Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Promo!

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 20, 2007 5:24 pm    Teema: Promo! Vasta viitega

nonii, kuna foorumis on vahest vaikseks jäänud, otsustasin teha mingisuguse bänneri, kuid kuidas tee töötama hakkab, seda ma ei tea, kui keegi oskaks seda teha selliseks, et bännerile vajutades avaneb ulmefoorum, siis oleks väga hea!
ise tegin praegu Star Warsi teemalise bänneri, muidugi võiksite oma bännereid siia toppida.
Kõik selleks, et saada ulmefoorumisse uusi ja huvitavaid inimesi, ning foorumi kasutajad muutuksid selleläbi aktiivsemateks Razz


_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Mai 20, 2007 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

No ma arvan et väga populaarseks see foorum kunagi ei saagi. Hetkel on täiesti normaalne olukord, postitusi ikka tuleb. Ma olen seda juba promonud Filmiveebis ja mitmel pool (no pigem maininud) ning mõned on ka siia tulnud. Ja näiteks Trashi blogis juba Ulmefoorumi link olemas ning ta blogi ju üsna populaarne, kuid näe, tohutult inimesi siia ei ole tulnud. Kes tulevad, need tulevad. Egas siia suuremat rahvamassi kohale peibutada oleks üsna tulutu tegevus.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 24, 2007 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Ja näiteks Trashi blogis juba Ulmefoorumi link olemas ning ta blogi ju üsna populaarne, kuid näe, tohutult inimesi siia ei ole tulnud.


Nii nagu mina ei viitsi teiste inimeste blogilinke läbi tsekata, nii ei kliki ka teised neid minu blogis. Link on pigem mõeldud mulle enadale käepäraseks. Pealegi satub 90% inimestest mu blogi külastama otsingusõna või pildiotsingu abil ja mingi lisainfo lugemine ja linkidele klikkamine pole absoluutselt nende prioriteet. Mu blogi põhilugejad on aga selle sama foorumiga juba niigi tuttavad.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Nelj Mai 24, 2007 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Link on ka minu mõlemas blogis, aga samuti eelkõige ikka enda jaoks... ok, ma võin ju ka selle aadressi peast sisse toksida... osalt on see link siiski vist ka teistele... noh, eestikeelseid ulmesaite pole just palju ning seega püüan ma neid kõiki (kuivõrd/sedavõrd) linkide abil promoda...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 10:39 am    Teema: Vasta viitega

Antud hetkel ei ole meie foorumi probleem enam promos, aga hoopis selles, et praegused liikmed on võrdlemisi passiivseks jäänud. Tuleb tunnistada ka enda viga, sest olen viimasel ajal foorumis ikka ülimalt vähe sõna võtnud ja ennast välja vabandada on väga raske. Embarassed

Siiski kutsun üles kõiki, kes suvel arvuti ette satuvad ka sõna sekka ütlema ja foorumile uuesti elu sisse puhuma. Rääkida on meil kindlasti paljust, lihtsalt näha on, et liikmed ei viitsi enam eriti sõna võtta, eks need aastad tüütasid veidi ära.
Püüaks aga siiski foorumit elustada, sest baas on ju meil juba päris tubli ja selle pealt mitte edasi ehitada oleks päris nadi.
Üritan ka ennast nüüd parandada ja suvel vähemalt paar posti päevas teha.

Tänud neile, kes on isegi vaatamata administraatorite väiksemale aktiivsusele foorumis sõna võtnud. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 12:25 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et see nüüd küll probleem ei ole, kui ka adminnid teinekord veidi hinge tõmbavad ja kui teised ikka veel postitusi teevad, siis näitab see, et foorum elab oma elu ikka edasi ja ei sõltu adminnide eestvedamisest. Wink
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

Pole minagi viimasel ajal eriti aktiivne siin foorumis olnud. Ainuke vabandus on see, et seoses ülikooli lõpetamise ja muu sellisega on lihtsalt väga kiire kogu aeg olnud ja pole palju mahti saanud siin foorumis sõna võtta. Tihe külastaja olen ikka olnud, aga foorumi lugemine võtab võrreldes kirjutamisega ikka kordades vähem aega.

Tahaks öelda, et üritan asja parandada, aga kahjuks ei saa, kuna juba varsti-varsti viiakse mind ära sõjaväkke... nii et ilmselt jään tükiks ajaks foorumist eemale. Seniks edu teistele ja loodan, et foorum ka siis vähemalt sama hea või veelgi parem on, kui ma tagasi tulen.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Tahaks öelda, et üritan asja parandada, aga kahjuks ei saa, kuna juba varsti-varsti viiakse mind ära sõjaväkke... nii et ilmselt jään tükiks ajaks foorumist eemale. Seniks edu teistele ja loodan, et foorum ka siis vähemalt sama hea või veelgi parem on, kui ma tagasi tulen.


Oi, või et sõjaväkke kohe. See on ju lahe koht ja isegi sinna on jõudnud Tiigrihüpe, nii et ära muretse Wink . Minu ajal seda veel ei olnud Crying or Very sad . Aga sai niisama ka hakkama. Kuhu sind siis saadetakse, kui see saladus pole?
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

Jõhvi. Eks näis, kuidas selle tiigrihüppega seal lood on, aga väga suuri lootusi vist hellitada pole mõtet. Erinevalt näiteks sidepatist, kus peaks WiFi suht vabalt levima ja kuhu ka isiklikke laptoppe mõnikord tuua lubatakse.




Toon ühe suure ja verise ohvri offtopicujumalale ning palun kõigest hingest armu.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

Mul oli koolilõpetamine ja töö, arvuti juurde satun päevas rohkem kui küll, aga seda klientide teenindamisel. Õhtuti pole tavaliselt eriti aega, vaatan kiirelt tähtsad asjad üle ja uuesti välja... Üritan natuke aega UF jaoks edasipidi leida.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Vägisi kangutada pole ka mõtet ja hoida foorumit kunstlikult pinnal teemadega nagu "mida sööd hetkel".
Ise olen TF-l kogu aeg silma peal hoidnud, kuigi piuksunud olen harva. Kui olen mõne intrigeeriva või muidu jõukohase teema leidnud, siis ikka kriban midagi .
Mingit suurt promo kampaaniat ette ei kujuta. Tõsine ulmehuviline komistab varem või hiljem kas TFi, Ulme.ee või näiteks Ulmeguru blogi otsa ja tore kui nad oleks linkidega seotud. Ise kasutan selliseid linke tihti ja olen palju huvitavat leidnud.
Põnevat ja huvitavat suve!
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Loll küsimus vist, aga misasi on TF?
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elanus
Lipnik


Liitunud: 21 Dets 2006
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Loll küsimus vist, aga misasi on TF?

Toru Foorum?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 11:01 am    Teema: Vasta viitega

Olen ise ka päris vaikseks jäänud. Ja need vähesed postid teen ka põhiliselt 'üldise arutelu' alafoorumites.

Lihtsalt väikene huvi langus, pole midagi viimaselajal näinud, isegi kahtlane kas Transformerit lähen vaatama. Erand on B5:TLT, seda ootan väga suure huviga. Smile
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Loll küsimus vist, aga misasi on TF?

OT/Küsimus ei ole loll, vaid minu näpud ümmargused. Embarassed Mõtlesin ikka UF-i.Oleks sakslased omal ajal pannud mind shifreeringuid tippima poleks neil Enigmat vaja läinud ja Inglismaal oleks vesi ahjus olnud./OT
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 10:34 am    Teema: Vasta viitega

kuidas siis tõsta foorumi külastavust, aktiivsust ?
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group