Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Surnud punkt
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2005 8:04 pm    Teema: Surnud punkt Vasta viitega

Tahan lihtsalt teie tähelepanu sellele pöörata, et meie foorumis on tekkinud surnud punkt, harva on siin näha kasutajaid lugemas ja veelgi harvem postitamas.

Palun kirjutage selle teema alla, mida te peate sellise järsu vaikuse põhjuseks ja kuidas teie seda olukorda parandaksite.

Selge on muidugi see, et igaüks teab ise millal ta postitab ja millal mitte, aga lihtsalt ma olen natuke üllatunud, et paljud inimesed postitasid natuke aega ja kadusid. Rolling Eyes
Arusaadav on muidugi ka see, et kui ei ole inimesi ja uusi postitusi, hakkab peagi igav, aga see oleks ka natuke imelik, kui mina ja Enterprise kõiki teemasid alustaksime. Seega võite vabalt olla julgemad. Smile

Aitäh, ärge nüüd arvake, et ma kasutajaid selle postiga üritan noomida. Laughing
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 10, 2005 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Mina ei ole kuhugi kadunud, lihtsalt pole olnud juhust postitada. Parandan ennast Razz
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 10, 2005 6:39 am    Teema: Vasta viitega

Ma loen iga päev foorumit ja kui mõni hea idee tuleb, siis postitan...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 10, 2005 7:25 am    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Ma loen iga päev foorumit ja kui mõni hea idee tuleb, siis postitan...


Sina oled muidugi suur foorumi külastaja, ega ma sind siin ei üritanudki mainida. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 10, 2005 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen ka ikka siin. Ja vend käib ka vahel aga vist ainult Star Wars i alafoorumit lugemas...

Niipea te minust veel lahti ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 10, 2005 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

Loen väga tihti aga postitada pole olnud viitsimist ning neid teemasi
mida modeerin, seal ei ole olnud vajadust hetkel postitada. Aga olgu parandan ennast!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Veeb 11, 2005 8:20 pm    Teema: Vasta viitega

Kord kahe päeva tagant külastan teid kindlasti!
Postitan, alustan teemasid... Smile
Aitäh Enterprise`ile, kes mind julgustas! Very Happy
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kain
Laevastikuadmiral


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 318

PostitusPostitatud: Reede Veeb 11, 2005 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

Proovin end parandada Wink
_________________
If hope is the engine of soul,
Then duty is the navigator...
And love is the fuel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Veeb 15, 2005 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin selle üle ja... pole surnud punkti Wink . Mingi aeg on kindlasti vähe rahvast, kuid teemasid on palju ja kõike ei jõuagi läbi vaadata. Mul sellist probleemi pole, ma ei ole eriti suur kaasarääkija Babylonis jt sellistes teemades - püsin nö oma territooriumil. Aga siiski, kindlad inimesed on olemas ja vastused saabuvad alati lähimate päevade jooksul.
No worries!
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.


Viimati muutis seda Wendelh (Esm Aug 08, 2005 6:26 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rastrophuck
Kadett


Liitunud: 17 Jan 2005
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

ei oska nagu midagi eiriti öeldagi igasse teemasse Razz
kord kahe-kolme päeva tagant ikka satun siia ja vaatan uusi poste , mida on tehtud , loen läbi ja kui midagi targemat pole teha, siis panen akna kinni Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

Tunnistan üles, vahepeal läks elutempo vähe kiireks ja ma ei jõudnud eriti postitada aga luban kindlasti, et parandan ennast. Muidu käin siin küll, päris mitu korda päevas.
NB: sisselogimisel on viimasel ajal mingid tõrked tekkinud.
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

Shadow kirjutas:

NB: sisselogimisel on viimasel ajal mingid tõrked tekkinud.


