Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - Spekulatsioonide ja spoilerite arutelu
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 02, 2006 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
No eriti äge on ju kui ma olen näinud 2 hooaja ära vaadanud juba ja tean mis toimub Very Happy
Huvitav, kuidas seletada et ma nii kindlalt tean, et Michael ja Walt saarelt pääsevad.. Very Happy
Aga võiks isegi proovida..


Hmm... ma küll selles nii kindel pole, paati astumine pole veel kindel pääsemine Wink
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 02, 2006 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Luury kirjutas:
No eriti äge on ju kui ma olen näinud 2 hooaja ära vaadanud juba ja tean mis toimub Very Happy
Huvitav, kuidas seletada et ma nii kindlalt tean, et Michael ja Walt saarelt pääsevad.. Very Happy
Aga võiks isegi proovida..


Hmm... ma küll selles nii kindel pole, paati astumine pole veel kindel pääsemine Wink


täääääm Very Happy aitäh Very Happy ma juba lootsin Very Happy Nüüd siis jälle kahtlused ja kõhklused(imelik. tuli meelejahutaja meelde sellega Very Happy )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 05, 2006 10:55 am    Teema: Vasta viitega

3 hooaeg hakkas siis eile pihta,
müstika mis toimub Silenced Razz
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 05, 2006 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
3 hooaeg hakkas siis eile pihta,
müstika mis toimub Silenced Razz


Vaikselt hakkan kohevarsti vaatama aga õiged osad, st stoori peaks hakkama alles 11 oktoober ju Confused Jama et nii hilja Very Happy Praegune peaks mingi tutvustav asi olema. Ma küll et mõtle välja mida ta tutvustab aga jh Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 06, 2006 9:33 am    Teema: Vasta viitega

Eisimene osa A Tale of Two Cities oli eetris kolmapäeval usas,
season premiere.

http://www.tv.com/lost/a-tale-of-two-cities/episode/827330/summary.html?tag=ep_list;title;0
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 06, 2006 10:57 am    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
Eisimene osa A Tale of Two Cities oli eetris kolmapäeval usas,
season premiere.

http://www.tv.com/lost/a-tale-of-two-cities/episode/827330/summary.html?tag=ep_list;title;0


Seal kirjas olev jutt on vägagi huvitav. Eriti see, et tegevus toimub ainult teiste laagris. Eks plaadile tuleb panna siis kirjaga 'Lost s3 ep0' Very Happy
Huvitav miks on üldse sellist asja vaja. Pangu see kohe esimeseks osaks siis Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 06, 2006 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

SOILERS Smile

s03e01 - Tale of Two Citys (Jack episode)
s03e02 - Glass balerina (Sun episode - future flash)
s03e03 - Futher Instructions (Locke episode)
s03e04 - Every Man Himself (Sawyer episode)
s03e05 - The Cost of Living (Eko episode)
s03e06 - Not in Portland (Kate episode)

Uued tegelased :
Kiele Sanchez as Nikki
Elizabeth Mitchell as Juliet

Lost Season 3 Scoops
- Season three will have a vastly different feeling, but at the same time reembrace the roots of the series.
- Season three will focus more on adventure.
- The first six episodes in the fall will be like a mini-series and focuses on the captivity story of Jack, Kate and Sawyer.
- We'll learn more about The Others and Alex's story.
- They are going to reveal what happened to Locke, Desmond and Echo. (Kolm plahvatusohvrit on elus ja terved ja tagasi, Locke on tumm veidi aega ja kõik.)
- An event will happen mid-season that will blow people away!
- J.J. Abrams will co-write the first episode which is titled "The Tale of Two Cities." He'll also direct the seventh episode, which is the first episode of the second half of the third season (early next year).
- You'll see more scenes from the outside world (taking place at the same time they are on the island).
- Desmond and Penny's relationship forms a new seed for a new element in the series.
- Libby will be back to fill in the gaps.
- Within the first few episodes Kate "gets with someone". (Kate teeb oma "mehelemineku" teises episoodis, väidetavalt)
- They are going to explain the medical miracles.
- They debunked the rumor that the monster is a cloud nanobot.
- The hyroglypics on the countdown clock are signs of the underworld.
- They have 4 to 5 seasons planned out, and they knew the beginning and ending from the start. Going beyond 5 seasons would be stretching it, they said.
- If they introduce a question on the show, they already know the answer.
- They do look at fans' reactions and that does affect how they do things on the show.
- They showed a promo for the 13 "Lost" diaries that will be on Verizon, which featured Hugo finding a camera and interviewing people on the island.
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 10:42 am    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
Eisimene osa A Tale of Two Cities oli eetris kolmapäeval usas,
season premiere.

http://www.tv.com/lost/a-tale-of-two-cities/episode/827330/summary.html?tag=ep_list;title;0


Kahtlane. Mina vaatasin ära sellise asja nagu "Lost - Tale of Survival"
Alguses oli selline pealkiri ka. Ja tegemist oli kahe eelneva osa kokkuvõttega. Kahtlane.

