Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 4x01 "Adrift"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
33%
 33%  [ 4 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
25%
 25%  [ 3 ]
7
8%
 8%  [ 1 ]
6
25%
 25%  [ 3 ]
5
8%
 8%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 12

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 13, 2007 4:30 pm    Teema: SGA - 4x01 "Adrift" Vasta viitega

Triivides avakosmoses kui kaitsekilp on kadumas, üritab meeskond teha kõik et Atlantist elus hoida. Dr.Wieri elu on ohus ja Rodney peab võtma vastu tähtsa otsuse

Ainult 1 sõna: vau. 1. poleks usknud, et ma selle hooaja algust näen, 2. poleks uskunud et nii vara. Kindlasti on veel teisigi kes seda episoodi on näinud.
Muidu oli värskendav näha ulmekat ilma effektide ja muusikata. 10 punkti suurepärase hooaja alguse eest.
Rodney puddlejumperiga "lahingus" oli küll midagi uut.



_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Weeb
Lipnik


Liitunud: 11 Apr 2007
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Nelj Sept 13, 2007 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Mul küsiums kus sa seda osa nägid kui osa esilinastus on septembri kuu lõppus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 13, 2007 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Nägin spetsiaalselt reviewde tarbeks loodud episoodi, täna vaatan teise osa ka ära, homme teen selle kohta ka teema Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 13, 2007 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Nägin spetsiaalselt reviewde tarbeks loodud episoodi, täna vaatan teise osa ka ära, homme teen selle kohta ka teema Smile


Ma ei tea, ma ei tahtnud oma elamust ära rikkuda, seetõttu ei vaatand asja läbi.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 14, 2007 6:16 am    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
FLT kirjutas:
Nägin spetsiaalselt reviewde tarbeks loodud episoodi, täna vaatan teise osa ka ära, homme teen selle kohta ka teema Smile


Ma ei tea, ma ei tahtnud oma elamust ära rikkuda, seetõttu ei vaatand asja läbi.


Ma vaatasin sellepärast, et ma näen seda muidu alles järgmien suvi Razz

Päris värskendav oli näha ulmekat ilma helieffektide ja muusikata Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Weeb
Lipnik


Liitunud: 11 Apr 2007
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Reede Sept 14, 2007 11:29 am    Teema: Vasta viitega

Aga kus sa seda vaatsid mis leheküle pealt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 12:49 am    Teema: Vasta viitega

Appi, ma vihkan sind FLT. Very Happy Polnud aimugi et need osad ringi liiguvad. Ei taha üldse ilma heliefektideta vaadata aga mis mul nüüd üle jääb? Ei saa vaatamata jätta Very Happy Homme siis kommenteerin ka ise. Btw, kas Sam on siis nüüd biker chick või ei ole? Razz

Edit: Okei, proovisin esimest osa vaadata, ei suutnud. Ilma heliefektideta ei ole ikka see mis heliefektidega Smile Ootan veel 2 nädalat tublisti. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 10:23 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Appi, ma vihkan sind FLT. Very Happy Polnud aimugi et need osad ringi liiguvad. Ei taha üldse ilma heliefektideta vaadata aga mis mul nüüd üle jääb? Ei saa vaatamata jätta Very Happy Homme siis kommenteerin ka ise. Btw, kas Sam on siis nüüd biker chick või ei ole? Razz

Edit: Okei, proovisin esimest osa vaadata, ei suutnud. Ilma heliefektideta ei ole ikka see mis heliefektidega Smile Ootan veel 2 nädalat tublisti. Cool


Mul pole eriti valikut... Kas tahan näha Atlantist, siis pean vaatama kohe, või kui tahan näha effektidega, siis pean ootama järgmise aasta suveni Very Happy


Neid osasid ei saagi vaadata mingi lehe pealt...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 1:04 pm    Teema: Vasta viitega

Mis sa lähed sõjaväkke või midagi? Very Happy Very Happy Teen muidugi hektel nalja aga jah, what's up kui küsida tohib siis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Mis sa lähed sõjaväkke või midagi? Very Happy Very Happy Teen muidugi hektel nalja aga jah, what's up kui küsida tohib siis?