Kas sul on see probleem: Razz http://www.ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=215
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

Kas on võimalik, et inimestel puudub tegelik huvi ulme vastu? Nad lihtsalt on ja istuvad siin.
Kui oleks huvi, oleks ka postid põhjalikumad, mitte sisuga: "jah, see meeldis mulle küll" -- Sellist ei saagi ju kommenteerida.

Samas on liiga pikki postitusi tülikas lugeda ja isegi mina ei viitsiks neid paari pikka posti, mis ma olen postitanud, vahest koolist tulles lugeda. Kuid kui aeg maha võtta, siis küll.

Võtke aeg maha ja süvenege.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Kas on võimalik, et inimestel puudub tegelik huvi ulme vastu? Nad lihtsalt on ja istuvad siin.
Kui oleks huvi, oleks ka postid põhjalikumad, mitte sisuga: "jah, see meeldis mulle küll" -- Sellist ei saagi ju kommenteerida.

Samas on liiga pikki postitusi tülikas lugeda ja isegi mina ei viitsiks neid paari pikka posti, mis ma olen postitanud, vahest koolist tulles lugeda. Kuid kui aeg maha võtta, siis küll.

Võtke aeg maha ja süvenege.


Täpselt minu mõte ning sellest tulenevalt tegin ka foorumisse kuuenda reegli.
Muidugi ei saa inimesi sundida korralikult postitama ja tuleb tänulik olla, et nad üldse osa võtavad, aga natuke rohkem analüüsimist võiks tõesti olla. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kas on võimalik, et inimestel puudub tegelik huvi ulme vastu? Nad lihtsalt on ja istuvad siin.
Kui oleks huvi, oleks ka postid põhjalikumad, mitte sisuga: "jah, see meeldis mulle küll" -- Sellist ei saagi ju kommenteerida.

Samas on liiga pikki postitusi tülikas lugeda ja isegi mina ei viitsiks neid paari pikka posti, mis ma olen postitanud, vahest koolist tulles lugeda. Kuid kui aeg maha võtta, siis küll.

Võtke aeg maha ja süvenege.


Postitused a la "jah, meeldis", "ei meeldi", "kahjuks ei oska öelda" pluss niisama emotsionaalsed hüüatused on täiesti igapäevased ka teistes foorumites. Olen ka ühe teise foorumi mode ja pubekatele (kes tavaliselt selliseid asju postitavad) üsna palju reegleid selgitanud - aga kui ma avastan, et ka nii mõnigi täisealine inimene vastab kellegi foorumis esitatud küsimusele, et ta kahjuks ei tea, ei oska kommenteerida, siis on mu mõistus otsas ka Brick wall
Siin ei ole asi veel väga hull, esiteks meil ei ole hetkel nii palju aktiivseid kommijaid ja teiseks on temaatika üsna spetsiifiline, see seab ka teatud piirid.

Ahjah, tunnistan oma viga, vahest ma satun kommenteerides väga hoogu ja siis on tulemuseks meeletu kirjalohe.
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

Inimestel puudub lihtsalt eneseväljendus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Jedi Riddick kirjutas:
Inimestel puudub lihtsalt eneseväljendus.

Tõsi!
Enda kurvastuseks pean ennasta ka osaliselt sinna inimeste hulka kes ei oska ennast hästi väljendada Sad Kuid minul ei tekita selle väikse probleemi mitte vähene lugemine. Ei, see mitte, vaid hoopis see, et olen kahe võõrkeelega (saksa ja vene) üles kasvanud. Eesti keel on arusaadavalt emakeel ju Smile See keelte värk on näha ka mu kirjanites, et sõnastus on omadega allamäge, kuid ärge muretsege. Viimasel ajal läheb asi kõvasti paremuse poole Very Happy Kuid ma olen mõelnud, et miks panin sõnad valesse järiekorda ja leidsin lihtsa vastuse. Näiteks mõtlen lause jätku peale (mitte tähelepannes) saksa keeles. Siis lihtsalt otse tõlkes nagu panen ja nii juhtubki ei sõnad on vales järiekorras. Tean isegi, et segane asi kuid mis teha, haridus nõuab ohvreid.
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Teis Märts 22, 2005 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tõstaks veel kord ettepoole seda mis Tint ütles. Et võiks sisukamaid poste teha kui näiteks sellised "jah, meeldis küll" või selliseid mis meid absoluutselt ei huvita "video pealt vaatasin, mitte kinos".(või mõnda huvitab?).