Tsiteerin::
SPOILERS

s03e01 - Tale of Two Citys (Jack episode)


Samas siin on sul kirjas, et see on esimene osa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 11:50 am    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
becks7 kirjutas:
Eisimene osa A Tale of Two Cities oli eetris kolmapäeval usas,
season premiere.

http://www.tv.com/lost/a-tale-of-two-cities/episode/827330/summary.html?tag=ep_list;title;0


Kahtlane. Mina vaatasin ära sellise asja nagu "Lost - Tale of Survival"
Alguses oli selline pealkiri ka. Ja tegemist oli kahe eelneva osa kokkuvõttega. Kahtlane.

Tsiteerin::
SPOILERS

s03e01 - Tale of Two Citys (Jack episode)


Samas siin on sul kirjas, et see on esimene osa


3*00 on täitsa olemas ja oli eetris 27 september, mis oli kokkuvõtvaks ja meeldetuletavaks osaks, peale vaheaega. 3*01 ehk siis uue hooaja esimene osa oli eetris 04 oktoobril.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2007 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=Yvzn-PYE2lI

Kena fake. Aga päris hästi tehtud... Vorlonid ja Minbarid Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 14, 2007 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=-YPL_e2jgHw

losti paroodia Laughing
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 04, 2007 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Shannoniga oli sama asi, et ta hingas kuigi oleks pidanud olema surnud...


Jaa, aga samas näitas selgelt ära, et need kaks itaallast, kes 3. osa keskel maha maeti, maeti elusalt. Aga see võis vabalt ämbliku mürk olla, mis inimese liikumisvõimetuks muutus ja korraks surmaeelsesse järku viis.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 09, 2007 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
FLT kirjutas:
Shannoniga oli sama asi, et ta hingas kuigi oleks pidanud olema surnud...


Jaa, aga samas näitas selgelt ära, et need kaks itaallast, kes 3. osa keskel maha maeti, maeti elusalt. Aga see võis vabalt ämbliku mürk olla, mis inimese liikumisvõimetuks muutus ja korraks surmaeelsesse järku viis.


Nii oligi. Nad olid halvatud, mitte surnud. Naise viimane sõna oli paralized, mitte power lines ega paolo lies, nagu teised arvasid. Ja flashbackides näitas ka seda, kuidas Arzt naisele neid ämblikke näitas ja seletas, et need halvavad, mitte ei tapa.[/i]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
tint kirjutas:
FLT kirjutas:
Shannoniga oli sama asi, et ta hingas kuigi oleks pidanud olema surnud...


Jaa, aga samas näitas selgelt ära, et need kaks itaallast, kes 3. osa keskel maha maeti, maeti elusalt. Aga see võis vabalt ämbliku mürk olla, mis inimese liikumisvõimetuks muutus ja korraks surmaeelsesse järku viis.


Nii oligi. Nad olid halvatud, mitte surnud. Naise viimane sõna oli paralized, mitte power lines ega paolo lies, nagu teised arvasid. Ja flashbackides näitas ka seda, kuidas Arzt naisele neid ämblikke näitas ja seletas, et need halvavad, mitte ei tapa.[/i]


Kokkuvõtteks võib siis öelda, et nad maeti elusalt.Razz
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2007 2:50 pm    Teema: Vasta viitega

Aga Shannon lasti ju maha, mis mürk ta võimetuks muutis? Neutral
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 13, 2007 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
No eriti äge on ju kui ma olen näinud 2 hooaja ära vaadanud juba ja tean mis toimub Very Happy
Huvitav, kuidas seletada et ma nii kindlalt tean, et Michael ja Walt saarelt pääsevad.. Very Happy
Aga võiks isegi proovida..


Michael ja Walt ei pääse saarelt Very Happy Tulevad järgmises hooajas tagasi.
Kui nüüd meenutada, siis nad sõitsid ju ära enam-vähem samal ajal kui Desmund võtit keeras. Ja see, et nad tagasi tulevad, on ametlik fakt avaldatud USA Comic-Conil 2007.
Mõtle nüüd, pärast seda mida Michael tegi, oleks tema ära laskmine ametlik patt ja põnevuse vältimine Very Happy

Mis mind kõige rohkem vaevab, on vastus küsimusele, kas Charleyga on nüüd kõik?
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 14, 2007 8:16 am    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Luury kirjutas:
No eriti äge on ju kui ma olen näinud 2 hooaja ära vaadanud juba ja tean mis toimub Very Happy
Huvitav, kuidas seletada et ma nii kindlalt tean, et Michael ja Walt saarelt pääsevad.. Very Happy
Aga võiks isegi proovida..


