Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ben Browder

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Briefing Room
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Okt 15, 2006 10:20 am    Teema: Ben Browder Vasta viitega

Ise olen hetkel küll 9ndas hooajas, kuid üldiselt, mida te Ben Browderist arvate? Kas ta on halvem/parem kui Richard Dean Anderson?

Endale meeldib ta küll väga, vahepeal isegi rohkem kui Richard Dean Anderson. Vb seepärast, et Farscapes oli ta juba selline muhe tegelane ning dramaatilisi hetki oskab ka hästi näidelda.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Okt 15, 2006 10:36 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult suhteliselt keeruline küsimus.
Richard Dean Anderson muutus (eriti tagantjärele mõeldes) minu jaoks hilisemates hooaegades järjest vähem meeldivaks. Esimestes hooaegades oli ta suurepärane, aga hiljem muutus nagu omaenese halvaks paroodiaks - näiteks kaheksandal hooajal jäi mulje, et tema ülesandeks oli korra osa jooksul ekraanile ronida, mingi ironiseeriv-sarkastiline kommentaar öelda ja jälle kaduda.
Seega võiks öelda, et SG-1 vajas mõningat värskendust ning seda Ben Browder ka tõi, kuid ehk mitte vajalikul määral, sest ta mõjus kohati liigselt O'Neilli koopiana. Põhimõtteliselt olen temaga rahul.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 15, 2006 11:16 am    Teema: Vasta viitega

Mulle on RDA tegelikult alati rohkem meeldinud ja eelkõige sellepärast, et tema oligi sarja hing, kes sarja minu hinnangul üldse nii populaarseks suutis teha. Tema miimika ja huumor olid suurepärased ning kohati tunnen temast sarjas kõvasti puudust.

Muidugi olen osaliselt nõus ka Enterprise'i arvamusega. Sari vajas nii pika kestvuse järel värsket verd ning loogiline valik oli tõepoolest nö. esinäitleja välja vahetada. Samas ei ole ma kindel, et Ben Browder oli õige valik. Jah, ta on küll väga hea näitleja ja mul ei ole tema vastu midagi, aga juba tema loomus sarnaneb teatud mõttes RDA'le ning kuna temast tehtigi praktiliselt RDA vol. 2, siis minu arust tema saabumisega jäi uuendus poolikuks.

Tegelikkuses oleks sarjale äkki juurde andnud hoopis teistsugune tegelane, kes poleks esmapilgul üldse vaatajates mingit äratundmisrõõmu tekitanud...? Rolling Eyes
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 15, 2006 2:09 pm    Teema: Vasta viitega

Beni tegelane on sisuliselt sama, mis Farscapes.
RDA oli ka minu jaoks sarja hing. Olen nõus sellega mida Enterprise ütles. Üldiselt oli 8s hooaeg minu arust kõige kehvem.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lyina
Kadett


Liitunud: 28 Juul 2007
Postitusi: 5
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 28, 2007 10:57 am    Teema: Vasta viitega

Algul kui Ben tuli sarja siis ma mõtlesin, et ta hakkab mind häirima jne.
Aga nüüd ta hoopis meeldib loomulikult mitte rohkem kui RDA aga halbu sõnu ka pole. RDA on ikka nagu stargate põhitegelane, ta ju ikka oli 174 episoodi. Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 31, 2007 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest tõi kõnealune isik sarja vajalikul määral värsket verd, ainult RDAlt päritud killumehe roll häiris.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Briefing Room Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group