Teiseks, kas tõesti on raske suuri algus tähti ning kirjavahemärke kasutada? Ja alati kontrollida teksti, kui see kirjutatud on.
Ise olen editinud oma poste viis korda järjest näiteks, sest olen leidnud väikse vea. Mõni sõna on valesti kokku või lahku kirjutatud.

Vahepeal jäi foorum jälle vaikseks, aga see on loogiline sest paljudel hakkas kooli vaheaeg.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Vot see ei lähe kohe mitte. Pean asuma kaitsepositsioonile. UF'is on inimestel probleeme eneseväljenduse ja õigekirjaga? UF on üks korralikumaid, sõbralikumaid ja puhtamaid foorume, kus ma käinud olen! Harva, kui kohtab mõttetuid, ühesõnalisi või teemaväliseid poste. Neid on ju nii vähe! Mina igatahes küll probleemi ei näe. Kui keegi tõesti juhtub sellisel kombel eksima, siis võiks talle alati lihtsalt märkuse teha või paluda olla tulevikus korralikum. Meil on siin ka nooremat rahvast. Ulmehuvilised nemadki. Olgem veidi tolerantsemad, eks ole. Võtke aga võrdluseks ette ükskõik mis teine foorum. Mina ütleks, et meil on siin vägagi vedanud. Wink
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Vot see ei lähe kohe mitte. Pean asuma kaitsepositsioonile. UF'is on inimestel probleeme eneseväljenduse ja õigekirjaga? UF on üks korralikumaid, sõbralikumaid ja puhtamaid foorume, kus ma käinud olen! Harva, kui kohtab mõttetuid, ühesõnalisi või teemaväliseid poste. Neid on ju nii vähe! Mina igatahes küll probleemi ei näe. Kui keegi tõesti juhtub sellisel kombel eksima, siis võiks talle alati lihtsalt märkuse teha või paluda olla tulevikus korralikum. Meil on siin ka nooremat rahvast. Ulmehuvilised nemadki. Olgem veidi tolerantsemad, eks ole. Võtke aga võrdluseks ette ükskõik mis teine foorum. Mina ütleks, et meil on siin vägagi vedanud.

Meie latt on lihtsalt kõrgel: Smile
Aga üldiselt paljusid teisi foorumeid lugedes (ja mõnda modereerides) olen ennast ikka aeg-ajalt lolliks vihastanud, põhjuseks siis:
1. Kohutavad kirjavead, mitte niisama näpukad, mis võivad meie kõigi tekstidesse sattuda vaid midagi, mida võiks täiesti edukalt kirjaoskamatuse alla liigitada.
2. Postitused, mis ei sisalda muud kui smailit Twisted Evil
3. Suurtähtedes ja ohtrate hüüumärkidega varustatud röögatused (millega tavaliselt kaasnevad metsikud kirjavead).
4. Iga teema all mingisuguse oma ettevõtte/ürituse promomine (tavaliselt ka suurtähtedes ja hüüumärkidega).
5. Skisoidne närimine mõne postitaja kallal täiesti isiklikul tasandil.
Meil ei ole häda midagi, nagu ma kuskil eespool olen öelnud - temaatika paneb kõik paika. Kõige enam peavalutekitavam postitajate kontingent ei käi üldiselt ulmefoorumites.
Ainus veider asi, mida olen meil täheldanud, on mingid kummalised spämmarid oma imelikkude mittemidagitähendavate linkidega, mida nad siia-sinna külvavad.
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group