmanda hooaja alguses hakkas minu entusiasm juba kaduma, kuid nüüd on taas asjad väga põnevaks läinud.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm, kui Nikki ja Paulo nüüd surnud on, siis oli tegu ikka mõttetu osaga, milleks pühendada terve episood kõrvaltegelastele, siis jätta mulje, et neist saavad uued peategelased ja siis nad ära tappa (eriti jõhkral moel)? Kui ikka vist nii palju liiva peale valatud, sisi lämbub ära ja kõik, lihtsalt natuke creepy mõelda et Hurley, Sawyer ja teised matsid nad elusalt. Aga tõesti, mis selle osa mõte siis oli??? Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 31, 2007 10:50 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Hmm, kui Nikki ja Paulo nüüd surnud on, siis oli tegu ikka mõttetu osaga, milleks pühendada terve episood kõrvaltegelastele, siis jätta mulje, et neist saavad uued peategelased ja siis nad ära tappa (eriti jõhkral moel)? Kui ikka vist nii palju liiva peale valatud, sisi lämbub ära ja kõik, lihtsalt natuke creepy mõelda et Hurley, Sawyer ja teised matsid nad elusalt. Aga tõesti, mis selle osa mõte siis oli??? Confused


Aga miks mitte? Shocked
Teema pealkiri vajaks, peale sinu posti, muutmist.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 31, 2007 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:

Teema pealkiri vajaks, peale sinu posti, muutmist.


Esimesed postitused.. Okei, kuni SinkaVonka omani on ka sellised piiri peal täpselt Very Happy Kõik räägivad, et täiega huvitav ja midagi iganes veel aga Mis toimub, seda ei öelda Very Happy Pärast Sinka postitust lugedes mõtlesin, et kas ma lugesin teema nime valesti või värki.. ja sinna ta ka jäi Smile Muutame selle teema nime äkki ära ja teeme teise teema kus ei ole spoilasid. Siis saavad asju arutada need, kes näinud ja need kes veel ootavad uusi osasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Weeb
Lipnik


Liitunud: 11 Apr 2007
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Just täna vaatasin 16 osa.See oli väga hea osa põnevust oli ja lõpp oli ka päris hea. Tahaks juba 17 osa vaatata aga peab ootama 1 nädala.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 08, 2007 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Hooaja esimesed osad ei olnud minu jaoks eriti igavad, aga need ee...flashback`id segasid. Hooaja edenedas saavutab sari ühtlasema rütmi ning vähemalt kuni 14 osani on üldmulje parem kui teisel hooajal.
Locke on muutunud kõige antipaatsemaks tegelaseks . Kergeusklik , egoistlik ja endast heal arvamusel olev lollpea, kes vigadest ei õpi.

Hurley ruulib täiega!
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 08, 2007 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

Locke keerab täiesti ära ja oioi kui põnevaks kõik kisub. Mõned küsimused saavad isegi vastuse aga krt kui palju neid ikka juurde tuleb Very Happy 19. osas pole flashbacke ja ei tunne neist ka eriti puudust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kbong
Kadett


Liitunud: 9 Märts 2007
Postitusi: 5
Asukoht: Saue

PostitusPostitatud: Nelj Mai 24, 2007 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

Hooaja viimases osas oli küll päris soliidne üllatus...
_________________
i'd give my life to be dead
http://paranoiadisco.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 24, 2007 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

FlashBACKid ei olnud oma nime väärilised Wink Vaadake ära ja saate teada. Rohkem nagu FlashFORWARDid olid Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 26, 2007 12:25 am    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
FlashBACKid ei olnud oma nime väärilised Wink Vaadake ära ja saate teada. Rohkem nagu FlashFORWARDid olid Very Happy


Njah, järgmien hooaeg muutubki sarja formaat, et näeme ainult flashforwardeid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 27, 2007 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

Peale viimase osa vaatamist ootan teatud hirmuga mis suuna sari võtab. Minu meelest päris vana malli järgi jätkata ei saa. Võimalik on kõik - isegi sõjavägi saarel. Loodetavasti mingit militaarset laadi muutust ei toimu, et müstika püsiks.
P.S. Üks tegelane leidis tõesti ilusa lõpu... .
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 27, 2007 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kahjuks Sad Mulle ta väga meeldis, üks lemmikutest. Britid on laheda aktsendiga ja kuna ta muusik, nagu minagi, siis läks eriti peale Smile R.I.P (W)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Weeb
Lipnik


Liitunud: 11 Apr 2007
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Viimane osa oli küll natukene segane.Ootan uusi osasi ja plaju põnevust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2007 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

Weeb kirjutas:
Viimane osa oli küll natukene segane.Ootan uusi osasi ja plaju põnevust.


Jah, pean tunnistama, et 3.hooaja viimasest osast ei saanud ma enam mõhkugi aru. Eks siis paistab, kas see raadioühendus ikka kestab ja nad saavad tõesti saarelt minema, või juhtub veel midagi sinna vahepeale. Very Happy Viimase osa lõpp, see Kate'i ja Jacki teema jäi aga väga segaseks. Samuti mul õhus veel väike küsimus: Kas on siis ikkagi tulemas oasasid juurde, või tuleb 4. hooaeg samuti? kuskilt kunagi lugesin, et 3. hooaeg võib jääda viimaseks. Aga arvestades viimast osa 3.hooajas, siis seda vist öelda ei saa. Seega jään järgmist hooaega ootama. Very Happy
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group