Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Battlestar Galactica - Razor

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate filmi?
10
42%
 42%  [ 3 ]
9
14%
 14%  [ 1 ]
8
28%
 28%  [ 2 ]
7
14%
 14%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 7

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 03, 2007 4:26 pm    Teema: Battlestar Galactica - Razor Vasta viitega

Nägin selle ära (Dvdscreener) ning polnud see mis ma arvasin. Oli hoopis parem. Ma kardsin, et keskendutakse ainult Pegasuse meeskonnale enne kui nad Galacticaga kokku said, aga õnneks olid vanad tuttavad näitlejad kah olemas.
Ma ei hakka spoilima ka siin, need kes pole näinud veel, neile ütlen, et väga väga hea oli. Flashbackid, mis youtubes ka üleval olid, soovitan enne ära vaadata, siis alles filmi kallale asuda.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 03, 2007 5:01 pm    Teema: Re: "Razor" Vasta viitega

FLT kirjutas:
Nägin selle ära (Dvdscreener) ning polnud see mis ma arvasin. Oli hoopis parem. Ma kardsin, et keskendutakse ainult Pegasuse meeskonnale enne kui nad Galacticaga kokku said, aga õnneks olid vanad tuttavad näitlejad kah olemas.
Ma ei hakka spoilima ka siin, need kes pole näinud veel, neile ütlen, et väga väga hea oli. Flashbackid, mis youtubes ka üleval olid, soovitan enne ära vaadata, siis alles filmi kallale asuda.


Jõudsid minust teema tegemisega ette. Very Happy Ma natuke "sirvisin" seda hommikul. Paari tunni pärast on ehk aega vaatamiseks. Paistab, et vähemalt 5. ja 6. flashback (6. ja 7. pole veel välja lastud, eks siis 7. flashbackis näeb, mis edasi saab peale seda, kui Adama saab teada, et sõda on läbi) on filmis ikka olemas. Igastahes enne filmi vaatamist oleks kindlasti soovitatav vähemalt esimesed 4 flashbacki ära vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 03, 2007 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin selle tegelikult juba eile õhtul ära Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 03, 2007 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Ma vaatasin selle tegelikult juba eile õhtul ära Smile


Ma sain alles eile öösel teada, et on tekkinud võimalus 3 nädalat varem ära näha. Very Happy Nüüd peab 5 kuud ootama järgmist osa Crying or Very sad Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 03, 2007 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
FLT kirjutas:
Ma vaatasin selle tegelikult juba eile õhtul ära Smile


Ma sain alles eile öösel teada, et on tekkinud võimalus 3 nädalat varem ära näha. Very Happy Nüüd peab 5 kuud ootama järgmist osa Crying or Very sad Razz

Ma tulin eile õhtul koju ja siis märkasin et minut varem oli välja tulnud, 15 minutit hiljem juba vaatasin Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 12:26 am    Teema: Vasta viitega

Nonii. sai vaadatud ja minu poolt saab episood 7 punkti. Igav ei hakanud kordagi, näitlemistöö oli väga hea ja visuaalselt oli kogu asi suurepärane.

Mõned asjad mind aga siiski häirisid. Isiklikult lootsin ma rohkem näha sündmusi Pegasusel, mida me juba ei teadnud. Paraku näidati aga just neid sõndmusi, milest me juba teadlikud olime ja seega oli peaaegu iga sündmuskäigu tulemus ette teada.
Veel enam häiris mind see, et Caini tegevusi ei põhjendatud piisavalt hästi. Caini XO ei olnud tema plaaniga nõus ja Cain lasi ta maha. See oleks olnud õigustatud, kui Caini plaan oleks efektiivne olnud. Antud juhul oli see aga vale otsus. Nad kaotasid selles lahingus väga palju inimesi ja isegi Cain ise tunnistas hiljem, et nad maksid kallist hinda tähtsusetu sihtmärgi eest. Siis tuli kogu see jama tsiviillaevastikuga. Võeti tsiviilid, kes võivad kasulikuks osutuda ja võeti jupid, mida saab varuosadena kasutada. Nõme on see, et me ei näinud kas neil läks neid asju (ja inimesi) hiljem vaja või mitte. Kas Pegasusel läks tõesti hilejm mitu korda FTL drive katki ja nad pidid seda korduvalt ringi vahetama? Kas neile poleks piisanud ainut ühest lisa FTL drive'ist (selle asemel, et kõikidelt tsiviillaevadelt see ära võtta)? Kuna sellistele küsimustele ei antud rahuldavat vastust, siis minul Caini vastu sümpaatiat ei ole. Ta ei olnud lihtsalt ratsionaalne juht.

Ma oleksin aru saanud Gina väärkohtlemisest, kui ta oleks olnud mingi suvaline meeskonnaliige, aga nüüd kus me teame milline suhe Gina ja Caini vahel oli (btw, HOOTTT! Razz ), on natuke raske uskuda, et Cain otsustas nii kiiresti oma endist partnerit piinama hakata (Adama ei oleks lasknud Boomerit piinata/hukata, hoolimata sellest, et Boomer proovis teda tappa).

