Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

I Am Legend
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Teis Aug 21, 2007 8:47 pm    Teema: I Am Legend Vasta viitega

Film mehest( Will Smith) kes on ainuke ellujäänu New York Citys( traileri järgi paistab et võimalik et ainuke inimene maakeral) pärast viiruse vabanemist( ei tea täpselt). Traileri järgi ei saand pärist täpselt aru mis juhtub nendega kes viirusega kokku puutuvad aga mehel endal on viiruse vastu imuunsus.Filmi löök lause on et " The Last Man on Earth Is Not Alone", ei saagi täpselt aru kas on mõeldud seda et ta on seal koos oma koeraga või on kuskil mujal kah inimesi .Või siis need virruse ohvrid.

Siin on trailer , ise jään küll seda filmi kinno ootama(peaks esilinastuma Coca cola Plazas 11.01.08 )

http://www.apple.com/trailers/wb/iamlegend/ Rolling Eyes
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 22, 2007 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Uurisin ka asja ja tundub, et siin saab tegu jällegi olema mutandi lainel, kus siis viirusest nakatunud inimesed muteeruvad ning hakkavad pahandust tegema. Will'i tegelaskuju peab siis jällegi inimkonna päästma. Smile


_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 22, 2007 12:25 am    Teema: Vasta viitega

Nägin seda treilerit juba kevadel ja olen seda filmi siiamaani oodanud. Tundub, et tegu võib siiski olla Quiet Earthi jmt filmide klooniga.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 22, 2007 6:25 am    Teema: Vasta viitega

krt nii kaua tuleb veel oodata :S
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
V
Kapten


Liitunud: 26 Mai 2007
Postitusi: 133
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 22, 2007 2:41 pm    Teema: Vasta viitega

Need, kes inglise keeles filme vaatavad, saavad 1964. aasta ekraniseeringut samast Richard Mathesoni romaanist tasuta/legaalselt alla laadida või vaadata siit:

http://imovies.blogspot.com/2006/01/last-man-on-earth-1964.html
_________________
Remember, remember, the 5th of november!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Kolm Aug 22, 2007 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Rõve, et taas on pandud miski neeger peaosaliseks filmi, kus mingit neegrit olema ei peaks... Will Smith on muidugi topeltrõve...

Sellest Richard Mathesoni romaanist on kolm või neli filmi juba tehtud. Algselt pidi seda lavastama hoopis Ridley Scott ja peaosas pidi olema Arnold Schwarzenegger.

Varasemad versioonid: http://imdb.com/title/tt0480249/movieconnections

Romaanis oli immuunsuse põhjuseks nahkhiire hammustus ning tänu sellele oli peategelane ainuke, kes vampiiriks ei muutunud... st. viimane inimene vampiiride planeedil...

Seda, mida moodasd sodikäpad kokku keerasid... seda ma parem oletama ei hakka... ei usu sellesse filmi... hea oleks, kui seekord ma oma uskmatuses eksiksin...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Aug 22, 2007 7:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ulmeguru kirjutas:
Rõve, et taas on pandud miski neeger peaosaliseks filmi


Mis vahet sel on?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ordzo
Lipnik


Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Kolm Aug 22, 2007 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

Robert Neville is the last man alive. He busies himself with preparing for a nightly attack from the rest of the world - all of which have transformed into blood-thirsty vampires.

mnjah

zombikas siis jälle

muidu "The Omega Man" on film samast isikust...samal teemal...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
V
Kapten


Liitunud: 26 Mai 2007
Postitusi: 133
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 22, 2007 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Vampiirikas siis täpsemalt. Eks elavad laibad ole muidugi mõlemad-zombid ja vampiirid.
_________________
Remember, remember, the 5th of november!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 22, 2007 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Ulmeguru kirjutas:
Rõve, et taas on pandud miski neeger peaosaliseks filmi


Mis vahet sel on?