Relvakandjaks jah, komisjonis oli paras jobu üks arst, arvas et sõjavägi parandab jalad ära. Nüüd käisin teise kirurgi juures ja see ütles, et ma ei tohiks armee poole vaadatagi, aga ta ei saa ka enam midagi teha. Ainus võimalus veel käijaks jääda on kui sõjaväe arst koju saadab Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Pask värk ütleks ma, loodetavasti ikka pääsed Smile , Eesti sõjavägi on nagunii eiriti mõttetu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 30, 2007 10:29 am    Teema: Vasta viitega

Nüüd on ka ametlikult väljas, hinne on ikka 10 Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 7:22 am    Teema: Vasta viitega

Nii sai siis heliga asi ära vaadatud ja tugevad 6 punkti, väga nõrk hooaja algus peaks mainima. Terve seeria suht mõttetutut soigumist, mille lõpplahendus peitub ka alles järgmises seerias... Võibolla olid ootused lihtsalt liiga kõrgel, aga osa valmistas tõsise pettumuse.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti.

Mulle see osa päris meeldis, sellest hoolimata, et tegu ei olnud just kõige hoogsama ja originaalsema episoodiga.
Kolmanda hooaja lõpus tekitatud olukorrale ei leitud kiiret lahendust (nagu sageli juhtub) ning minu arust olid tekkinud probleemid ja arutelud põnevad. Ei tea kas nüüd Dr. Wier jääb elama või mitte, aga igal juhul oli hea idee mitte lasta tal lihtsalt ära surra.
Lemmikkohaks episoodist oli mul jumperite rünnak asteroidide vastu. Väga lahe oli esimest korda sarja ajaloos kõiki jumpereid korraga lendamas näha (nagu fleet juba). Cool

Selle episoodi suurimaks plussiks tuleks ilmselt nimetada head näitlejatööd, sest kuigi materjali polnud väga palju, olid arutelud huvitavad ja usutavad.
Tore oli näha ka Samanthat ja seda teadlast (mis ta nimi nüüd oligi) kahe galaktika vahel asetsevas jaamas, sest kuulduste järgi saab Carteril olema sarjas päris oluline osa.

Okei, mis ma ikka rohkem räägin, ootan huviga selle nädala osa. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin kah 8 punkti.
velz83, sa oleksid võinud olla veidi leebem, sest selle hooaja algus on mõnes mõttes sarja 'reboot' ja neil läheb selle tegemisega natuke ikka aega.

P.S. 'Adrift' sai üpris nigela tulemuse Nilenseni reitingutes (1.2 ja vaatajatena võrdub see 1.7 millionit). Põhimõtteliselt peaks kuulma kas SciFi on nõus tegema 5. hooaja peale selle hooaja 6. episoodi. Praeguste reitingute juures olen suhteliselt kindel, et 4. hooaeg jaab SGA viimaseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
obukakk
Kadett


Liitunud: 28 Mai 2007
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

5 punni andsin.Trein kiirelt supakaid praegu venekeelsete järgi. Ega nad miskit kunstilist värki ei oma ja üles neid ka kuskile ei lae, niisama enda tarbeks, et tabada mõningaid nüansse, mis puuduliku inglismannide keele tõttu ehk saamata jäävad. Tegelikult pole eelnevaid seeriaid nii mõttega vaadanud ka. Ainult üldjoones.
Mis siis juhtus uue hooaja avapaugus. Mitte midagi vapustavat. Lõpus oli küll väike puänt, et lähme õige pätsame replikaatorite planeedilt seda energiavärki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ei leidnud kahjuks ka midagi erilist. Et asja lahenduseks kujuneb "selle energiavärgi" hankimine oli vähemalt mulle selge kohe peale 3. hooaja lõppu.
SG Atlantise murelapseks on "pahad". Ei wraithid ega replikaatorid ei ole küündinud goaùldide tasemele. Samuti tunnen puudust mingist ülimrassist, kes nagu Big Brother taustal omi, tähtsamaid asju ajaks ning kellele siis ülejäänud seltskond aegajalt jalgu jääks.
6/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group