See osa filmist, kus juba Lee oli Pegasuse komandör oli küllaltki hea. Ehk oli probleem ainult selles, et tegemist oli üpris suure avastusega ja see, et me sellest juba teise hooaja lõpus teada ei saanud. Ma saan muidugi aru, et omal ajal ei olnud nad veel seda sü¾eed välja mõelnud. Siiski, väga suur avastus Cylonite evolutsiooni kohta. Tahaksin ka vinguda Lee käitumise kallal. Nii kaua, kui mina mäletan, on Lee pidevalt Karal järel käinud ja proovinud tema armastust võita Smile ja nüüd järsku annab ta Karale käsu maha jääda ja ennast koos pommiga õhku lasta? Ei ole lihtsalt väga usutav käitumine tema poolt.
Lõpuks jõuame originaalse hübriidi hoiatuse juurde. See hoiatus ongi see, mis ühendab 'Razor'it 3. hooaja viimase episoodiga (ja üldse neljanda hooajaga). Nüüd pole siis ka meie, kui vaatajad, kindlad Starbucki plaanides (tal võivad olla isegi head kavatsused, aga tagajärjed võivad osutuda kohutavaks). Siiski, ma ei usalda seda hübriidi.

Filmi peategelase kohta polegi ma veel ühtegi sõna öelnud. Kendra Shaw tegelane mulle meeldis (ja lausa vägagi). Kahjuks jäi temaga tutvus liiga lühikeseks ja ei antud aega, et tõesti teda tudnma õppida (ja sel ajal, kui ma filmi vaatasin, ma isegi mõtlesin, et ehk tuuakse 4. hooajas siis Shaw tagasi, sest enamus endisest Pegasuse meeskonnast elutseb ju praegu Galactical, aga selle asemel leidis ta oma otsa Crying or Very sad ). Näitleja tegi muidu täitsa hea töö. Cool

Kokkuvõttes loen ikkagi positiivseks elamuseks kogu seda kremplit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:

Ma oleksin aru saanud Gina väärkohtlemisest, kui ta oleks olnud mingi suvaline meeskonnaliige, aga nüüd kus me teame milline suhe Gina ja Caini vahel oli (btw, HOOTTT! Razz ), on natuke raske uskuda, et Cain otsustas nii kiiresti oma endist partnerit piinama hakata (Adama ei oleks lasknud Boomerit piinata/hukata, hoolimata sellest, et Boomer proovis teda tappa).


Ma arvan, et ta laskis Ginat piinata ja alandad just selle pärast, et tal oli temaga eriline suhe.

1. Ta tundis ennast alandatult, sest teda oli petetud ja talle oli haiget tehtud ning ta soovis seda vastu teha.
2. Osa meeskonnast oli kindlasti märganud nende kahevahelist suhet, tuli anda nägemus karmist karistusest ja ei mingeid erandeid.

Mulle see osa täitsa meeldis, eriti lõpp. Nõustun SinkaVonka-ga, et tegemist oli suhteliselt ebaratsionaalse juhiga. Tema käitumine oli eelkõige seotud just emotsioonidega, kui mõelda emotsioonide peale, siis omandavad kõik ta teod loogilise seletuse, aga sellegi poolest ta mulle ei meeldinud Smile Annan tugevad 8 punkti
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:

Ma oleksin aru saanud Gina väärkohtlemisest, kui ta oleks olnud mingi suvaline meeskonnaliige, aga nüüd kus me teame milline suhe Gina ja Caini vahel oli (btw, HOOTTT! Razz ), on natuke raske uskuda, et Cain otsustas nii kiiresti oma endist partnerit piinama hakata (Adama ei oleks lasknud Boomerit piinata/hukata, hoolimata sellest, et Boomer proovis teda tappa).


Ma arvan, et ta laskis Ginat piinata ja alandad just selle pärast, et tal oli temaga eriline suhe.

1. Ta tundis ennast alandatult, sest teda oli petetud ja talle oli haiget tehtud ning ta soovis seda vastu teha.
2. Osa meeskonnast oli kindlasti märganud nende kahevahelist suhet, tuli anda nägemus karmist karistusest ja ei mingeid erandeid.

Mulle see osa täitsa meeldis, eriti lõpp. Nõustun SinkaVonka-ga, et tegemist oli suhteliselt ebaratsionaalse juhiga. Tema käitumine oli eelkõige seotud just emotsioonidega, kui mõelda emotsioonide peale, siis omandavad kõik ta teod loogilise seletuse, aga sellegi poolest ta mulle ei meeldinud Smile Annan tugevad 8 punkti


Jah, mõtlesin ka selle peale. Siiski, Cain oli looneytunes Razz (ühes teises foorumis kasutas inimene seda väljendit ja ma arvan, et see on väga sobiv). Ma just lootsin, et ehk aitab film seletada Caini karme otsuseid jne aga mul kujunes temast veel negatiivsem arvamus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group