New World Order
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2007 12:21 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Ulmeguru kirjutas:
Rõve, et taas on pandud miski neeger peaosaliseks filmi


Mis vahet sel on?


Vahe on selles, et neeger pole valge ning neeger peaosas muudab kõvasti ka loo laadi... seda juttu ei maksa mulle rääkima hakata, et kõik inimesed on ühesugused... loomulikult pole... rassid teevad meid erinevaks... rahvused teevad meid erinevaks... ja need erinevused mõjutavad ka käitumist... ja see pole miski rassism, vaid pigem kaine pilk asjadele...

Pealegi ei saa ma aru, et miks peaks mängima neeger tegelast, kes romaanis oli valge?
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2007 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

Ulmeguru on rassist, aga pole midagi, tal on õigus kah tegelt.

Kui elasin mõnda aega sellisel kaugel maal nagu Itaalia, siis oli näha kohe rassierinevused... Mustad on mustad, nii nagu filmis, nii ka päriselt.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 7:15 am    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Ulmeguru on rassist, aga pole midagi, tal on õigus kah tegelt.

Kui elasin mõnda aega sellisel kaugel maal nagu Itaalia, siis oli näha kohe rassierinevused... Mustad on mustad, nii nagu filmis, nii ka päriselt.


Ma ei pea ennast sugugi rassistiks, aga nõustun ulmeguruga... Tänapäeval tehakse poliitilise korrektsuse huvides igasugust jama, alates sellest, et vanal inglismaal mingi neeger tsillib, kuni selleni, et mõned valged tegelased mustade vastu välja vahetatakse. No näiteks kasvõi selline idee, et järgmine 007 võiks olla must? No mille jaoks?

-e-
Nüüd on mul siis film ära vaadatud ja tuleb tunnistada, et meeldis ja isegi väga. Tegemist oli väga efektse filmiga, aga mitte ainult, ka sisuline pool oli zombi/vampiiri filmi kohta üllatavalt tugev.

Will Smith paistis silma erakordselt hea näitlejatööga, varem teda eriti heaks näitlejaks ei pidanud, aga tänu sellele filmile ja tema osatäitmisele filmis "The Pursuit of Happyness" võin küll öelda, et mees oskab näidelda.

Spoilerdama ei hakka ja neutraalselt rohkem enam miskit kirjutada pole, seega jätan siinkohal jutu pooleli...

9/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Film jõudis ka Eesti kinodesse.

Ma ei ole ühtegi varasemat näinud ega ka romaani lugenud, nii et ei tea, kas lugu vägistati palju või mitte (a see polegi mulle tähtis, see jäägu nendele, kes olid looga kursis), aga see linateos meeldis mulle küll väga. Päris põnev ja visuaalselt nauditav ja kõike muud. Lõpp oleks võinud teistsugune olla ja mõned sü¾eeaugud olid ka, aga ma vaatan neist mööda ja annan 9/10. Igatahes parem kui muu samasse ¾anri kuuluv, mis kinoekraanil viimasel ajal olnud.

Loodan, et Cloverfield vastab mu ootustele või lausa ületab need. Aga filmiaasta on minu jaoks hästi alanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
V
Kapten


Liitunud: 26 Mai 2007
Postitusi: 133
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kah siis ära nähtud. Polnudki kõige hullem, ehkki vana variandiga võrdlust ei kannata.

Kristlust ja poliitilist korrektsust on vana variandiga võrreldes kõvasti sisse topitud. Viiruse põhjustab ebaõnnestunud vähiravi-see peegeldab ameerika kristlaste hirmu geneetiliste katsete ees. Lisaks veel mingi "jumala hääle" kuulmine jne. Pluss viited Bob Marley muusikale ja rassilisele võrdsusele.

JÄRGNEB SPOILER!!!