Michael ja Walt ei pääse saarelt Very Happy Tulevad järgmises hooajas tagasi.
Kui nüüd meenutada, siis nad sõitsid ju ära enam-vähem samal ajal kui Desmund võtit keeras. Ja see, et nad tagasi tulevad, on ametlik fakt avaldatud USA Comic-Conil 2007.
Mõtle nüüd, pärast seda mida Michael tegi, oleks tema ära laskmine ametlik patt ja põnevuse vältimine Very Happy

Mis mind kõige rohkem vaevab, on vastus küsimusele, kas Charleyga on nüüd kõik?


Kusjuures olen ise sama asja peale mõelnud ja siiski kaldun arvama, et temaga on vist jah kõik. Oli ju selgelt näha, et ta uppus ja pealegi nagu teada, pidi ta nagunii surma saaama. Desmond oli seda ju talle kogu aeg rääkind ja teda mitmeid kordi päästnud. Nii siis otsustaski Charlie ennast ohverdada. Aga noh, arvestades Losti ettearvamatust võib siski olla võimalus, et ta jääb ellu. Razz

Ja veel on mul küsimus kolmanda hooaja lõpuosade kohta. Täpsemalt siis Season 3 - Episode 22 - "Through the Looking Glass (1)" ja Season 3 - Episode 23 - Through the Looking Glass (2) osade kohta. Kas oli minul midagi valesti või olid mõlemad osad sisult ühesugused? Selles suhtes, et 23 episoodis ei toimunud enam midagi uut. Kõik oli juba 22 osas ära nähtud. Kas see pidigi nii olema, või oli lihtsalt minul episoodiga mingi jama? Razz
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Teis Aug 14, 2007 7:22 pm    Teema: Vasta viitega

jaz kirjutas:
tint kirjutas:
Luury kirjutas:
No eriti äge on ju kui ma olen näinud 2 hooaja ära vaadanud juba ja tean mis toimub Very Happy
Huvitav, kuidas seletada et ma nii kindlalt tean, et Michael ja Walt saarelt pääsevad.. Very Happy
Aga võiks isegi proovida..


Michael ja Walt ei pääse saarelt Very Happy Tulevad järgmises hooajas tagasi.
Kui nüüd meenutada, siis nad sõitsid ju ära enam-vähem samal ajal kui Desmund võtit keeras. Ja see, et nad tagasi tulevad, on ametlik fakt avaldatud USA Comic-Conil 2007.
Mõtle nüüd, pärast seda mida Michael tegi, oleks tema ära laskmine ametlik patt ja põnevuse vältimine Very Happy

Mis mind kõige rohkem vaevab, on vastus küsimusele, kas Charleyga on nüüd kõik?


Kusjuures olen ise sama asja peale mõelnud ja siiski kaldun arvama, et temaga on vist jah kõik. Oli ju selgelt näha, et ta uppus ja pealegi nagu teada, pidi ta nagunii surma saaama. Desmond oli seda ju talle kogu aeg rääkind ja teda mitmeid kordi päästnud. Nii siis otsustaski Charlie ennast ohverdada. Aga noh, arvestades Losti ettearvamatust võib siski olla võimalus, et ta jääb ellu. Razz

Ja veel on mul küsimus kolmanda hooaja lõpuosade kohta. Täpsemalt siis Season 3 - Episode 22 - "Through the Looking Glass (1)" ja Season 3 - Episode 23 - Through the Looking Glass (2) osade kohta. Kas oli minul midagi valesti või olid mõlemad osad sisult ühesugused? Selles suhtes, et 23 episoodis ei toimunud enam midagi uut. Kõik oli juba 22 osas ära nähtud. Kas see pidigi nii olema, või oli lihtsalt minul episoodiga mingi jama? Razz


Sa vaatasid arvatavasti esimesena kokkuliidetud osa ära (Episode 22 - "Through the Looking Glass (1) + Episode 23 - Through the Looking Glass (2)) ja siis omakorda sellest teise poole (Episode 23 - Through the Looking Glass (2)) Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Charlie ei jäänud ellu ja ei tule tagasi. Dominic Monaghan on korduvalt kinnitanud, et ta ei tule enam tagasi.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group