Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Heroes TV3
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

Aga reklaamide kestvusega TV3 ületas ennast...Very Happy Spetsiaalselt jälgisin kella: algusest 11 min. filmi ja siia 9min.kopikatega reklaami... Shocked Aga filmi osa vist oli isegi väiksem, sest ega ta ju täpselt 21.00 ei hakanud vist...Aga reklaam hakkas täpselt 21.11 ja lõppes 21.20.38 See ikka tase... Evil or Very Mad
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
V
Kapten


Liitunud: 26 Mai 2007
Postitusi: 133
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Mina pole ka C.S.I-d näind. A kunagi üheteistaastaselt sattusin üht "Santa Barbara" episoodi nägema Very Happy Embarassed ja tegin juba siis endale selgeks, et kui peaksin kunagi sarnasesse olukorda sattuma, ei tohi mingil juhul mõrvarelva üles korjata. Very Happy
_________________
Remember, remember, the 5th of november!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 7:38 am    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Aga reklaamide kestvusega TV3 ületas ennast...Very Happy Spetsiaalselt jälgisin kella: algusest 11 min. filmi ja siia 9min.kopikatega reklaami... Shocked Aga filmi osa vist oli isegi väiksem, sest ega ta ju täpselt 21.00 ei hakanud vist...Aga reklaam hakkas täpselt 21.11 ja lõppes 21.20.38 See ikka tase... Evil or Very Mad


Ega siin polegi millegi üle imestada, sest kui sarjale on näitamiseks ette nähtud 1 aega ja kui asi ise kestab umbest 40 kuni 45 minutit, siis jääbki reklaamide näitamiseks aega 15 kuni 20 minutit. Tobe, aga mida siin ikka oodata erakanalilt - ka nemad tahavad süüa ja oma naisele kasuka osta. Smile

Ja Jon Snow kommentaarile vastan nii, et teoorias tõesti peaks see kehtima, et esimeste minutite jooksul peaks mingi arvamus kujunema. Samas, kui see seriaal võib alguses veidi uimane olla, siis mõne episoodi vältel võib asi nii käima minna, et enam silmi ekraanilt ära ei saa. Nii et see kõik on tegelikult väga suhteline - kindlasti ei tasuks seriaalide üle otsustada ainult ühte osa vaadates.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jon Snow
Kommodoor


Liitunud: 3 Aug 2006
Postitusi: 164
Asukoht: Päälinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 9:21 am    Teema: Vasta viitega

Mnjah, nõus, aga samas siiski minust vist nende Kangelaste vaatajat ei saa.
No ei köitnud kohe üldse. Aga samas ma ei imesta - viimasel ajal ma ei viitsi enam üldse suurt midagi vaadata.
_________________
Lord Jon has spoken!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

Eitea küll, kas ma olen ainus, kellele see sari suht meeldis?
Täitsa vaadatav oli. kuigi, tegelikult. Kaks osa oli liigapalju üheks õhtuks. Igatahes. mõlemad osad said vaadatud. Reklaamipausid võiks muidugi lühemad olla. Paljuparem oleks, kui seda sarja näitaks hoopis ETV.
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Kusjuures kuuldavasti polnudki TV3 ainus eesti telekanal, kes selle sarja vastu huvi tundis. Aga ju nad siis jõudsid ette...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 10:53 am    Teema: Vasta viitega

Ma võin seda öelda, et kahe esimese osa põhjal minust vaatajat ei oleks saanud, aga kuna mul oli terve esimene hooaeg ja palju vaba aega, siis sain sarja vaatajaks ja ei kahetse, kuigi teise hooaja alguse ei ole minu arust olnud väga tugev ja on mõningad asjad mis mind selle seriaali juures tohutult häirivad, vaatan seda ikka üpris hea meelega.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group