Küüniline lõpp on samuti asendatud peakangelase surmapõlgava kamikadzerünnakuga. Film tundub tõeliselt hea ilmselt vaid siis, kui pole ühtki varasemat varianti näinud ega raamatut lugenud (mina samuti pole, aga see selleks) .
_________________
Remember, remember, the 5th of november!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 9:32 am    Teema: Vasta viitega

Sai kah siis eile kinos ära vaadatud, pinget ja põnevust oli Cool .
Erinevalt teistest Viiruse Filmidest on selles nakatunute leer huvitamalt välja toodud. Paistab et seal kehtib liidri võim ja kavalus, et polnud midagi sellist nagu aa vaata inimene , lähme sööme ära Razz .Lisaks oli Willi poolt mängitava tegelas kuju ka inimlik mitte mingi ime mees. Järeldan sellest et kui ta koearale järgi läks , kartis ta väga ja kutsus vaikselt (meeleheitlikult koera) 9/10 kuna film sai üli kirelt läbi Idea

Ahhjah....Minule küll meeldis et Will seda osa mängis, taäpselt nagu sobis talle Smile
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ma küll ootasin seda filmi aga miskipärast ei pidanud seda zombikat piisavalt kinovääriliseks ja saigi illegaalselt netist striimides ä'ra vaadatud...
Mis ma oskan öelda, oli noh... keskpärane. Erilist muljet ei jätnud ja mtmed asjad tekitasid küsimärgi. Näiteks kust need lõvid sinna said? Loomaaiast? Heaküll, aga kitsed ja lõvid, neid siis ei söödud, või olid nad piisavalt kavalad vampiirinimestele vastu panemiseks? Ja mis, kas Will teadis juba alguses, et ta on immuunne, kui ta linna elama jäi? Teine küsimust tekitav asi oli, kust tuli majasse puhas vesi, et seda nii ohtralt kasutada sai?

Heaküll, need nokkimised võib ka kõrvale jätta, kuid lõppkokkuvõttes ootasin ma siiski midagi paremat. Filmil puudus kuidas nüüd öeldagi, mõtestatud element, ja samas ei olnud piisavalt äksonit ka... et mis ta siis oli? Keskpärane hollywoodykas.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 27, 2008 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

Visuaalne pool ja audio, ühesõnaga teostus, meeldis mulle. Samas stsenaariumjättis soovida. Ning kuigi möllu löödi kõvasti jäi midagi ikkagi puudu. Samas on sellised "väljasurnud linnadega" filmid - raamatud (Trifiidide päev, Peetrikese unenägu Very Happy ) kuulunud alati mu lemmikute hulka, nii et hoolimata mitmetest miinustest (sinna kuulub ka mr. Smith) on tegemist vaadatava filmiga.
P.S.Minu puhul on tegemist vaatajaga , kes enne polnud antud looga mingilgi kujul kokku puutunud.
Ah jaa, ning konkreetses osas oleks Arnie olnud veelgi halvem valik kui Smith.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 28, 2008 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

rincewind kirjutas:

Ah jaa, ning konkreetses osas oleks Arnie olnud veelgi halvem valik kui Smith.


Smith oli selle filmi üks parimatest "asjadest". Mannekeenidega suhtlemine ja Shrek olid teised..
Ahjaa, muidugi see, et tegu oli kuni selle hetkeni, kui naine mängu tuli väga väga hea filmiga, siis muutus aga asi kiirustatuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2008 7:10 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Smith oli selle filmi üks parimatest "asjadest". Mannekeenidega suhtlemine ja Shrek olid teised..
Ahjaa, muidugi see, et tegu oli kuni selle hetkeni, kui naine mängu tuli väga väga hea filmiga, siis muutus aga asi kiirustatuks.

Täpselt minu mõte - kõige huvitavam oli kangelase igapäevase elu kujutamine - asi, mis tavaliselt on kõige igavam. Zombid kukkusid juba ansamblist välja ning ülejäänud filmi (tempoga) võrreldes nägi lõpp tõesti välja nagu evakuatsioon. Otsad tõmmati liiga kähku kokku.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group